Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Kolację jemy . W międzyczasie doktorowe oczywiście dolne i górne przemylam i klej nalozylam..bez tych atrakcji nie obejdzie się żaden posiłek ...prawie xd

U mnie od wtorku, juz szlag mnie trafia, i dziś ulzylam sobie, tak przy walentynkach. Dolna szuflada teraz się na niczym nie trzyma, jest luźna, ja rozumiem już wszystko, ale mieszanie nią w ustach, odbijanie o górna szczękę, wyciąganie, otwieranie papy, no tego już nie znioslam. Rozumiem gdyby był chory, ale ma zdrowa głowę, tzn chyba miał zdrowa do wtorku, więc zjechałam dziadka jak trza. Nie wiem czy pomoże, ale przynajmniej mnie pomogło :d

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Magdzie napisał:

U mnie od wtorku, juz szlag mnie trafia, i dziś ulzylam sobie, tak przy walentynkach. Dolna szuflada teraz się na niczym nie trzyma, jest luźna, ja rozumiem już wszystko, ale mieszanie nią w ustach, odbijanie o górna szczękę, wyciąganie, otwieranie papy, no tego już nie znioslam. Rozumiem gdyby był chory, ale ma zdrowa głowę, tzn chyba miał zdrowa do wtorku, więc zjechałam dziadka jak trza. Nie wiem czy pomoże, ale przynajmniej mnie pomogło :d

Przepraszam, że zapytam, a Haftcreme to dziadeczek nie używa? Moja babcia jak uzyje, to nic jej nie wylata a i wyjąć cięzko :d :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

U mnie od wtorku, juz szlag mnie trafia, i dziś ulzylam sobie, tak przy walentynkach. Dolna szuflada teraz się na niczym nie trzyma, jest luźna, ja rozumiem już wszystko, ale mieszanie nią w ustach, odbijanie o górna szczękę, wyciąganie, otwieranie papy, no tego już nie znioslam. Rozumiem gdyby był chory, ale ma zdrowa głowę, tzn chyba miał zdrowa do wtorku, więc zjechałam dziadka jak trza. Nie wiem czy pomoże, ale przynajmniej mnie pomogło :d

Próbowałam  ,mówiłam , że to nieprzyjemne i guzik dało . Najwyżej wyjmie z ust i ...kuźwa położy na stoliku , na widoku . Jak mam jeść i lukac na oblepience to już wolę od razu iść z nimi do łazienki >:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

Wszystkim nie, tylko niektorym :d :d :d . I to mnie przy nadziei trzyma, że jednak od fachu opiekunkowego się nie głupieje :d , bo jak by tak wszystkim liczyc te posty, to juz tylko krok do oddziału zamkniętego :d :d :d .

Liczono już pampersy,rękawiczki-no, ale to odliczanie do zjazdu i jakby branżowa sprawa,co innego zupełnie :):)Jednak liczyć posty mhm.......Niby się nie głupieje a jak widać są przypadki:(

Pamiętam ci ja jedną taką, co to wielki zeszyt A 4 posiadała i tam wklejała posty osób,które ją w jakiś szczegolny sposób interesowały,he he he 

Sąna tym świecie rzeczy,któych się juz nie leczy:):):)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Przepraszam, że zapytam, a Haftcreme to dziadeczek nie używa? Moja babcia jak uzyje, to nic jej nie wylata a i wyjąć cięzko :d :d

Oj ,jak to dobrze ,ze Kulka ma implanty ,całą paszczękę:)Jeden synek dentysta,drugi protetyk to mamusi geszenka już dawno zrobili:)Nic się po stole nie wala:)

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Próbowałam  ,mówiłam , że to nieprzyjemne i guzik dało . Najwyżej wyjmie z ust i ...kuźwa położy na stoliku , na widoku . Jak mam jeść i lukac na oblepience to już wolę od razu iść z nimi do łazienki >:(

chyba się osikam:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dodzisława napisał:

Przepraszam, że zapytam, a Haftcreme to dziadeczek nie używa? Moja babcia jak uzyje, to nic jej nie wylata a i wyjąć cięzko :d :d

Teraz nie, bo ma całkiem wyjety ząb na którym się trzymała szczęka, dentysta mu to czyści, bo był złamany, w poniedziałek ma termin zaś. Może zrobi, daj Boże. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 12.02.2019 at 17:09, LACH napisał:

Dobry wieczór  @wichurra !!!

Całuję rączki i buźkię.:hura::cmok::hura:

Nawijaj, bo tu to staro na bidzie, jak szło, tak idzie. :szydera:

A dzień dobry :)

Jakoś mi się życie toczy - pracuję w Polsce, ale w ostatnie wakacje byłam na miesięcznym wypadziku jako opiekunka. I tak to co tu dużo pisać - jest dobrze, ale może być i jeszcze lepiej :):)

Dużo miłości z okazji Walentynek :love:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, maras1 napisał:

nie mogę się powstrzymać od śmiechu,wyobraziłem sobie tą sytuację:d

Czasem mam wk...nerwa , czasem już też śmieje się z tego . Co mi pozostało ? ...Najważniejsze , że zmienniczka dzwoniła ze Zgorzelca , będzie tutaj ok. 2-ej w nocy . Jutro jesteśmy we dwie a w sobotę wypad stąd do domku :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...