Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

25 minut temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry:cmok:wszystkim Paniom i Panom.... znaczy się klepaczkom i klepaczom:cześć:Koffer prawie spakowany, prawie posprzątane, prawie obiad gotowy.I zmienniczka prawie przyjechała

.No proszę,  tu nie narzekać na skoczków czyli zapchajdziury no bo zrobiłam więcej niż powinnam...........do słyszenia już. z Polski

Szczęśliwej podróży . Odpoczywaj na urlopie ....ale nie od nas :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1bozka napisał:

Dzień Dobry:cmok:wszystkim Paniom i Panom.... znaczy się klepaczkom i klepaczom:cześć:Koffer prawie spakowany, prawie posprzątane, prawie obiad gotowy.I zmienniczka prawie przyjechała

.No proszę,  tu nie narzekać na skoczków czyli zapchajdziury no bo zrobiłam więcej niż powinnam...........do słyszenia już. z Polski

Pomachaj ode mnie naszym stronom. Ja jeszcze ponad miesiąc posiedzę. Szerokiej drogi.

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, MeryKy napisał:

Ta niepamięć to kolezanka Hashi.:haha:

Nie tylko.Brak estrogenów  powoduje zaburzenia pamięci krótkotrwałej.Miałam tak po zabiegu.Nawet się nie zorientowałam,że coś nie halo:(Dopiero mój zauważył,że zapominam co wczoraj,tydzień temu,miesiąc.Pomogły preparaty z ginko biloba,biorę cały czas.Ale to co X lat temu to pamietam w szczegółach.He he.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, foczka63 napisał:

Oj moze,może.Pamiętam moją mamę z tego czasu.Masakra:( 100 nastrojów na minute ,najczęściej wqrw  z powodu i bez powodu,Trwało dobre 10 lat ,jak nie więcej.Brrrrr.

Na szczęscie nie mam tak:)Uff,uff. Z tych wszystkich książkowych objawów w sumie miałam tylko nadmierną potliwość w obrębie głowy i szyi.Krótko.Teraz wspomagam się niemeickimi tabsami MENO AKTIV/w DM do kupienia/Co drugi dzień biorę i jest ok. 

U mnie w domu było to samo, ale wydaje mi się, że my nie mamy innych objawów niż nasze mamy, tylko nie ma akceptacji takich zachowań. Ja się wkurzam bardzo szybko, przez ostatni rok płakałam więcej niż przez całe życie, ale nie rzuciłam w nikogo niczym ani nikogo nie obraziłam. Nie wiem jak było u Ciebie, ale u nas w rodzinie jedna z ulubionych "anegdot" dotyczy klapsów za kościołem dla "niegrzecznego" dwulatka, mojego brata. Podobno po tej "lekcji" zawsze był już "grzeczny". Takich historyjek mam milion, więc rzucanie szklankami czy wydzieranie się bez powodu (a raczej powodem był tak naprawdę ojciec i ogólnie trudny czas) nie kojarzy mi się z menopauzą, ale z czasem dzieciństwa. Nie byliśmy jakąś patologią, wtedy w wielu domach było podobnie. Mam też dobre wspomnienia, te gorsze to bardziej epizody niż codzienność, ale nasz umysł jest bardzo wybiórczy, zapamiętujemy najlepsze i najgorsze momenty. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, foczka63 napisał:

Nie tylko.Brak estrogenów  powoduje zaburzenia pamięci krótkotrwałej.Miałam tak po zabiegu.Nawet się nie zorientowałam,że coś nie halo:(Dopiero mój zauważył,że zapominam co wczoraj,tydzień temu,miesiąc.Pomogły preparaty z ginko biloba,biorę cały czas.Ale to co X lat temu to pamietam w szczegółach.He he.

Każda narkoza wypłukuje pamięć. 

Przynajmniej moją. 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, beatrix+ napisał:

Jak zwal tak zwal.Niestety ona nie goli, tylko usuwa przy pomocy swiatla. Nie mozna jej stosowac przy zylakach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Afryka napisał:

Pikuś!? Ot mała upierdliwa komarzyca :szydera:. Niech się inni boją, bo mamy oręż na długie lata, choć mój Osobisty twierdzi, że przez moją" dolegliwość " to zejdzie z tego łez padołu na zapalenie płuc, o ile nie przestanę w styczniową, mroźną noc, okna w sypialni na oścież otwierać :haha:

Święty ci on...ten Małż :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no witam witam witam serdecznie piatkowo

nie wiem czy aby w pelni juz jestem na zleceniu ale wydaje sie mi ze i owszem...nawet miejsce swoje do spania mialam

pochlonelam wlasnie obiad mojej zmiany ktora wypad z szogunem byla zrobila do knajpy ale o lucy nie zapomniala wiec mam w  lodowce miche surowki i jakies cos zielone..wyglada mi na awokado

nie bede opowiada o podrozy w strone de bo to zakrawa na kpiny grunt ze dojechalam natomiast pozytywnie bardzo zaskoczona jestem niemieckimi zugami....punktualnie ..

tak czy owak po przekorczeniu progu rezydenjci szoguna machania ogonem nie zauwazylam ale...szeczra radosc i to mi wynagrodzilo negatywy ostatnich dni

powiem tak

szkoda ze kasa tak szybko znika z pola widzenia na koncie

mirela daj no te maszynke tez se dodrukuje 

lapek pokazal mi fackowski palec i nie chce ze mna dzialac wespol ..muuuuuuli

mam nadzieje ze psim swedem uda sie mnie zamledowac

tak czy owac...jezdemjuz

i sciskam serdecznie wsiech

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...