Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry, okropna pogoda, wieje, deszcz pada....w nocy coś nie mogłam spać, w boku na bok się kręciłam,poduszkę dziś zmienię na moją prywatną,bo na niej najlepiej mi się śpi...

Pdp przejrzał wszystkie gazetki, kupować kupować kupować...demencja, dałam długopis, niech zakreśla co chce,ale on leniwy,to pewnie tylko gada...zakupy na cały tydzień zrobione wg listy, niczego nie pominęli,wręcz przeciwnie,dostałam nawet kilka rzeczy bez listy..

Kiedy będzie ciepło na rower ? 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, ania39 napisał:

Kiedy będzie ciepło na rower ? 

Ja się porwałam dzisiaj bo wreszcie przestało padać, wyjrzało słoneczko.

Niestety po godzinie wróciłam do domu bo chciało mnie porwać razem z rowerem :szydera:, ledwo dopedałowałam. 

  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozśmieszę Was mejlem,  jaki sklecilam do firmy. 

 

Witam. 
Pracuję na zleceniu od 30.11.2018 roku u Pani Sonii.
 PDP  była osobą poruszającą się o własnych siłach na rolatorze,  jak też bez większych oznak inkontynencji- nosiła pieluchomajtki i sama korzystała z toalety. 
Moje powierzone zadania wykonywałam zgodnie z umową. 

Niestety stan zdrowia P.Grimm drastycznie się pogorszył, szczególnie po upadku jakiego doznała podczas wstawiania w nocy do toalletenstuhl. 
Na wskutek tego wypadku,  doznała zwichnięcia stawu kolanowego i przebywała w szpitalu w dn. 29.12.2018- 03.01.2019 .

Wg.dr P. Papouis

" Städisches Klinikum Karlsruhe

Frau Grimm wurde mit Schmerzen und Schwellung des rechten Knies nach Sturz vom Bett zur Analgesie und Mibilisation aufgenommen.
Unter entsprechender Analgesie waren die Schmerzen der Patientin  rückläufig sodass die Mobilisation erflogen konnte. 
Einen Harnwegsinfekt mit E coli behandelten wir antibiogrammgerecht mit Ciprofloxacin. "
Koniec cytatu. 

Zatem moja PDP jest osobą poruszającą  się przy mojej pomocy- na wózku inwalidzkim , jak też w nocy muszę wstawać,  bo nie trzyma moczu i nie może sama wstać do toalety. 

Powinna mieć zamówiony gumowy materac pod prześcieradło,  jak też bardzo chłonne pieluchy. 

Zatem wnioskuję o zwiększenie pensji o 200 € w związku ze wstawaniem w nocy do PDP,  jak też braku liftu  z łóżka na wózek inwalidzki i transfer muszę wykonywać sama. 
Jestem też narażona na infkcję E coli od mojej Pdp. 

Dudzianiec-Kruk Beata 
 

Zatem można się śmiać z moich żądań płacowych. 

A teraz idę spać,  o !

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, beatrix+ napisał:

Rozśmieszę Was mejlem,  jaki sklecilam do firmy. 

 

Witam. 
Pracuję na zleceniu od 30.11.2018 roku u Pani Sonii.
 PDP  była osobą poruszającą się o własnych siłach na rolatorze,  jak też bez większych oznak inkontynencji- nosiła pieluchomajtki i sama korzystała z toalety. 
Moje powierzone zadania wykonywałam zgodnie z umową. 

Niestety stan zdrowia P.Grimm drastycznie się pogorszył, szczególnie po upadku jakiego doznała podczas wstawiania w nocy do toalletenstuhl. 
Na wskutek tego wypadku,  doznała zwichnięcia stawu kolanowego i przebywała w szpitalu w dn. 29.12.2018- 03.01.2019 .

Wg.dr P. Papouis

" Städisches Klinikum Karlsruhe

Frau Grimm wurde mit Schmerzen und Schwellung des rechten Knies nach Sturz vom Bett zur Analgesie und Mibilisation aufgenommen.
Unter entsprechender Analgesie waren die Schmerzen der Patientin  rückläufig sodass die Mobilisation erflogen konnte. 
Einen Harnwegsinfekt mit E coli behandelten wir antibiogrammgerecht mit Ciprofloxacin. "
Koniec cytatu. 

Zatem moja PDP jest osobą poruszającą  się przy mojej pomocy- na wózku inwalidzkim , jak też w nocy muszę wstawać,  bo nie trzyma moczu i nie może sama wstać do toalety. 

Powinna mieć zamówiony gumowy materac pod prześcieradło,  jak też bardzo chłonne pieluchy. 

Zatem wnioskuję o zwiększenie pensji o 200 € w związku ze wstawaniem w nocy do PDP,  jak też braku liftu  z łóżka na wózek inwalidzki i transfer muszę wykonywać sama. 
Jestem też narażona na infkcję E coli od mojej Pdp. 

Dudzianiec-Kruk Beata 
 

Zatem można się śmiać z moich żądań płacowych. 

A teraz idę spać,  o !

Nie no, śmiać to mogą się w agencji a my to tylko wspierać, oczywiscie duchowo bo z naszych nie dołożymy:p

Od razu mówię, że mam za mało, wirklich:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Krista napisał:

Nie no, śmiać to mogą się w agencji a my to tylko wspierać, oczywiscie duchowo bo z naszych nie dołożymy:p

Od razu mówię, że mam za mało, wirklich:haha:

Ja też nie dołożę, pszenica podrożała, innej karmy nie toleruję  :haha:

Jedno jest pewne: wołajcie, a będzie wam dane. :papieros:Kto nie woła, ten ryzykuje :haha:

Firma na pewno się wystraszy Twijego maila. Jakaś reakcja będzie, to pewnik :dobrze:

Trzymamy kciuki. I... znowu nic nie mogę teraz robić :haha:. Dzięki @beatrix+:cmok:. Jak Ty o mnie dbasz .Uuuuu....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, beatrix+ napisał:

Jestem też narażona na infkcję E coli od mojej Pdp. 

Z tą coca-colą o wcale nie są żarty. Pracuj tylko w rękawiczkach !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dezynfekuj wszystko co ona dotyka i Ty także . 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Ja też nie dołożę, pszenica podrożała, innej karmy nie toleruję  :haha:

Jedno jest pewne: wołajcie, a będzie wam dane. :papieros:Kto nie woła, ten ryzykuje :haha:

Firma na pewno się wystraszy Twijego maila. Jakaś reakcja będzie, to pewnik :dobrze:

Trzymamy kciuki. I... znowu nic nie mogę teraz robić :haha:. Dzięki @beatrix+:cmok:. Jak Ty o mnie dbasz .Uuuuu....

Się usprawiedliwilas a wdzięczność okaujesz Beatrix:cześć3:Ty to filantrop jesteś:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Heidi Jak ona dotyka moich rąk  i mizia po gębie!

Toć jedyną znaną mi metodą jest wewnętrzna dezynfekcja !

A w piwnicy tylko wino!xd

P.s.

Być może agencję rozśmieszyłam,  ale przeca smiech to zdrowie. 

Jedyna reakcja jaka może być,  to przysłanie kontroli. 

Na razie tylko kontroli. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...