Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Bo nie trzeba po lekarzach chodzić, człowiek od razu zdrowszy jest bo nie wie co mu dolega.

Ale w poczekalniach jest super! Całkiem jak w busie czy innym sindbadzie. Ile to sie można nasłuchać to hoho:szydera:. I nawet adres do znachora czy innej szeptuchy otrzymać. A i fajne  przepisy lataja w powietrzu jak ozon podczas burzy:haha:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no bo z lekarzami jest tak ze im szepniesz ze cos cie tam tutwie to jak zaczna weszyc to wywesza to czego nie masz.....a jak jeszcze prywatnie sie wybierasz to wizyta od reki i badania od reki i.....konto puste....nawet sie nie obejrzysz jak chorujesz ale...na "ichdiagnozy"....nie sa mimi dobrymi znajomymi....samo wejscie do gabinetu powoduje u mnie juz zle samopoczucie a co dopiero badania....kiedys prosilam takiego jednego zeby moze skupil sie na przyczynie a nie objawach....nie zakumal i wiecej nie poszlam....i objawy jak reka odjal..przeszly ....

nie mniej....patrzac na niemiecka sluzbe zdrowia mysle tak sobie ze chyba u nas zle tak az nie jest jeszcze...ale byc moze sie myle?

 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale w poczekalniach jest super! Całkiem jak w busie czy innym sindbadzie. Ile to sie można nasłuchać to hoho:szydera:. I nawet adres do znachora czy innej szeptuchy otrzymać. A i fajne  przepisy lataja w powietrzu jak ozon podczas burzy:haha:

tia......mozna jeszcze co nie co do domu przytargac:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Ale w poczekalniach jest super! Całkiem jak w busie czy innym sindbadzie. Ile to sie można nasłuchać to hoho:szydera:. I nawet adres do znachora czy innej szeptuchy otrzymać. A i fajne  przepisy lataja w powietrzu jak ozon podczas burzy:haha:

Ja w poczekalniach uzywam czytnika. Nie wiedzialam, ze tyle tracę:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaliczyłam dzisiaj 3 spacerki , 2 razy po 3 rundy w chińczyka , a moja "Anielica " czuje ciągły niedosyt O.o Pod wieczór zadzwoniła jej bratanica z meldunkiem , że jutro nas odwiedzi , a ta diablica jedna , zaczęła jej się uskarżać , że jest senna , bo cały dzień nic nie robi tylko siedzi na fotelu :o Tak mi ciśnienie podniosła , że przez pół godziny była zmuszona wysłuchiwać mojego monologu :haha: Wiem , że durnowata jestem sądząc , że coś jej tam zostanie w głowie na dłużej , ale co se ulżyłam to moje :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, MeryKy napisał:

Ja tez sie nie kwalifikowalam, Fioletka chyba też. Trzeba sie za kieszen zlapac i zrobic. U mnie cukier na czczo byl ok.

Mnie nie chodzi o pieniądze. Chciałam u nas w przychodni zrobić żeby w mieście nie siedzieć pół dnia i powiedziałam, że zapłacę, ale lekarz mi odradził, bo nie mam wysokiego ciśnienia. Te krzywe w panelu nie kosztują dużo, coś koło 150, więc do ogarnięcia. Przejdę się jeszcze raz jak wrócę do domu. Dziękuję :cmok:.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naszukałam się firanek na amazonach , wishach , alienowych ekspresach :haha:i w końcu kupiłam na naszym polskim , porządnym Allegro , śliczne używane zasłonki do kuchni :d  https://allegro.pl/oferta/historic-portrait-komplet-zaslon-2szt118x195-7841570189?reco_id=637f2f98-33a9-11e9-8282-000af7f5ffe0&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020 a żeby nie było , że tylko używane kupuję , to dla równowagi zafundowałam sobie jeszcze do sypialni , nówki nieśmigane :haha:https://allegro.pl/oferta/zestaw-paneli-azurowych-firana-panel-azur-ekran-7829592380?snapshot=MjAxOS0wMi0xOFQxODowMzoxNS41NjdaO2J1eWVyOzM0NjkyZDhkOTRlNzI5MTJmYmU4ZjhlM2ExMmU2MzMyZDcxZTkzYWE1NGZmMzYwYzMyODliZTVlYTZmZTM4OWU%3D 

Przez to przeglądanie , mam jeszcze kilka rzeczy na oku :d więc od teraz zaczynam dzielnie ze sobą walczyć , cobym nie odpłynęła za bardzo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Naszukałam się firanek na amazonach , wishach , alienowych ekspresach :haha:i w końcu kupiłam na naszym polskim , porządnym Allegro , śliczne używane zasłonki do kuchni :d  https://allegro.pl/oferta/historic-portrait-komplet-zaslon-2szt118x195-7841570189?reco_id=637f2f98-33a9-11e9-8282-000af7f5ffe0&sid=f8bddad5d737919e6c726c989b66bdbe96499e13bc806f55bd0c404f69ac7020 a żeby nie było , że tylko używane kupuję , to dla równowagi zafundowałam sobie jeszcze do sypialni , nówki nieśmigane :haha:https://allegro.pl/oferta/zestaw-paneli-azurowych-firana-panel-azur-ekran-7829592380?snapshot=MjAxOS0wMi0xOFQxODowMzoxNS41NjdaO2J1eWVyOzM0NjkyZDhkOTRlNzI5MTJmYmU4ZjhlM2ExMmU2MzMyZDcxZTkzYWE1NGZmMzYwYzMyODliZTVlYTZmZTM4OWU%3D 

Przez to przeglądanie , mam jeszcze kilka rzeczy na oku :d więc od teraz zaczynam dzielnie ze sobą walczyć , cobym nie odpłynęła za bardzo :szydera:

Nie szastaj pieniędzmi . Wielkanoc pomału nadchodzi . Ozdoby czas kupować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...