Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Alina 1 napisał:

No cóż Andrejko taka to praca. Dzisiaj jesteśmy tu, jutro tam. Smutne jest jedynie to, że w tej pracy nie ma optymistycznego zakończenia. Nie będzie lepiej. 

U mnie nie bedzie optymistycznie ,bo juz nigdzie nie zarobie 2850er na miesiac. 

To byly czasy,ale sie juz nie wroca.

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

@Andreaa  wiadomo ,że tu głównie chodzi o to ,żeby ta pani w ogóle miała opiekę.Byłam u Kulki 8 tygodni.Ową panią poznałam.Błąka się po okolicy,niby wie do kogo idzie ,a trafić nie może.Dziwnie się ubierze ,bo myślunek już nie ten.I  @foczka63 może i by mogła tą panią odprowadzać ,tylko nikt dalej problemu nie poruszy,Kulka się na foczkę obrazi,a demencyjna pani zrobi sobie krzywdę i taki będzie finał.Wiadomo inaczej naszą dobra wola,a co innego jak ktoś nas do czegoś obliguje.A to już całkiem inna para kaloszy.

Skoro rzeczy tak się mają, to odwołuję absolutnie mój poprzedni post dotyczący tej sprawy. Kasia ma Kulkę i ende. Sąsiadka to nie podopieczna Kasi. Raz można pomóc, ale nie ciągle.

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

W mój przedostatni tydzień na adresie wchodzę z uśmiechem , wypoczęta . Oby cały do końca taki był ...ten tydzień :szydera:...Na dzisiejszej pauzie biegnę na spotkanie z dziewczynami , cieszę się jakbym ze 100 ojro na pustej  ulicy znalazła i oddać nie byłoby komu :szydera:...Kawkę już dopijam ...fusy już widoczne ...jeszcze cugasek na tarasie i biorę się za mycie głowy ...wieczorem , podczas duszowania nie chciało mi się jej myć , bo musiałabym przed spaniem bardzo dobrze wysuszyć ...inaczej nie da rady , bo po niedosuszonych miałabym dzisiaj fryz , jakby piorun w miotłę strzelił . Stąd takie dzielenie ...włosa na czworo :szydera:....Tiaaa...tydzień zapowiada się rozrywkowy , bo już przeżywany jest czwartkowy Geburtstag doktora . Nawet wolne z soboty mam przeniesione na czwartek ....żebym w uroczystości pewnie nie przeszkadzała ....a ja na to jak na lato :szydera:

Miłego dnia i tygodnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry poniedziałkowo. Stelomierz dzielnie odlicza czas i pokazał milutką cyferkę poniżej 40, za to waga pokazała 85 :przekleństwa:. I sama nie wiem, to cyfry i to cyfry, a tylko pierwsze mnie ucieszyły. Miłego dnia i tygodnia życzę, ja się chyba oddam sprzątaniu żeby trochę kalorii spalić. Poodśnieżałabym, ale od początku zimy robię focha, że nie odśnieżam, więc będzie podejrzane jak się nagle rzucę do łopaty :haha:.

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry bardzo co za dzień... obudziłem się i okno dachowe, tak automatycznie, w nieprzytomności jeszcze otworzyłem... spadła na mnie zaspa śniegu, ze trzy wiadra

Zapomniałem że spało cały dzień i noc..

Ale mnie ten śnieg rozbudził kawa zupełnie zbędna

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@foczka63, Kasiu, w sprawie sąsiadki zaprzyjaźnionej z Kulką nie bardzo wiem, co Ci doradzić, bo wygląda na to, że z każdej strony d..a :(.

Myślę, że najpierw powinnaś porozmawiać ze swoją pdp, zapytać ją, co ona myśli o tym problemie (zrozumiałam, że jest zdrowa na umyśle) i ew. nakłonić do podjęcia interwencji u dzieci sąsiadki. 

Jest jeszcze opcja telefonu do gminy (na stronie gminy dział Soziales) z prośbą o pomoc. Przyjmą zgłoszenie i z urzędu ktoś się szybko sprawą zajmie, pytanie tylko, czy takie zgłoszenie może pozostać anonimowe i czy na anonimowości Wam zależy?

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry  :d

Dziś nic nie gotuję bo powiedziano mi wczoraj, że zostało jedzenie z wczorajszych urodzin i trzeba dokończyć :d  zrobię tylko jakąś surówkę. U mnie bez śniegu....czarno......I przyjemnie popatrzeć na fotki Salazar i bajkową scenerię z białym puchem....:d mniej bajkowo poczul sie zapewne Grzegorz jak otworzył okno dachowe....:szydera:

Miłego dnia i całego tygodnia   :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

Dzień dobry  :d

Dziś nic nie gotuję bo powiedziano mi wczoraj, że zostało jedzenie z wczorajszych urodzin i trzeba dokończyć :d  zrobię tylko jakąś surówkę. U mnie bez śniegu....czarno......I przyjemnie popatrzeć na fotki Salazar i bajkową scenerię z białym puchem....:d mniej bajkowo poczul sie zapewne Grzegorz jak otworzył okno dachowe....:szydera:

Miłego dnia i całego tygodnia   :cmok:

Ale za to jak szybko sen @Grzegorz B przeszedł ...kawa pewnie zbędna była :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ale za to jak szybko sen @Grzegorz B przeszedł ...kawa pewnie zbędna była :szydera:

hahaha dokładnie :d teraz piję z przyzwyczajenia... połowę tego okna mam nad łóżkiem. śnieg w pościeli, za piżamą :d jaja z samego rana. to będzie wesoły tydzień

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Grzegorz B napisał:

hahaha dokładnie :d teraz piję z przyzwyczajenia... połowę tego okna mam nad łóżkiem. śnieg w pościeli, za piżamą :d jaja z samego rana. to będzie wesoły tydzień

Wystudzone z samego rana ....jaja . Tak trzymaj ! :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...