Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

23 minut temu, Malina 1 napisał:

Witam,Wszystkiego co najlepsze w 2019 roku,u mnie kaca nie ma,trzeba wiedzieć co się pije,ja tylko szarlotkę drink,po tym zero kaca,a i w smaku ok,odpoczywam po tańcach a w czwartek startuje do Demenclandii koniec lenistwa.:)

I bardzo dobrze ha ha Ile można się bawić i pić jak inni ciężko tyrają :trele:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Użyczając słów Misia Uszatka "....na dobranoc, dobry wieczór..."  przykulałam się zameldować w Nowym Roku :oklaski: Imprezowaliśmy do 5-tej rano świtu bladego :haha: Zabawa była szampańska (dosłownie i w przenośni), kaca nie doświadczyłam, zakwasów po tańcach i hulankach również nie stwierdziłam, ale...no właśnie....zmęczona jestem niewyspaniem i objedzeniem dobrem wszelakim :haha: Goście nocujący opuścili nas po skokach Turnieju Czterech Skoczni, a my....w kimonko :szydera: I tak odsypialiśmy do wieczora późnego :haha:A teraz czas na spoczynek...taki normalny :haha: Naszła mnie taka konkluzja....dobrze, że świętujemy Nowy Rok tylko raz w roku :szydera:  Ale dodam jeszcze słówek parę...podobno, jaki Nowy Rok, taki cały rok, czyli mój będzie zajebiaszczy :hura: I tego również Wam życzę :cmok: A teraz pożegnam się życząc Wszystkim dobrej nocy 1803769767_dobranocruchomemarzenia.gif.1292e14adee8a923aafec16150d613b3.gif Do jutra :cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Mirelka1965 napisał:

Użyczając słów Misia Uszatka "....na dobranoc, dobry wieczór..."  przykulałam się zameldować w Nowym Roku :oklaski: Imprezowaliśmy do 5-tej rano świtu bladego :haha: Zabawa była szampańska (dosłownie i w przenośni), kaca nie doświadczyłam, zakwasów po tańcach i hulankach również nie stwierdziłam, ale...no właśnie....zmęczona jestem niewyspaniem i objedzeniem dobrem wszelakim :haha: Goście nocujący opuścili nas po skokach Turnieju Czterech Skoczni, a my....w kimonko :szydera: I tak odsypialiśmy do wieczora późnego :haha:A teraz czas na spoczynek...taki normalny :haha: Naszła mnie taka konkluzja....dobrze, że świętujemy Nowy Rok tylko raz w roku :szydera:  Ale dodam jeszcze słówek parę...podobno, jaki Nowy Rok, taki cały rok, czyli mój będzie zajebiaszczy :hura: I tego również Wam życzę :cmok: A teraz pożegnam się życząc Wszystkim dobrej nocy 1803769767_dobranocruchomemarzenia.gif.1292e14adee8a923aafec16150d613b3.gif Do jutra :cześć:

bedzie z pewnoscia moja droga taki ZAJEBIASZCZY ...innegochciecniechce..:cmok:

odsypialam aczkowliek na raty szampanska zabawe ale o 20ej naszego czasu zaleglam juz na dobre....i starym zwyczajem na nogach juz jestem a raczej na pupie ....kawe siorbie ale.....ale....ale....teraz moge po kawie isc dalej drzemac i to jest cudne...:oklaski:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wypoczęłam po trudach nocy sylwestrowej ...mogę brać się za robotę . Dopiję , dosiorbię kawę i...farba na głowę nałożona będzie , bo wtedy najlepiej idzie mi praca a czas , który wymagany jest na dokładne pokrycie siwizny nie wlecze się ....Dziś pod wieczór spodziewam się gości , tyle , że kawowo- herbacianych ....i sopko xd...I jutro spodziewam się wizytacji ...i pojutrze , ale za to w sobotę już nie , bo w sobotę będę już w drodze na roboty :szydera:..Fajny taki dwutygodniowy urlop i świadomość , że nie jedzie się z powrotem na jakieś 3 miesiące , tylko na kilka tygodni ...a później tylko radocha , bo 22 lutego przylatuje moja jedynaczka z rodziną . Wprawdzie zastrzegła ( czyt. próbowała ) , że oni nie będą tylko u mnie , bo też u łódzkiej mamy . Wyprowadziłam ją z błędu o podejrzenia , że jestem zaborcza i powiedziałam jedno zdanie " chyba żeś oczipiała , że ja bym chciała was u siebie całe dwa tygodnie ...ja też muszę odpocząć  ! " ...Noo ...i doszłyśmy do porozumienia - trochę u mnie ...trochę u drugiej mamy i gitarra . Latem nacieszę się nimi , bo planuję tym razem pobyć u nich nie 10 -12 dni ...ale przynajmniej z 16 - 20 ...a co ...niech się i ze mną pomęczą :szydera:...I tak sobie siedzę ...dobrze mi z tym ...i marzę ..planuję . A co z tych marzeń i planów wyjdzie to sie jeszcze zobaczy :d

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, eugenia1 napisał:

Dzień dobry . Dzisiaj to  już  nikt tu nie zajrzy? :mur:Sama  siorbię tę kawę:(. Może to jakaś awaria internetu? Teorie spiskowe zawsze popularne! :szydera: Życzę wszystkim pogody duch na dzisiaj i ma cały rok.

jak nie jak tak...jestem siorbie ale wiesz.....i urlop i pogoda ....jakas spowolniona jestem

wlasnie przygladam sie falom w zatoce...robia wrazenie ....i tak sobe mysle ze chyba cieplo sie ubiore i wyrusze poczuc zapach sztormu...tylko kamieni musze sobie w kieszenie napakowac...zakladam ze dzisiaj naprawde mamy sztorm...huczy glosno ...wiec nie chce sie czolgac na kolanach na ta plaza ...chociaz niedaleko

milego dnia

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Wypoczęłam po trudach nocy sylwestrowej ...mogę brać się za robotę . Dopiję , dosiorbię kawę i...farba na głowę nałożona będzie , bo wtedy najlepiej idzie mi praca a czas , który wymagany jest na dokładne pokrycie siwizny nie wlecze się ....Dziś pod wieczór spodziewam się gości , tyle , że kawowo- herbacianych ....i sopko xd...I jutro spodziewam się wizytacji ...i pojutrze , ale za to w sobotę już nie , bo w sobotę będę już w drodze na roboty :szydera:..Fajny taki dwutygodniowy urlop i świadomość , że nie jedzie się z powrotem na jakieś 3 miesiące , tylko na kilka tygodni ...a później tylko radocha , bo 22 lutego przylatuje moja jedynaczka z rodziną . Wprawdzie zastrzegła ( czyt. próbowała ) , że oni nie będą tylko u mnie , bo też u łódzkiej mamy . Wyprowadziłam ją z błędu o podejrzenia , że jestem zaborcza i powiedziałam jedno zdanie " chyba żeś oczipiała , że ja bym chciała was u siebie całe dwa tygodnie ...ja też muszę odpocząć  ! " ...Noo ...i doszłyśmy do porozumienia - trochę u mnie ...trochę u drugiej mamy i gitarra . Latem nacieszę się nimi , bo planuję tym razem pobyć u nich nie 10 -12 dni ...ale przynajmniej z 16 - 20 ...a co ...niech się i ze mną pomęczą :szydera:...I tak sobie siedzę ...dobrze mi z tym ...i marzę ..planuję . A co z tych marzeń i planów wyjdzie to sie jeszcze zobaczy :d

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

ty tez tak masz ze traktuja ciebie jak przyslowiowy hotel? a czlowiek nie unika spotkac o nie! wrecz bron boze ,  ale....chce pomieszkac sam ze soba i w swoim balaganie....a spotkac sie jak ma ochote 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, eugenia1 napisał:

Dzień dobry . Dzisiaj to  już  nikt tu nie zajrzy? :mur:Sama  siorbię tę kawę:(. Może to jakaś awaria internetu? Teorie spiskowe zawsze popularne! :szydera: Życzę wszystkim pogody duch na dzisiaj i ma cały rok.

Nie bój żaby ....stawimy się w Dojczlandii na robotach to ruch będzie taki , że nie nadążymy z czytaniem . No taka to paskudna praca , że nic , tylko pisać i pisać :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lucyna.beata napisał:

ty tez tak masz ze traktuja ciebie jak przyslowiowy hotel? a czlowiek nie unika spotkac o nie! wrecz bron boze ,  ale....chce pomieszkac sam ze soba i w swoim balaganie....a spotkac sie jak ma ochote 

Teraz to siła wyższa . Te spotkania to takie " narady produkcyjne " ...jakby . Wszystko prawie na jeden termin , bo czas urlopowego brak . Jeśli jestem w domu dłużej to owszem spotykam się , ale nie dzień po dniu . Tak jak Ty lubię swój bałagan i przebywanie z inteligentną osobą , czyli ze mną :szydera:...Lubię hałas , jazgot , ale jednocześnie uwielbiam ciszę i swobodę . Nieraz ta cisza aż w uszach dzwoni ...jest tv ...jest muzyka ...jest książka a przede wszystkim jest FORUM ...i już dobrze . Umówione spotkania nie są złe . Gorsze są takie , kiedy ma się zajęcie jakieś a tu domofon napier..nicza i ...." czeeeeść ...słyszałam , że się nudzisz ...przyszłam cię odwiedzić ":szydera:..Taki spontan nie zawsze mi pasuje , ale robię dobrą minę do złej gry i z uśmiechem na facjacie podejmuję gościa . Tylko jak gość zamiast zapowiedzianej , półgodziny wizytuje mnie przez trzy godziny ....o ... przyznam się , że wtedy ciutkę mnie poddziera ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja jestem na stanowisku siorbankowym :oklaski: Wczorajszego wieczora sztorm zafundował nam atrakcje....linia energetyczna się zerwała i prąd wysiadał...wysiadał...wysiadał...tak ze cztery razy :haha: A dzisiaj biało...pomroziło i śniegiem posypało >:( Dobrze, że w domku cieplutko i nie muszę wyściubiać nosa na zewnątrz :oklaski:Teraz posiorbię sobie kawusię, pokukam w telewizornię i zastanowię się, czy przeoblec się w strój dzienny, czy zorganizować sobie dzień pidżamowy :haha:Witam się z wami serdecznie przy środzie :oklaski: Acha... 1776359003_dziedobryruchome.gif.35f552e8cc7fdbca62198989e15f43a5.gif ...a już wiem...życzę miłego dzioneczka :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelka1965 zerknęłam w okno . U mnie śnieg napiernicza , ale chyba z deszczem , bo rynny dzwonią . Z tego co wyczytałam to w nocy ma być -5 ....na razie jest 1 na plus . Siedzę w ciepełku ...dobrze mi jest ...później tylko wyskoczę po cugaski , bo zapasy skurczyły się a tego nie może mi zabraknąć . Jak dwie paczki pod ręką to znak , że trzeba uzupełnić :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł ludzie! U mnie tymczasem o śniegu nikt nie słyszał, i bardzo dobrze. Poza tym strasznie sie cieszę,że już niedługo jadę sobie grzecznie do Polski, gdzie będę brykała jak wyleniały tygrys. Znaczy się to tu , to tamxd

Serdeczności, uściski i inne takie! Dla was. Ode mnie:serce:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Nie budźcie marzeń ze snu, po ciężkiej nocy"... :haha:... Dzień dobry Milusińscy w Nowym 2019 Roku :cmok:

Jeśli to prawda z tym jaki Nowy Rok, taki... to ja nie wiem czy ja tak do końca chcę :szydera:. W każdym bądź razie u mnie jest dzisiaj spóźniony, poprzyjezdny dzień piżamowy, muszę odpocząć po Sylwestrze z poprawinami:haha:

Do siego roku Mordecki :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :dyskusja:.

Dziś już pierwszą kawę wypiliście, to po śniadaniu  na deser zapodaję  :

 

 

Madame Tutli-Putli wsiada do nocnego pociągu na tajemniczą i pełną napięcia podróż. Kiedy złodzieje pociągu rozcinają żołądek mężczyzny i kradną jego nerki, próbuje uciec. 

Dokąd ? 

Dla tych opiekunek co planujją ucieczkę do DE , to może być pełna wrażeń wyzwanie i przygoda:haha:

Skąd ja znam twarz pasażerki ? Hmmm....

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Heidi napisał:

Dzień dobry :dyskusja:.

Dziś już pierwszą kawę wypiliście, to po śniadaniu  na deser zapodaję  :

 

 

Madame Tutli-Putli wsiada do nocnego pociągu na tajemniczą i pełną napięcia podróż. Kiedy złodzieje pociągu rozcinają żołądek mężczyzny i kradną jego nerki, próbuje uciec. 

Dokąd ? 

Dla tych opiekunek co planujją ucieczkę do DE , to może być pełna wrażeń wyzwanie i przygoda:haha:

Skąd ja znam twarz pasażerki ? Hmmm....

Ojejkuuuu....kradną nerki z żołądka ? Po cholerę je połykał ?

Skąd znasz twarz pasażerki ....z lusterka ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...