Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, anna5826 napisał:

Byli z nami i byli wiezniowie i rodziny najblizsze osob zamordowanych ...to oni zwrocili sie m in do Rybaka i Grup patriotycznych o wsparcie ... Coz widze ze nadawala bys sie na KAPO a byla to policja zydowska pejczem i kolba poganiajaca wspolbratyncow ....

Paragraf 216 punkt  2 KK- niech  ci się  nie wydaje ,ze jesteś anonimowa!!!!!!

Zaglądaj do skrzynki pocztowej....

DO MODERATORA-proszę o wyciągnięcie konsekwencji przewidzianych regulaminem-zostałam publicznie przez tę osobę znieważona ,oczekuję stosownych reakcji.

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz B Umarłam :d :d :d:d 8 lat po Germanii się tułam :d , po świecie urlopuje, a nawet Afryce, no ale żem nie wiedziała dotychczas jak się tubylcze osobniki nazywają :d . No i niech ktoś powie, że podróże nie kształcą , :d :d , bo internet to musowo :d :d . 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, foczka63 napisał:

Paragraf 216 punkt  2 KK- niech  ci się  nie wydaje ,ze jesteś anonimowa!!!!!!

Zaglądaj do skrzynki pocztowej....

DO MODERATORA-proszę o wyciągnięcie konsekwencji przewidzianych regulaminem-zostałam publicznie przez tę osobę znieważona ,oczekuję stosownych reakcji.

Kasiu...wywołaj Moderację przez dodanie znaku @. Inaczej nie poczekasz się reakcji. Możesz też przez Sprawy forum poruszyć ten problem. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dodzisława napisał:

@Grzegorz B Umarłam :d :d :d:d 8 lat po Germanii się tułam :d , po świecie urlopuje, a nawet Afryce, no ale żem nie wiedziała dotychczas jak się tubylcze osobniki nazywają :d . No i niech ktoś powie, że podróże nie kształcą , :d :d , bo internet to musowo :d :d . 

;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ACHTUNG ACHTUNG. Mam zapytanie do tak zacnego grona. Prywatne, więc nie wiem czy się godzi, ale co tam, zapytam. Znacie jakieś skuteczne metody domowe na dolegliwości związane z pęcherzykiem żółciowym? No tak mi dowalił ostatnio, że myślałem że jajo zniosę. W marcu będę w PL przez tydzień, to w farmakologię się zaopatrzę. Ale może jakieś alternatywne i S K U T E C Z N E sposoby są tutaj, żebym nie musiał po niemieckich praxisasach się tułać i jakoś ten luty tu przepracować. Zasadniczo wiem co mi szkodzi. Będę unikał. Ale czasem nie sposób. Bo jak zrobiłem ostatnio sosik śmietanowo - grzybowy to przecież musiałem zjeść.... a potem cierpiałem

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

ACHTUNG ACHTUNG. Mam zapytanie do tak zacnego grona. Prywatne, więc nie wiem czy się godzi, ale co tam, zapytam. Znacie jakieś skuteczne metody domowe na dolegliwości związane z pęcherzykiem żółciowym? No tak mi dowalił ostatnio, że myślałem że jajo zniosę. W marcu będę w PL przez tydzień, to w farmakologię się zaopatrzę. Ale może jakieś alternatywne i S K U T E C Z N E sposoby są tutaj, żebym nie musiał po niemieckich praxisasach się tułać i jakoś ten luty tu przepracować. Zasadniczo wiem co mi szkodzi. Będę unikał. Ale czasem nie sposób. Bo jak zrobiłem ostatnio sosik śmietanowo - grzybowy to przecież musiałem zjeść.... a potem cierpiałem

Masz  sylimarol  i No-spę ? O ile nie masz to wpuść mi namiary na siebie w kopertkę . Jutro Ci wyślę .Znam ten ból :-(

Przed laty mój kolega stosował : dużo przegotowanej , bardzo ciepłej wody i cytryny plastrami jadał . Podobno mu to pomagało . Ja ślinię się już na widok przekrojonej cytryny .

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzegorz B napisał:

ACHTUNG ACHTUNG. Mam zapytanie do tak zacnego grona. Prywatne, więc nie wiem czy się godzi, ale co tam, zapytam. Znacie jakieś skuteczne metody domowe na dolegliwości związane z pęcherzykiem żółciowym? No tak mi dowalił ostatnio, że myślałem że jajo zniosę. W marcu będę w PL przez tydzień, to w farmakologię się zaopatrzę. Ale może jakieś alternatywne i S K U T E C Z N E sposoby są tutaj, żebym nie musiał po niemieckich praxisasach się tułać i jakoś ten luty tu przepracować. Zasadniczo wiem co mi szkodzi. Będę unikał. Ale czasem nie sposób. Bo jak zrobiłem ostatnio sosik śmietanowo - grzybowy to przecież musiałem zjeść.... a potem cierpiałem

Moja Mama aktualnie cierpi. Leki p.bólowe i rozkurczające....i zmiana nawyków żywieniowych. A potem nóż, tfu...laparoskop :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fioletowa.mysz napisał:

Chciałam sie tylko przywitać ale niepotrzebnie poczytałam kilka stron wstecz. I od razu sie uruchomilam. Ta mania wyzszosci u antysemitow jest porażająca po prostu a mowa nienawisci powoduje ból zębów.

Buziaki dla tych z co mysla abstrakcyjnie. Tesknie za wami:cmok:

W skojarzenia niekoniecznie zaglądaj :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...