Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, Blondi napisał:

Czekoladę też polecam na spanie @hawana,,uspokaja i to jak!!!, bylam w samym polarowym szlafroczku na dworze, ciepło, nischt zu tragisch,, ale spadam w łazienki a potem w bety, w ramiona oczywiscie:szydera: 

szesc blondi

nie wiem czy aby czekolada uspokoi przed snem ..rzekne ze raczej cisnienie podniesie i moze watrobe podraznic ale...zdecydowanie humor poprawia...moja zmiana pochlania ogromne ilosci tego slodkiego grzechu i to wlasnie przed snem albo w nocy....ma w szufladzie szafki nocnej miseczke zawsze pelna czekolady ZAWSZE!!! jeczy ze ma 20 kg do przodu ale nie potrafi sie opanowac i pozera kostke za kostka...i kupuje nowe ciuchy:szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Opiekunkowo, czas wstawać i brać się za bary z życiem ;)!

Wszystkim na wygnaniu, w Demenclandii czy też w pracy (jak zwał tak zwał ;)), z dala od cywilizacji, a więc pokus zakupowych, TKMaxów, C&A, Mango i innych Espritów życzę spokojnego dnia i radości z zarabianej kasy. Wydacie później :).

Urlopujacym resetującego nicnierobienia :).

 

Tak wyglądało Monachium wczoraj po południu, niewielu ludzi, w sklepach brak kolejek do przymierzalni, no, bardzo sympatycznie było ;).

 

 

IMG_20190129_154418_HDR-780x1040.jpg

Edytowane przez salazar
Ten biały budynek to kościół św. Michała :)
  • Lubię to 8
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Środa to mój wolny dzień i mam dylemat. Ruszyć d**ę do miasta czy jednak po śniadaniu iść w kimono. Ta druga opcja kusi, ale wtedy córka, która przejmuje szychtę po obiedzie robi słodkie oczy i wypada powiedzieć, że skoro nigdzie nie pojechałam, a mama śpi....Na rower za zimno, na spacer, zobaczymy. Miłego dnia.

  • Lubię to 6
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, aniao napisał:

Dzień dobry. Środa to mój wolny dzień i mam dylemat. Ruszyć d**ę do miasta czy jednak po śniadaniu iść w kimono. Ta druga opcja kusi, ale wtedy córka, która przejmuje szychtę po obiedzie robi słodkie oczy i wypada powiedzieć, że skoro nigdzie nie pojechałam, a mama śpi....Na rower za zimno, na spacer, zobaczymy. Miłego dnia.

Jako zwierzę miejskie namawiam do ruszenia czterech liter i solidne zaczerpnięcie powietrza z CO2 ;).

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Już z godzinę buszuję,ale do ósmej jeszcze trochę czasu.Ciemno ,pogody niie widać.I to jest tu najgorsze ,te ranne ciemności.Dobrze ,że chociaż słonko wczoraj trochę świeciło.

Jasnego, spokojnego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Ja się wczoraj CO2 nawdychalam, nic dla siebie nie kupiłam i o 21.00 już spałam. Taka byłam zmęczona tym bieganiem po sklepach. W piątek znów wyruszam bo tu 25.02 ferie sie zaczynają i autobusy będą inaczej kursować. Nie kupiłam tego inteligentnego urządzenia o którym Danusia tu pisała ale wpadło mi w ręce takie cuś co sie wkłada do zmywarki i sztućce i garnki błyszczą się jak psu jajka....no trzeba wypróbować :haha:

Miłego dnia  :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Musiałam wczoraj z wieczora prędziutko się wylogować, bo ani chybi zostałabym zbanowana do końca świata i jeden dzień dłużej, po przeczytaniu jednego posta, ale ręce to mnie do tej pory latają. >:(. No ale co zrobisz jak nic nie zrobisz, dzban jakie to dziwne naczynie... Ale sentencja, którą zapodał wczoraj @LACH, wyjaśnia :dwiele. 

Dobrego dzionka Mordecki. :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Spełniło się to , czego oczekiwałam /ze strachem /kiedy Elka poinformuje tatusia o nadchodzących zmianach . Noc straszna . Dla kogoś , patrzącego z boku to lepszej komedii by chyba nie było do oglądania . Kilka razy sprzątałam z podłogi to co niechcący z szafek nocnych po obu stronach łóżka niechcący( :szydera:) pospadało , ale ostatni raz po 5-tej nawet nie próbowałam się schylać ...niech se leży . Teraz posprzątała Elka . Przestraszona zapytała , dlaczego jej nie obudziłam . Odpowiedziałam " a skąd ja mogę wiedzieć , czy to nie jest ostatni raz , ty zejdziesz na dół a twój  tata będzie spał jak aniołek ! " ...Co tam się rozpisywać ...noc była  do doopy i to za przyczyną córeczki do której nie potraf dotrzeć , że o wszelkich zmianach tatko powinien być powiadamiany góra na dwa , trzy dni przed zmianą ....co tam ...

Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Spełniło się to , czego oczekiwałam /ze strachem /kiedy Elka poinformuje tatusia o nadchodzących zmianach . Noc straszna . Dla kogoś , patrzącego z boku to lepszej komedii by chyba nie było do oglądania . Kilka razy sprzątałam z podłogi to co niechcący z szafek nocnych po obu stronach łóżka niechcący( :szydera:) pospadało , ale ostatni raz po 5-tej nawet nie próbowałam się schylać ...niech se leży . Teraz posprzątała Elka . Przestraszona zapytała , dlaczego jej nie obudziłam . Odpowiedziałam " a skąd ja mogę wiedzieć , czy to nie jest ostatni raz , ty zejdziesz na dół a twój  tata będzie spał jak aniołek ! " ...Co tam się rozpisywać ...noc była  do doopy i to za przyczyną córeczki do której nie potraf dotrzeć , że o wszelkich zmianach tatko powinien być powiadamiany góra na dwa , trzy dni przed zmianą ....co tam ...

Miłego dnia :cmok:

A musiałaś to zbierać w nocy ? Niechby sobie lezalo do rana.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ewcia ...zbierałam to , żeby nie jeździć po dywanie jak na łyżwach . W jednym z ozdobnych pudełek były jakieś kartki życzeniowe , które utworzyły warstwę śliskiej nawierzchni na dywanie a ja mam takie życzenie , żeby z niepołamanymi kończynami po świecie popitalać :szydera:...Ostatni raz wysypane zawartości pozbierała Elka ...Szkoda palców na opisywanie tego jak ten sypialny pokój , przynależne urządzenia i te potrzebosie ...nie wiadomo komu potrzebne wyglądały , gdzie znajdywały miejsce dla siebie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. 

Siedziałam w piwnicy przez pół godziny z kawą i papierosem i nawet nie widziałam, że biało się zrobiło, trzeba sanek poszukać, albo pożyczę narty, bo widziałam że są w piwnicy, jeszcze jakie buty i się posmiga. 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, lucyna.beata napisał:

szesc blondi

nie wiem czy aby czekolada uspokoi przed snem ..rzekne ze raczej cisnienie podniesie i moze watrobe podraznic ale...zdecydowanie humor poprawia...moja zmiana pochlania ogromne ilosci tego slodkiego grzechu i to wlasnie przed snem albo w nocy....ma w szufladzie szafki nocnej miseczke zawsze pelna czekolady ZAWSZE!!! jeczy ze ma 20 kg do przodu ale nie potrafi sie opanowac i pozera kostke za kostka...i kupuje nowe ciuchy:szydera:

Mnie przeszła chęć na czekoladę od czasu, gdy przyjmuję magnez z witaminą B6 :oklaski: Teraz przerzuciło mi się na krówki...cukier w najczystszej postaci...z wapniem przeciw osteoporozie :szydera: Czyli medycyna naturalna mi się włączyła :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem już w temacie...czyli na kawie :oklaski: Łapki mnie nie latają, bo olewator głupoty sam się załączył :haha: Powinnam kufer pakować, ale chyba się starzeję, bo mnie nie goni :haha: Chyba po raz pierwszy będę się pakować na cito :szydera: A martwić się zapomnianymi potrzebosiami będę później...albo i nie :haha: Teraz skupię się na wysiorbaniu mego napoju Bogów i ze stoickim spokojem podejdę do dnia dzisiejszego...a to co do załatwienia załatwi się samo :szydera: Mój kumpel rozum podpowiada radośnie....191370956_dziedobryrodaju.jpg.c844560ba681984b488e0135a16f327d.jpg, a ja go posłucham i nie będę się martwić....niczym :oklaski: I wam życzę tego samego :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Budzik już wstał,  to i ja muszę. 

Dziś ostatnia środa na szteli. 

9f5297ca6f21.jpg

Spakowana JUŻ,  jeszcze tylko pierdolki wrzucić,  i urlop. 

Tęsknię za tymi kłakami...

Już się nie mogę doczekać tej radości merdania ogonkami. 

Może nawet pamiątka ślubna pomerda..I Tesciopedia...

83036239082b.jpg

 

Miłego dla wsiech!

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...