Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie niespodzianek ciąg dalszy, pflegedinst przychodzą do kąpieli co poniedziałek, na 11,a w zasadzie to się zawsze spóźniają, a dzisiaj przylazła o 9.50! Jak to tak bez zapowiedzi!? Czym mnie lekuchno wkr..., bo my z Muminkiem jeszcze do tych ablucji nie przygotowane. >:( były. Trudno musiała chwilę poczekać tym razem Ona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Dzień doberek.  W pierwszych slowach mojego posta, pragne wam donieść kochani, że jeszcze sie nie fkórwiam na wszystko. Cuda! Normalnie cuda!I tym jakze optymistycznym akcentem, życzę wam wesolych świąt! :haha:

Nuuuudy moja Pani O.o Poskarżyłabyś się troszkę na zmienniczkę , to byłoby ciekawiej :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

U mnie niespodzianek ciąg dalszy, pflegedinst przychodzą do kąpieli co poniedziałek, na 11,a w zasadzie to się zawsze spóźniają, a dzisiaj przylazła o 9.50! Jak to tak bez zapowiedzi!? Czym mnie lekuchno wkr..., bo my z Muminkiem jeszcze do tych ablucji nie przygotowane. >:( były. Trudno musiała chwilę poczekać tym razem Ona. 

i dobrze,niech czeka jak się nie zapowiedziała, niech wie, że masz harmonogram dnia i to jest świętość nie do ruszenia:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Nuuuudy moja Pani O.o Poskarżyłabyś się troszkę na zmienniczkę , to byłoby ciekawiej :haha:

No właśnie! Czekamy jak na rozżarzonym węglu na newsy, że taką, że owaka, a tu cisza jak w kościele! @fioletowa.mysz Ciebie tajemnica spowiedzi nie obowiązuje, wszystkie Jej grzechy, zaniedbania i zaniechania wywal, zobaczysz jaką ulgę poczujesz... :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Afryka napisał:

No właśnie! Czekamy jak na rozżarzonym węglu na newsy, że taką, że owaka, a tu cisza jak w kościele! @fioletowa.mysz Ciebie tajemnica spowiedzi nie obowiązuje, wszystkie Jej grzechy, zaniedbania i zaniechania wywal, zobaczysz jaką ulgę poczujesz... :szydera:

:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

od Pochrzęsta pączki mi nie smakują, od tego drugiego jeszcze nie jadłam, jak wrócę to poszukam cukierni i kupię, żeby się przekonać :tak2:czy dobre

Przełonczkowski ma cukiernię na Łagiewanickiej a od tego drugiego to lubię pączki z makiem

 

1 godzinę temu, Janeczka1963 napisał:

od Pochrzęsta pączki mi nie smakują, od tego drugiego jeszcze nie jadłam, jak wrócę to poszukam cukierni i kupię, żeby się przekonać :tak2:czy dobre

Przełonczkowski ma cukiernię na Łagiewanickiej a od tego drugiego lubię pączki z makiem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Anowik napisał:

Przełonczkowski ma cukiernię na Łagiewanickiej a od tego drugiego to lubię pączki z makiem

 

Przełonczkowski ma cukiernię na Łagiewanickiej a od tego drugiego lubię pączki z makiem

dzięki za namiary, na pewno kupię, wprawdzie spóźnię się na tłusty czwartek o jeden dzień, ale co si:tak2:ę odwlecze to nie uciecze, jak to mówią

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Afryka napisał:

Temida umie kochać. Katia Wolska. Niby kryminałek, z romansem w tle i momentami. :haha:Super się czytało, dość sprawnie napisana, na wyjazd akuratna. 

najważniejszy ten romans, a zbrodnia to w tle, żeby nie było, że to "tania literatura":szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Janeczka1963 napisał:

najważniejszy ten romans, a zbrodnia to w tle, żeby nie było, że to "tania literatura":szydera:

A skąd wiesz, że tania literatura!? Za całe 5 złociszów kupiłam w Biedronecce, i muszę Ci powiedzieć, że to był bardzo dobrze zainwestowany piniądz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, Janeczka1963 napisał:

i jak tu się uczyć języka, pojadę w inny region Niemiec powiem coś i na głupa wyjdę, :szydera:

I tu wyłazi inteligencja i przygotowanie opiekuna.:) Wiesz gdzie jedziesz do Niemiec, do jakiej miejscowości? Atlas, jaki land, Google, jakie święta, jakie obyczaje, lokalne słownictwo, jaka regionalna kuchnia - trzeba być uzbrojonym po zęby! I wtedy naprawdę jest mała szansa, że się wyjdzie na głupa...:p A i żyć wtedy łatwiej...:)

Edytowane przez kris
dopisek
  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, violka napisał:

Nuuuudy moja Pani O.o Poskarżyłabyś się troszkę na zmienniczkę , to byłoby ciekawiej :haha:

Skarżę się przeciez! I to jak! Bo ta maupa rozczochrana @hawana wyjechala i  musze siedziec sama jak groszek u księżniczki pod pierzyną>:(

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Afryka napisał:

No właśnie! Czekamy jak na rozżarzonym węglu na newsy, że taką, że owaka, a tu cisza jak w kościele! @fioletowa.mysz Ciebie tajemnica spowiedzi nie obowiązuje, wszystkie Jej grzechy, zaniedbania i zaniechania wywal, zobaczysz jaką ulgę poczujesz... :szydera:

Widocznie żadna ze mnie Idealia Opiekunkiewicz, bo jakby żadnych niedociągnięć nie widzę:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taxi zamówione na 12ta,dziadek poddenerwowany, choć śpiewam mu piesnke :Dzis jest poniedziałek przez cały dzień. :dDziadek za chórek pracuje. Mnie też się nerwy udzielają, jak widzę kurde te 5,70przygotowane na taksówkę. Czemu ja muszę w tym uczestniczyć :mur:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...