Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

 Ponoć kawa z rana jak śmietana

Bez cugaska jak mięso bez soli

Więc sobie siorpię i głęboko zaciągam cygarko porane

Wczorajszy pierwszy dzień na szteli przebiegł na remanencie

Podsumowanie dzisiaj, ewidentne braki po wizycie zmiennika rumuna

Pamiątek mu się zachciało skubanemu, nie było czasu na sprawdzenie wszystkiego podczas zmiany, co jeszcze wyjdzie pokażą kolejne dni.

Firme powiadomiłem, dzisiaj ma wpaśc niemiecki koordynator spisać braki oficjalnie.

Miłego dnia Wam życzę, na horyzoncie pomału zbliza się "weckend"

za oknem wiosenna pogoda

:papieros::cześć2:>:(

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, geronimo napisał:

 Ponoć kawa z rana jak śmietana

Bez cugaska jak mięso bez soli

Więc sobie siorpię i głęboko zaciągam cygarko porane

Wczorajszy pierwszy dzień na szteli przebiegł na remanencie

Podsumowanie dzisiaj, ewidentne braki po wizycie zmiennika rumuna

Pamiątek mu się zachciało skubanemu, nie było czasu na sprawdzenie wszystkiego podczas zmiany, co jeszcze wyjdzie pokażą kolejne dni.

Firme powiadomiłem, dzisiaj ma wpaśc niemiecki koordynator spisać braki oficjalnie.

Miłego dnia Wam życzę, na horyzoncie pomału zbliza się "weckend"

za oknem wiosenna pogoda

:papieros::cześć2:>:(

Braki na zasadzie ubyło z domu ???:szok: różne stany zastawałam, ale nie zdarzyło mi się mieć zmiany z lepkimi rękoma przez ponad siedem lat moich wyjazdów. Górą nasi :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Po wczorajszym wczorajszym , wieczornym przedstawieniu z udziałem doktora w roli głównej spodziewałam się paskudnej nocy . Paskudna może nie była , ale piękna też nie ....Na jutro zapowiedział się z wizytą domowy lekarz - kuzyn ...no to sobie z nim pogadam .Kuźwaaa...żeby po przyjętych o 21 -ej tabletkach nasennych za trzy godziny ktoś chciał wstawać , bo jest wyspany ...no to coś nie halo ! ...Nie zdążyłam na dobre rozespać się i już musiałam wstawać . Co z tego , że słownie sobie ulżyłam jak za dwie godziny powtórka z rozrywki ...Milczę jak grób , ale już miałam powiadomienie od zmienniczki , że ona tutaj nie wraca ...Na razie jest spokój , zmienniczka nie powiadamia Elki , bo wie , że jej zdechłe humory mi dałyby popalić ....Jeśli jutro nic nie wskóram to będzie miała niespodzianek ciąg dalszy ...Guzik obchodzą mnie pełnie księżyca ...doktorowe sny ...troski o dzieci , bo gdzieś tam pojechały ...zapowiedziane wizytacje doktorowej siostry ....noż kurde blaszka ciągle jest jakiś powód , że doktor niespokojnie śpi . Ostatnie trzy , cztery noce były w miarę spokojne i już ..już miałam nadzieję , że poprawiło się ...a tu doopa ...i to wielka . Zmęczenia nie czuję , ale wk..zdenerwowana jestem jak nie wiem co ...

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski:)Ciemno ,ale nie zimno:)Fajurka zaliczona:)Kawusia się robi:)Turnus oficjalnie uznaję za rozpoczęty:)

Spokojnego dnia:)

ps.lepkie rączki zdarzyły mi się raz i to w wykonaniu stalej zmienniczki,dawno temu.Była tak głupia w swym działąniu ,że zostawiła czytelne ślady zaboru mienia PDP/czytaj puste miejsca po bibelotach,które jej się spodobały/ 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry .....

Po wczorajszym wczorajszym , wieczornym przedstawieniu z udziałem doktora w roli głównej spodziewałam się paskudnej nocy . Paskudna może nie była , ale piękna też nie ....Na jutro zapowiedział się z wizytą domowy lekarz - kuzyn ...no to sobie z nim pogadam .Kuźwaaa...żeby po przyjętych o 21 -ej tabletkach nasennych za trzy godziny ktoś chciał wstawać , bo jest wyspany ...no to coś nie halo ! ...Nie zdążyłam na dobre rozespać się i już musiałam wstawać . Co z tego , że słownie sobie ulżyłam jak za dwie godziny powtórka z rozrywki ...Milczę jak grób , ale już miałam powiadomienie od zmienniczki , że ona tutaj nie wraca ...Na razie jest spokój , zmienniczka nie powiadamia Elki , bo wie , że jej zdechłe humory mi dałyby popalić ....Jeśli jutro nic nie wskóram to będzie miała niespodzianek ciąg dalszy ...Guzik obchodzą mnie pełnie księżyca ...doktorowe sny ...troski o dzieci , bo gdzieś tam pojechały ...zapowiedziane wizytacje doktorowej siostry ....noż kurde blaszka ciągle jest jakiś powód , że doktor niespokojnie śpi . Ostatnie trzy , cztery noce były w miarę spokojne i już ..już miałam nadzieję , że poprawiło się ...a tu doopa ...i to wielka . Zmęczenia nie czuję , ale wk..zdenerwowana jestem jak nie wiem co ...

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

A długo Twój doktorek bierze te same tabsy na sen? Może mu tolerancja wzrosła? Albo kuzyn nie chce truć kuzyna nadmiernie. Współczuję 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, geronimo napisał:

 Ponoć kawa z rana jak śmietana

Bez cugaska jak mięso bez soli

Więc sobie siorpię i głęboko zaciągam cygarko porane

Wczorajszy pierwszy dzień na szteli przebiegł na remanencie

Podsumowanie dzisiaj, ewidentne braki po wizycie zmiennika rumuna

Pamiątek mu się zachciało skubanemu, nie było czasu na sprawdzenie wszystkiego podczas zmiany, co jeszcze wyjdzie pokażą kolejne dni.

Firme powiadomiłem, dzisiaj ma wpaśc niemiecki koordynator spisać braki oficjalnie.

Miłego dnia Wam życzę, na horyzoncie pomału zbliza się "weckend"

za oknem wiosenna pogoda

:papieros::cześć2:>:(

Też tak miałam w tej firmie a oni i tak przyjmują dalej tych Rumunów z lepkimi łapkami bo mają na nich duży zarobek.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, NNNdanuta napisał:

Braki na zasadzie ubyło z domu ???:szok: różne stany zastawałam, ale nie zdarzyło mi się mieć zmiany z lepkimi rękoma przez ponad siedem lat moich wyjazdów. Górą nasi :)

A powiem Ci otwarcie , że nie masz racji ...nasi wcale nie górą . To zależy od człowieka a nie od narodowości . Nie napiszę więcej , bo mi się nie chce , ale Daneczko mnie nie zmieniał nikt inny , tylko Polki i na to , na co się połaszczyły to  wstyd i śmiech na sali . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

A powiem Ci otwarcie , że nie masz racji ...nasi wcale nie górą . To zależy od człowieka a nie od narodowości . Nie napiszę więcej , bo mi się nie chce , ale Daneczko mnie nie zmieniał nikt inny , tylko Polki i na to , na co się połaszczyły to  wstyd i śmiech na sali . 

Polki też sobie pozwalają. Na szteli z poprzedniej firmy dziewczyna ukradła certyfikowany szwajcarski zegarek i inne duperele a za pieniądze do życia kupowała sobie litrowe wina. Sprawa zgłoszona do firmy i na policję i zegarek odesłała. Utrzymuje kontakt z moją dawną zmienniczką dlatego wiem.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście , że długo . Teraz byłam na nasiadówce z Elką i po raz kolejny ....nie wiem już który ...jej to powiedziałam . Cały czas jej tłumaczę , że nawet jak otrzyma " nowe " to też może trwać jakiś czas zanim organizm załapie . No beton ...qwa ...beton jak nic ! Grzesiu ...mi już nawet nie chodzi o mnie , ale jak przyjedzie tutaj następna , żeby nie miała nocnych horrorów . Tutaj by była wcale , wcale sztela , tylko te jebione nocki wykończają ....No ileż można trąbić , że dla niego też to jest paskudne ...dla niej , dla córki też , bo każdego poranka stresuje się , czy będą skargi , czy nie ....O ile Ronaldo ( przekręcam jego nazwisko ....ku jego uciesze :szydera: ) nie pomoże to Elka będzie płaciła za następne opiekunki ....może wtedy wybudzi się z tego letargu ...bo chytra to ona jest :tak2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...