Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dobra ...żartowałam z tym wyganianiem na roboty . Brakuje mi tutaj Ciebie , ale odpoczywaj do wypęku i ...sosna :cmok:

Właśnie chciałam tę sosnę po losowaniu Lotto zobaczyć, ale jakiś współudziałowiec mnie okradł :haha: I proza życia trwa, czyli wypęk wypękiem, a poszukiwania stelli marzeń trwają :szydera: I pewnie nie za długo dołączę do Was :cmok: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

O mój Bobrze jak mnie się nie chciało dupska z wyrka zwlec, co to będzie na projekcie, jak ja taka rozregulowana!? O.o Torbę wyjęłam i se stoi, na razie omijam ją szerokim łukiem, o naturo parszywa, o losie, mój losie :mur:

Pogoda do bani, odwilż uderzyła z mocą tsunami, chodniki nie do przejścia, nowe władze miasta nie ogarniają tematu, o odgarnięciu śniegu nie mówiąc >:(... Dobra, dosyć źwandania,byle do wiosny. 

Przyzwoitego dnia Mordecki :całus:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim. Ja od ponad tygodnia na starym projekcie, w sumie bez zmian u mnie, może tylko że koleżanki się wykruszaja z mojem mieściny, bo dziadki odchodzą ((, a nowego nabytku brak. Zostanę ja ze swoją Teresa i jednym starszym kolega, ale on nie z branży. 

Miłego dnia ludziska. 

Edytowane przez Magdzie
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Właśnie chciałam tę sosnę po losowaniu Lotto zobaczyć, ale jakiś współudziałowiec mnie okradł :haha: I proza życia trwa, czyli wypęk wypękiem, a poszukiwania stelli marzeń trwają :szydera: I pewnie nie za długo dołączę do Was :cmok: 

No..

A ja Was nie za długo opuszczę:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koniec pauzy . Po przybyciu Elki na godzinne zastępstwo ( w czwartki drugą godzinę - Turecka trzyma szychtę ) pogadałam z nią , opowiedziałam o problemach z wybudzeniem doktora . Przyznała się , że wieczorem podała mu jeszcze krople nasenne .Wiedziałam o tym , bo przed zaśnięciem słyszałam w " niani ". W każdym bądź razie doktor jest dzisiaj do żywego nie bardzo podobny ....jeszcze wszystko przed nami ...może się rozruszać aż za bardzo .... Elka dała mi do zrozumienia , że sama przeprowadzi rozmowę na temat usypiaczy z lekarzem . Ok...słyszałam jak doktor zawitał ...niechcący drzwi od mojego pokoju mi się nie domknęły :szydera:...Wszystkiego nie słyszałam , ale dyskusja była ...Ronaldo gdzieś dzwonił , radził się ...później Elka telefon przejęła i naświetlała komuś co i jak z tatusiem się robi . Co ustalili dowiem się wieczorem . Mam nadzieję , że ustalili coś , co będzie w upierdliwych nockach pomocne . Pożywiom ...uwidim ...jak mówią Indianie z Apaczów :szydera:   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, awe59 napisał:

Qźwa....pot z czoła mi spływa bo czwartek to u mnie dzień sprzątania....odkurzacz waży ze 100 kilo i już samo wytaszczenie go ze schowka to nie lada praca :d a jeszcze na mokro trzeba było przelecieć....:haha::szydera:

Miłego popołudnia :oklaski:

Ja mam dobrze nie muszę tu z odkurzaczem popitalać. Nie cierpię tych niemieckich odkurzaczy prawie w każdym domu takie dziadostwo mają, podobno drogie są. Pewnie dlatego ze tyle ważą? :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.e-pity.pl/rozliczenie-pit-przez-urzad-skarbowy-wniosek/ to link do rozliczenia po nowemu z nasza skarbówką. Przepisy są nowe, gdzieś z ok listopada ubiegłego roku. Czyli jak tu kilka dnia temu napisałam.., można rozliczenie pozostawić skarbówce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...