Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

13 minut temu, Teresadd napisał:

Ewa teraz taką mam.I dzieci nie przychodzą za często.Zakupy ok.Zaległości serialowe nadrabiam na zalukaj.Bo coś trza robić.A w przerwie popracować.:książka:

Gdyby tu dzieci nie przychodziły codziennie ( rano synowa a po południu corka ) to bylaby to sztela idealna :d

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Ja tam spokojna i cierpliwa jestem. Dla mnie najważniejsze zalety miejsce jest bym się dobrze czuła na adresie. A stan zdrowia pacjenta jest ważny ale to dla mnie nie jest jedynym kryterium. 

M+J ...ale jak stan PDP-go kiepski to i samopoczucie na adresie do doopy . No nie oszukuj samej siebie . :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A co Ci te dwie kobitki przeszkadzają ?...Dwa razy dziennie , regularnie jak w szwajcarskim zegarku lepsze niż jakieś niezapowiedziane wizyto-wizytacje :haha:

Denerwują mnie. Musze mozgownice wytęźac....i gadać. A sa przyjemniejsze rzeczy....:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, foczka63 napisał:

Różne rzeczy na swój temat słyszałam ,ale że dziwna to jeszcze nie:)Niedowartościowana?W sensie?Kto zna mnie osobiście  a sa tu takie osoby ,wie ,że to ostatnia rzecz ,jaką można o mnie powiedzieć.

Czytając Twoje posty mogłabym powiedzieć dokłądnie to samo Marasku,Ale na podstawie tylko tego, co ktoś wypisuje trudno ocenić, co jest pozą a co prawdą.Miłęgo dnia:)

miłego dnia:d

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Magdzie napisał:

Wróciłam cała i zdrowa :oklaski:, ale jednak ciężko się jeździ :(, nic to na przerwie też wsiadam i sobie pojadę, kondycję trza ćwiczyć :oklaski:

Tylko już rewerka na pastwę losu nie zostawiaj . I daleko od wody ....martwimy się o Ciebie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Juz mam pauze. Lubie pauzy do godziny 16.00,bo po kawie szybko czas leci do kolacji. Tak bylam przyzwyczajona u siostr.

W poprzednim miejscu o 15.00 pauze mialam,to tak sie wszystko ciglo jak flaki z olejem.

Dziadek z rana z 20 bulek upiekl,az foto zrobilam,zeby mezowi przeslac. Potem pojechal do sklepu . Okazalo sie,ze kasy nie wzial. Mial na szczescie w aucie pare euro i to co mial kupic,to kupil.

O mnie tez pamietal,bo mi czekolade kupil. . Super dziadek!!!!

No a moja nowa pdp-na??????  Caly czas je ,chodzi do wc-ta i spi. Dobrze,ze dziadek jest.

;)))

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zakończyłam przedłużoną o godzinę pauzę . Dziś z racji urodzin Elki odwiedziła nas starsza z doktorowych córek , która dwa dni temu wróciła z Indii . Nawet geschenka otrzymałam - szal w tradycyjne indyjskie wzory,ładny , milutki w dotyku . Nie spodziewałam się prezentu , jestem zaskoczona ...ale pozytywnie zaskoczona  :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja jestem delikatnie mówiąc zniesmaczona....przed chwilą weszłam do pokoju nieogrzewanego gdzie przechowuję to co w lodowce się nie mieści....poszłam zanieść garnek z zupą. Na podłodze stoi duże pudło z moim prezentem urodzinowym a na pudle leży 100 eu.....wcześniej tych pieniędzy tam nie bylo. Więc jest to podstęp....weźmie czy nie ? Wczoraj wieczorem córka dawała mi Hausgeld i buszowała w tym pokoju....normalnie poczułam się nieswojo i straciła w moich oczach dużo....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...