Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Krista napisał:

Dzień dobry. Nord Deutschland listopadowy, creepy. W ten czas pomarzyć trzeba o Seszelach to jakoś zleci.

Zyczę Wam seszelowych dni, nie mniemnieckich. Bo marzenia się spełniają to czemu Wam nie miałyby się spełnić?

Także, ten tego SŁOŃCA:320_sun_with_face:

Czemu miało by się nie spełnić przecież to takie proste....rezerwujesz hotel , kupujesz bilet i leciiiiiiiisz!!! 3 proste kroki:cześć:

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedwczoraj zrobiłam babci kompres z kapusty. W nocy zdjęła. 

Wczoraj też zrobiłam,  rano śladu po bandażu i kapuście. 

Gdzieś schowała przede mną...:p

Ale twierdzi,  że kolano mniej boli.

Syn był wieczorem i przez przypadek zabrał jej okulary. 

Rano awantura. Teraz szuka. 

Nie tłumaczę,  bo nie ma sensu,  a ona ma zajęcie. 

 

Miłego dzionka.  

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.Witam z pracy.Kawka dobra,przerwa do obiadu,a potem spotkanie z opiekunami z mojej firmy u koordynatora.Zawsze to jakaś odmiana.Wczoraj tak deszcze ,i Grądy się przewalały,że nawet z chałupy nie wyszłam.A d**a rośnie.

 

Miłego dnia życzę wam kochani.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, 1bozka napisał:

Czemu miało by się nie spełnić przecież to takie proste....rezerwujesz hotel , kupujesz bilet i leciiiiiiiisz!!! 3 proste kroki:cześć:

Toś mnie na ziemię sprowadziła, bo już w przestworzach byłam:szydera:

Ale masz rację, to real nie dream:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Teresadd napisał:

Dzień dobry.Witam z pracy.Kawka dobra,przerwa do obiadu,a potem spotkanie z opiekunami z mojej firmy u koordynatora.Zawsze to jakaś odmiana.Wczoraj tak deszcze ,i Grądy się przewalały,że nawet z chałupy nie wyszłam.A d**a rośnie.

 

Miłego dnia życzę wam kochani.

Fajna sprawa, widocznie firma w porządku skoro nie obawia się spotkania opiekunek.

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie już prawie półtorej godziny po duszowaniu , śniadaniu ....doktor odsypia w fotelu . Niech se śpi bidulek ...za godzinę niech rześki będzie ....Elka na moją pauzę wskoczy ,żeby mnie zastąpić . Nie za bardzo pasują mi te środowe i piątkowe godziny pauz , bo są od 11-tej dwie godziny . Szczególnie w środy , bo ledwie uwinę się z duszowaniem , śniadaniem , wrzuceniem pierwszej tury  prania do pralki i już pauza . Wolałabym zdążyć obrobić się ze wszystkim i dopiero odpoczynek . Tutaj niestety tak już musi być , że ogólnie moje wolne zaczyna się nie później jak o 12-tej ....fajnie by było , gdyby godzinę później .Ale co tam , ważne , że są i nie muszę wykłócać się o nie .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Joy napisał:

@Baśka powtarzająca się ja mam od 16 do 18.Też  godziny doopne,ale co zrobić :( 

W jednym miejscu tak miałam i to w listopadzie.Kobieta na chodzie ,ale chciała przed trzecią kawę.Powiedziałam ,że po nocach chodzić nie będę i przerwę miałam od obiadu do kolacji.Kawę sobie sama robiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, 1bozka napisał:

:haha:no to już wiesz, bo ja tak robię ...żaden sekret:szydera:

Lucky You:cmok:

Ja to jeszcze muszę w UE popracowac. A...i poprzeszkadzac pisim, zeby im eurosceptycyzm wybic z głowy a dalej już poleci, albo ja polecę ku słońcu;)

W Afryce jeszcze nie byłam i ruskiego cyrku nie widziałam:o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Teresadd napisał:

W jednym miejscu tak miałam i to w listopadzie.Kobieta na chodzie ,ale chciała przed trzecią kawę.Powiedziałam ,że po nocach chodzić nie będę i przerwę miałam od obiadu do kolacji.Kawę sobie sama robiła.

Tereska Ty to się rozwijasz :cmok: Jeszcze trochę i będziesz jędzą - jak potrzeba często, gęsto :szydera: Zartuję sobie Tereniu.

Dzień dobry.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...