Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, Andreaa napisał:

Tak,ale tam jest cod do wpisania,bo bez tego nie da sie. No i problem w tym,ze ja nie wiem skad mam ten cod wziasc. 

W pomocy czytalam,ze ta stronka nie dla wszystkich ludzi jest.  Moze tez nie dla mnie ? :-))))

to jakby odpowiednik ale ceny masakra

https://bestbrandsshop.pl/pl/personal-shopper1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andreaa napisał:

Tak,ale tam jest cod do wpisania,bo bez tego nie da sie. No i problem w tym,ze ja nie wiem skad mam ten cod wziasc. 

W pomocy czytalam,ze ta stronka nie dla wszystkich ludzi jest.  Moze tez nie dla mnie ? :-))))

a tu katalog          https://www.personalshop.net/katalog-de/DE-Info/infoseite.html

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Andreaa napisał:

hahhaaha....... no,zeby to bylo takie proste,to juz wczoraj bym na tej stronie byla.

Tam potrzebuje jakiegos PIN-CODE.  To nie kod miasta Janeczko :-)

https://www.personalshop.net/katalog-de/  jak klikniesz na produkt to jesteś w sklepie,no fajne są kurtki pikowane

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Malina 1 napisał:

Malinka-jestes wielka. Przez te stronki udalo mi sie zarejestrowac w Newsletterze tej strony. Czyli juz mnie maja,bo mi link na maila juz doszedl. Teraz sami beda mi promocje wysylac. 

Dzieki wielkie. 

Jestem slowna. Podaj mi nr konta na poczcie prywatnej,a ja ci wysle na dobry obiad  ,,kupon".

:serce:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy tak o prezerwatywach...

Klasę 8 sp.kończyłam w 1985r .Wówczas nie było imprez w lokalach,  tylko w szkole. Chlopcy mieli za zadanie ubrać salę w balony. Balonów też jak na lekarstwo. Ale sobie poradzili innymi balonikami. 

Sala ubrana,  balony wiszą,  wszyscy się bawią,  a rano...

Rano woźna zemdlała prawie,  bo z sufitu dyndały fallusiki ledwo żywe. Gdyż prawa fizyki sprawiły,  że powietrze z napompowanych prezerwatyw uszlo i gumki wrócili do pierwotnej formy. Trójca klasowa była na dywaniku i groziło nam obniżenie oceny za zachowanie. Wybronila nas wychowawczyni. 

xdxd

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Andreaa Kobito, weź no sobie wejdz na Heine.de Baur.de Otto.de a nie na jakieś uj wi co, dla starych bab :d . Nie wchodziłam tam, ale juz sama nazwa mnie zniechęca :d . Personalshop, no to brzmi jak moda dla opiekunek :d .uniform, polar ,zdrowotne obuwie i do przodu :d . Skąd Ty takie strony wynajdujesz? :d :d :d 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, beatrix+ napisał:

Wy tak o prezerwatywach...

Klasę 8 sp.kończyłam w 1985r .Wówczas nie było imprez w lokalach,  tylko w szkole. Chlopcy mieli za zadanie ubrać salę w balony. Balonów też jak na lekarstwo. Ale sobie poradzili innymi balonikami. 

Sala ubrana,  balony wiszą,  wszyscy się bawią,  a rano...

Rano woźna zemdlała prawie,  bo z sufitu dyndały fallusiki ledwo żywe. Gdyż prawa fizyki sprawiły,  że powietrze z napompowanych prezerwatyw uszlo i gumki wrócili do pierwotnej formy. Trójca klasowa była na dywaniku i groziło nam obniżenie oceny za zachowanie. Wybronila nas wychowawczyni. 

xdxd

pamiętam te czasy:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Dodzisława napisał:

@Andreaa Kobito, weź no sobie wejdz na Heine.de Baur.de Otto.de a nie na jakieś uj wi co, dla starych bab :d . Nie wchodziłam tam, ale juz sama nazwa mnie zniechęca :d . Personalshop, no to brzmi jak moda dla opiekunek :d .uniform, polar ,zdrowotne obuwie i do przodu :d . Skąd Ty takie strony wynajdujesz? :d :d :d 

Oprócz tej kurtki dla mnie nic ciekawego

211417.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Andreaa napisał:

Doklanie....... Masz racje :-)

 

Dostalam nowa stronke ciuchowa.

Personalshop.de

Jak mi rozkminisz jak mam sie tam dostac,to ci obiad stawiam :-)

Wczoraj probowalam i nic z tego. 

 

Musisz dorwać jakąś ich gazetkę i tam znajdziesz kod. Powinno zadziałać.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Janeczka1963 napisał:

Dlatego teraz,jak mnie ktoś zaczepi, bo chce na chleb pieniądze, to ja owszem kupię mu chleb, ale pieniędzy nie dostanie do ręki, jeśli jest uczciwy to się zgodzi, a jeśli odmówi, bo tak się zdarzyło, to mówię, żegnaj:$

Elegancka Pani wyjeżdża z marketu wózkiem załadowanym po brzegi i kieruje się w stronę samochodu.                           Zaczepia ją taki trochę menel. Kierowniczko pomogę zawieść do samochodu, rozpakuję i odprowadzę wózek na miejsce. Ale tam jest żeton, mówi Pani. A to spierd...j!:)

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tu się zaczynają bale przebierańców:szydera: a ja tylko z ostatnich przebieranców sukienkę zapakowałam, bo byłam pewna ,że tutaj sobie nowe szmaty kupię na takie bale, w tamtym roku było full a w tym ? ni ma,,tylko dla dzieci, ale ostatnia szansa była dzisiaj, Ja będę Kleopatrą :hura: , nowy strój, nie pełny, ale złota trochę mam z sobą to uzupełnię ,,a Słodziak fundnął sobie nowy strój ,,Winnetou" hahahha a do tego stroju długie czarne włosy sobie fundną,,myślalam ,że się z niego posikam w tym sklepie, jaja jak berety,ale on nie ma żadnych barier ,ubierze się tak i zadowolony ,że w ogóle coś znalezliśmy,, stare wariaty z nas:szydera::hura:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dodzisława napisał:

@Andreaa Kobito, weź no sobie wejdz na Heine.de Baur.de Otto.de a nie na jakieś uj wi co, dla starych bab :d . Nie wchodziłam tam, ale juz sama nazwa mnie zniechęca :d . Personalshop, no to brzmi jak moda dla opiekunek :d .uniform, polar ,zdrowotne obuwie i do przodu :d . Skąd Ty takie strony wynajdujesz? :d :d :d 

Baura, Otto,imWalking,bonprix i inne tego typu to juz znam i zamawiam,ale tam ciuchy sa przewalkowane. Wszedzie prawie to samo,albo podobne.

Wczoraj byly corki i jedna miala super kurteczke i leciutenka taka. Pytalam ,gdzie kupila i podala mi ta stronke. 

Dlatego tak  kminilam te strone,ale Malina  przeszla sama siebie i sie tam dostala  a dzieki niej i ja :-)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, foczka63 napisał:

To nas przynajmniej dwie:):):)

Ja byłam taka głupia, że nie umiałam niczego dla siebie zostawić... I skończyło się kiedyś. Teraz jak do mnie ktoś podchodzi to mówię, że na czole mam napisane, że nie daje !!!  Moją pomoc dla innych ograniczam do swojej grzędy.  Lubię też jak ktoś umie sprowadzić na ziemie trzeźwym osądem, takie uziemienie czasami jest potrzebne... Nie ma takiej osoby to trzeba miskę wody dobrze ciepłej i kilogram do niej soli i wsadzić stopy i trzymać. Też uziemia. Nie mam nic do osób, które chcą pomagać, ale mogą się dorobić armii żebraków wokół siebie...))))

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...