Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Heidi napisał:

image.png.2a667487c798a2346b9a55100f494d37.png Na wypadek, gdyby już ktoś do stołu biesiadnega zasiadł, to kubek w prezencie daję.                                Ostatni prezent ode mnie dla każdego z Was w tym roku:d

@Heidi, dzięki za kubeczek, kolekcjonuję je:).

Ale , gdyby ktoś się zapędził w opróżnianiu z niego napoju wyskokowego - to niech sprawdza od czasu do czasu fotkę , czy już musi zaprzestać tych przyjemności :d:szydera::p:donos:

 

5c27d79b66f54a5420627cad.jpg

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Marta B Owszem, szampanik się chłodzi, a dla PDP szczeniaczek alkoholfrei. Nie wiem jak będzie z komunikacją, bo dysponuje tylko smartfonem. Zasilacz do laptopa padł dziś w godzinach południowych i pozostawił po dobie tylko dymek siwy. Niezbyt to optymistyczne wejście w nowy rok, no ale cóż.........

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, JJL napisał:

Macie jakiś ciekawy pomysł spędzenia Sylwestra na Stelli ?

Pomimo że jako opiekunka pracuję kilka lat to nigdy nie byłam tu w święta i sylwestra

Też bym chciała wiedzieć jak można ciekawie spędzić Sylwestra na szteli...

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Marta B napisał:

Też bym chciała wiedzieć jak można ciekawie spędzić Sylwestra na szteli...

A mnie się zdarzyło spędzić fajnego Sylwka w pracy.I to na moim pierwszym wyjeździe.Na wiosce było nas chyba ze 7 opiekunek i u jednej z nich były warunki .Każda zrobiła jakieś jedzonko.Dyspensę mąż PDP dał do 1-ej z zastrzeżeniam ,że jakbym pochlałą za dużo to on po mnie przyjedzie bo to daleko było od domu ,ale oczywiście wróciłam na własnych nogach trzeźwa jak noworodek:)

Najgorszego tez miałąm ,ale nie wart ani słowa.

Dzis natomiast wybieramy się ze znajomymi na plenerowa imprezke do Mielna posłuchać Kombi:)Pogoda sprzyja bo nie pada.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Ludki kochane :cmok:

Wszystkim życzę udanego Sylwestra , tym na urlopie i tym w pracy :cmok:

Siedzimy z małżem sami z pieskiem :d Młody wyjechał i ktoś musi zaopiekować się przerażonym od petard zwierzątkiem . Dodam , że fakt ten nie smuci mnie :d Wreszcie nie przyjmuję żadnych gości :haha:Znajomi wyjechali  lub bawią się na balu . My zaliczymy imprezę za 2 tygodnie :d Będę do Was zaglądać :drink::cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Afryka napisał:

@violka Jakie to szczęście, że moja piesa kompletnie nie reaguje na strzelaninę, ma na to kompletnie wywalone, burza też jej nie straszna, wręcz ładuje się na balkon (latem) siada i przygląda się z zainteresowaniem. 

Jakaś wyjątkową piesa .A słuch jej sprawdzałaś?;)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Afryka napisał:

To zależy w ogromnej liczbie przypadków od Pdp... Tym co "na morzu" to i gówniany Sylwester może się trafić  :haha:czego absolutnie nie życzę. 

A co tam zależy od mojego dziadka Siedzi bidulek w tym swoim Rollstuhl i tyle może.No pewnie kiedyś się bawił ale lata świetlne temu .Teraz wypijemy sekta o 20 i pójdzie spać.. A ja ...? 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Afryka napisał:

@violka Jakie to szczęście, że moja piesa kompletnie nie reaguje na strzelaninę, ma na to kompletnie wywalone, burza też jej nie straszna, wręcz ładuje się na balkon (latem) siada i przygląda się z zainteresowaniem. 

Nasza kundelka też była takim dziwolągiem . Dopiero gdy całkowicie straciła słuch , dowiedziałam się dlaczego tak reagowała . Arya strasznie panikuje , ale jestem przynajmniej jestem spokojna o jej słuch .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Święta miałam w domu,Darek gotował więc było co jeść natomiast teraz głodna jestem.

Przyjechałam wczoraj a zakupy przewidziane na środę.

Ale mam swoją śliwkówkę...tylko nigdy sama nie piję.

Ale widocznie musi być kiedyś ten pierwszy raz.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właściwie to ten komentarz powinien trafić do poskarzyjek ale nie poskarze sie dzisiaj.

Ja mam naprawdę super pdp i mam naprawdę super stelle ale dziś mam wk.w

Zamiast w duchu tańczyć przy szlagierach, niechby nawet niemieckich to przelaczona tv na jakiś satyryczny program a ja w życiu tak nie ziewalam.

Czekam i niebawem odpale sobie playera w kompie i dla mnie sylwester sie zacznie, a że pokój graniczy z pdp sypialnią to ściany obloże koldrami, poduchami,  kocami a muzyka musi być, nie ma to tamto. W zeszlym roku też tu sylwka obskoczylam  ale wtedy pilota w ręku miałam ja.

Bywa-.-, przeżyjem, pójdziem dali i tyz piknie aby ino nie marudzić bo nie daj najwyższy bydzie się ciągnąć przez cały następny. Co to to nie, nie spoczniemy nim dojdziemy, nie spoczniemy póki czas.:wino::1350_muscle_tone1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Marta Bze sie zapytam,zjadlas te 6 kg miesiwa,co to Darek byl zamarynowal?

Zjadłam...I jeszcze sałatkę jarzynową zrobił i kapustę jakąś też

8 minut temu, sayonara 52 napisał:

@Marta Bze sie zapytam,zjadlas te 6 kg miesiwa,co to Darek byl zamarynowal?

3 godziny temu, beatrix+ napisał:

 

 

Edytowane przez Marta B
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...