Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzien dobry Wam bardzo:d

Sniegu nie ma, chociaz od rana go oczekiwalam. W prognozie pogody cos tam o nim mowili, ale  nie spojrzalam na mape, tylko krecilam sie po pokoju, wiec niedoinformowana jestem.Nic to, od czego jest internet...

Sroda minie, tydzien zginie...i niech tak bedzie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Teresadd napisał:

@Andreaa w pracy od początku stycznia.Nowa Pdp.Może w końcu zakotwiczę na dłużej,bo coś przez ostatni rok byle jak trafiałam.

Nie kotwicze juz nigdzie. Moze dwa razy w to samo miejsce pojde,ale nic wiecej.

W tamtym roku pracowalam tylko 2 razy po 2 miesiace. To wystarczy. Nawet w De bylam z mezem ,a potem sama,ale to w celach odwiedzinowych.

Juz sie nie zabijam.

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

 

@salazar ja nie palę papierosów.

 

 

 

I ja oczywiście!

Nigdy sie nie nauczyłam,  chociaż koleżanki brały mnie na kursa różne. 

Widać tępe jestem w tej dziedzinie. 

Miłego...

Puszką jednak zamknęła się w 16.!!

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, violka napisał:

Jakie koło południa ? >:( Prawie 3 godziny jestem już w pionie :haha:

Ty w pionie a ja w poziomie ....prawie . W dniu duszowania uczciwie na ojrasy zapracowuję :haha:A jak jeszcze dodać trzy razy podwiezienie doktora do okna w sypialni i wysłuchiwania , że owszem Elka śnieg z chodnika usunęła , ale z murku już nie ...a jeśli o doktorowe auto biega to już afera z cyrkiem połączona . Jak ona śmiała ominąć zgarnięcie śniegu z jego samochodu ?! No to sobie posłuchałam ....szkodliwe powinno mi się należeć :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ty w pionie a ja w poziomie ....prawie . W dniu duszowania uczciwie na ojrasy zapracowuję :haha:A jak jeszcze dodać trzy razy podwiezienie doktora do okna w sypialni i wysłuchiwania , że owszem Elka śnieg z chodnika usunęła , ale z murku już nie ...a jeśli o doktorowe auto biega to już afera z cyrkiem połączona . Jak ona śmiała ominąć zgarnięcie śniegu z jego samochodu ?! No to sobie posłuchałam ....szkodliwe powinno mi się należeć :szydera:

Ależ Ty marudna jesteś :haha: Toć powinnaś się cieszyć , że na Elkę marudzi a nie na Ciebie :szydera: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, violka napisał:

Ależ Ty marudna jesteś :haha: Toć powinnaś się cieszyć , że na Elkę marudzi a nie na Ciebie :szydera: 

Ady on na wszystkich marudzi , tylko nie na siebie a ...syneczek - pupilek i jego rodzina też idealni :szydera:...Teraz pauzę macham ...Elka już pałeczkę przejęła ...czas na odstresowanie ...zapalić trzeba :haha:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałam się na pauzie przespacerować do centrum handlowego, bo duże angeboty są. Nie, żeby zaraz nabywać te dobra niemieckie, ale tak popatrzeć trochu :haha:, a tu dupą z krzoka, fachman od zapchanego zlewozmywaka ma przyjść, no nic będzie trza czekać na onego i mieć przed oczami - 50%, a nawet - 70% sale :szydera:. A może to i dobrze, bo tak "szmacianka" to nie za duża jest. :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beatrix+ napisał:

O jeżuuu....

Nogi  mi zmarzły,  znakiem cza krążenie poprawić grzańcem,  albo chociaż  nalewką. 

Nażarłam się szpinaku...ufff,  no ale ja to Tak kocham!

 

Idę leżakować.

 

Trzeba . Na zawiązanie sadełka ...poleżakować :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Trzeba . Na zawiązanie sadełka ...poleżakować 

To się napisałam :(idę na przerwę, bo się nazarlam jak dzika.... nie powiem co, 5plackow ziemniaczanych zjadłam, ot taki dziadkowi prezent zrobiłam, mało mnie po rękach nie całował :kopara:

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje Panu ,ze trafilam na rodzine,ktora jest wyrozumiala,bo chociaz zostalo powiedziane ,ze tu sie jedzenia nie wyrzuca ,to moge sobie odpuscic pomrozone zupy z przed kilku miesiecy,jakie zostaly zamrozone przez poprzedniczke.

Kiedys byla tu jakas opiekunka na jakis czas. Potem pdp-na z mezem sami sobie radzili z pomoca dzieci. 

Zapewne,zeby odciazyc tate,na nowo wzieli opiekunke i takim oto sposobem nie bylo tu nikogo kilka miesiecy,ale resztki zamrozone pozostaly. Maz pdp-nej juz pare razy pokazywal mi te cuda,ale ja lubie swieze jedenie,co zrozumial.

Ja to mam czszescie :-)

 

Stop starej zamrozonej zupie !!!

Stop zamrozonej parowce -sztuk jeden!

Stop  wszystkiemu,staremu,zamrozonemu!!!!!!!!

Dajcie zyc innym opiekunkom ,,Panie Mrozonki"!!!

:oklaski:

 

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie po 14 wybywam naoglądać się angebotów, mam plan taki, że po cukierki oficjalnie jadę ale oczami po sklepach też polukam, tu są fajne sklepy np ZARA czego w innych miastach nie było...nic nie chcę kupić,ale kto wie,gdzie moje oko zahaczy po południu ?  

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...