Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, beatrix+ napisał:

Mój brat miał taką kontrolę. 

Sąsiedzi naskarżyli,  brat się wściekł. Bo okazało się,  że na kieleckim węglobloku sprzedali mu ruski wungiel ze zbrylowaną smolą. No i nie bylo mandatu,  bo skąd ma się człek znać? 

Ja też mam papier na pochodzenie węgla,  a kopci jak smoła.Jedyne wyjscie to metoda górnego spalania.

U nas dron lata i sprawdza co spalają ludziska. Tak się wycwanili, że dopiero w nocy po 22 zaczynają smrody wrzucać.

I co zrobisz jak nic nie zrobisz? Śmieci czyli stare lakierowane meble itp. ludzie wyrzucają na śmietnik a ci co maja piece z prędkością światła je zbierają. U nas jest gorzej od kiedy zlikwidowali deputat węglowy. Przedtem spalali węgiel a teraz świństwa.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy. 

Chciałoby się rzec, ta ostatnia niedziela... A tu z której strony by się nie obrócić, to d**a z tyłu. Gdzieś mnie taka tęsknota za chałupą przydusiła z rańca... Ale trudno, jest jak jest, jeszcze trzeba tych sreberek trochę pozawijać, a więc do przodu pierś, koronę poprawić i pomaluśku, bez nerwacji, z godnościom osobistom przystąpić do kolejnego dnia świstaka. 

Pogodnej niedzieli, szczególnie w sercach, bo nudna i leniwa z pewnością będzie. :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Wiosna przyszła.Wczoraj bez kurtki poszłam ,sweter włożyłam.Było ok.Tylko botki zimowe niestety zostały na nogach.Dzisiaj ponoć 18 stopni.Kurczę ,czy w lutym nie powinno być 5 stopni.Znowu lato będzie ,bez wiosny.Nie powiem ,że nie podoba m się ,ale w nogi lekko za ciepło.Spokojnego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Wiosna przyszła.Wczoraj bez kurtki poszłam ,sweter włożyłam.Było ok.Tylko botki zimowe niestety zostały na nogach.Dzisiaj ponoć 18 stopni.Kurczę ,czy w lutym nie powinno być 5 stopni.Znowu lato będzie ,bez wiosny.Nie powiem ,że nie podoba m się ,ale w nogi lekko za ciepło.Spokojnego dnia życzę wam kochani.

tez mam ten problem bo zabralam swoje kozaczki trekkingi krotkie i jeszcze jedne ciezkie diably do lazenia po wertepach....no dobra mam jeszcze jakies balerinki ale az tak cieplo to nie jest i chyba mnie czeka zakup jakowychs botkow czycos...a w domu mam dwie pary botkow lasnie na przeblyski wiosennej pogody

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...