Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cały Koszalin w łzach i Polska..

 

Nowomoda tragedia!

Co za pomysły na wzór Twierdzy  Zamków reality show. 

Tylko,  że w tv WSZYSTKO POD KONTROLĄ i bezpieczeństwo ZAPEWNIONE. 

U nas jak zwykle wolnoamerykanka...

Nikt nic nie sprawdza , wszystko JEST ok  TYLKO na papierze.

A potem takie tragedie...

Już się ludziom w doopach poprzestawialo z nudów !

Pamiętacie modę na Black Houk , czy jak to się pisało?

" Zabawa " polegała  na uciskaniu miejsca na szyji celem podduszania i większych doznań jak w ekstazie narkotykowej..

Bardzo cienka granica,  żeby się przenieść na tamten świat..

Bardzoooo!

Też sporo młodzieży przeszło za Tęczowy Most..

Wszystko pop-lone przez wirtualny świat gier komputerowych,  i przenoszą to do świata realnego. 

Potem są  qurwa realne tragedie!!

  • Lubię to 2
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Heidi napisał:

Ażżżżżż,Ty masz łeb jak sklep:oklaski:. To po co ja do Reichu keżdżę jak biznes w PL mogę zrobić z moimi wolnymi pokojami ?:szydera:

To Ty jeszcze agroturystyki nie założyła!? :o... Takiej na "wypasie", jak nie porobisz u gospodarza to nie jesz :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Afryka napisał:

To Ty jeszcze agroturystyki nie założyła!? :o... Takiej na "wypasie", jak nie porobisz u gospodarza to nie jesz :szydera:

Przy stole 12-tu agroturystów, a na stole jedna micha z poszatkowaną kapustą  i jedna drewniana  łycha  wydłubana z palety po nawozie :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moją szefowa zaś leży. 

Leży i czeka  na śmierć,  bo jeść  NIE chcę. 

 

Gdy wróciła ze szpitala po tym zwichnięciu kolana z ortezą w torbie,  zamiast na kolanie,  mimo zaleceń,  dreptała. Może mniej,  ale dreptała. 

Ortezy nikt nie zakładał,  pflega też nie interesowała się. 

Dziś rano zapewne wstała i rolety podniosła,  ale ledwo wróciła do łóżka. 

Jak weszłam jej pomóc się  ubrać,  to powiedzieli,  że w ogóle  nie może  chodzić. 

Kolano oczywiście opuchnięte bardzo. 

Zatem leży w tej  lodówce sypialnianej. 

Śniadania nie chciała,  wcisnęłam pół kromki chleba z miodem. 

Pflega zrobiła zimny kompres na to kolano. 

Zadzwoniłam po syna,  przyjechał i matkę trochę ochrzanił. 

Niby jutro mają ją zabrać na jakieś badania..

Co tam badać?

Artretyzm jak  złoto,  musi leżeć. 

Ale przy okazji chyba chce umrzeć,  bo obiadu też nie chciała...

Jezus 40 dni głodował,  ciekawe ile moja Sonia wytrzyma..

Przecież rodzina nie będzie na kolanach błagać matkę,  żeby  jadła..

Czyli fajna sztela się  zaczyna  kończyć.

Do zjazdu 25 dni. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

Przy stole 12-tu agroturystów, a na stole jedna micha z poszatkowaną kapustą  i jedna drewniana  łycha  wydłubana z palety po nawozie :szydera:

Nooo...a jak nie dojedzą to paszli won na własne życie ...na trawę . Cokolwiek to znaczy ...ta trawa :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ Zrób jej okład z potłuczonych liści kapusty. Owiń ręcznikiem , i niech ona sobie tak leży (kapusta i PoP:) ). Kapusta " wyciąga" zapalenie i zmniejsza ból. Taki ludowy sposób i  PoP nie musi nic połykać

Okłady z kapusty stosuje się w przypadku zmian zwyrodnieniowych stawów, bólów mięśni, bólów stawów (np. bóle kolan) i bólów reumatycznych, narośli na kościach, stanów zapalnych (np. stan zapalny piersi), wszelkich zmian skórnych takich jak wrzody, ropnie.

Podpowiedź masz tu: https://tipy.interia.pl/artykul_13707,jak-robic-oklady-z-kapusty.html

Edytowane przez Heidi
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Mirelka1965 napisał:

To moja droga jest jakaś zwyrodniała....akurat tam nie prowadzi :szydera:

Nie poddawaj się takim zwyrodnieniom, no co Ty

Rzymu i Papieża nie zobaczyc?

Chyba nie chcesz wyjść ^na prostą^ bez tego. 

Sprawdziłam, prowadzą, albo nawiguja jak kto woli:trele:

Na Rzym zatem:ostrzegam:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Heidi napisał:

@beatrix+ Zrób jej okład z potłuczonych liści kapusty. Owiń ręcznikiem , i niech ona sobie tak leży (kapusta i PoP:) ). Kapusta " wyciąga" zapalenie i zmniejsza ból. Taki ludowy sposób i  PoP nie musi nic połykać

Okłady z kapusty stosuje się w przypadku zmian zwyrodnieniowych stawów, bólów mięśni, bólów stawów (np. bóle kolan) i bólów reumatycznych, narośli na kościach, stanów zapalnych (np. stan zapalny piersi), wszelkich zmian skórnych takich jak wrzody, ropnie.

Podpowiedź masz tu: https://tipy.interia.pl/artykul_13707,jak-robic-oklady-z-kapusty.html

:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...