Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Podziwiałam stroiki i chujki....i serce się raduje, że forumowicze tyle wspaniałych talentów mają:oklaski: Moja chujka jest chujką prawdziwą...bo to sosenka zajumana z pola :haha: Minimalistycznie przystrojona, jako to drzewiej bywało, i nie ośmielę się jej pokazać :szydera: A stroiki to mnie się podobają...u kogoś :szydera: Bozia poskąpiła mi talentu plastycznego, nie wiedzieć czemu :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Podziwiałam stroiki i chujki....i serce się raduje, że forumowicze tyle wspaniałych talentów mają:oklaski: Moja chujka jest chujką prawdziwą...bo to sosenka zajumana z pola :haha: Minimalistycznie przystrojona, jako to drzewiej bywało, i nie ośmielę się jej pokazać :szydera: A stroiki to mnie się podobają...u kogoś :szydera: Bozia poskąpiła mi talentu plastycznego, nie wiedzieć czemu :haha:

Masz inne ...talenta te . Może ukryte , ale na pewno masz :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciesze sie ze dojechali podrozowicze calo i szczesliwie na miejsce ...milego byczenia

zawsze po nockach przy mojej babce mam potem wyrwane z zyciorysu kila dni....nadal sen przerywany a potem w ciagu dnia mam ochote w kat sie schowac i zalegnac na godzinke...trwa to jakis tydzien...i potem spie w miare normalnie.aczkolwiek wstaje i tak bladym switem....

zazdraszczam mireli ze ciagiem bite 8 godzin jak kamien spi...no ale widocznie mnie gryzie jakis robal:haha:

na kawe jeszcze za wczesnie wiec wysiorbie sama po cichutku

na wszelki jednak juz teraz zycze wam milego dnia...ide sobie daej poczytac wasze posty, nie ma opcji zeby sie to udalo za pierwszym podejsciem, jak mnie zmuli ....przytne komara ..jak urlop to urlop

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beata mam tak samo jak Ty z tym , że ja jak jestem u siebie w domu łykam tabletki ( ziołowe ) i jakoś śpię . Bez nich choćbym była nie wiem jak zmęczona sen byłby przynajmniej przerywany ...a nie ma gorszej cholery jak zasnąć natychmiast po położeniu się w bety i wybudzić się , bo po wybudzeniu nie mogę już usnąć na nowo . Męczę się , kręcę po łóżku , próbuję czytać " do poduchy " , ale zamiast książka mnie uśpić ...zaczyna mnie wciągać ....Każdy z nas jest inny , więc polecać Ci nie mogę , ale ja ostatnio kupiłam w aptece jakieś " Na sen -forte  ....Dopel Herz " . Kupiłam je w Pl . Na mnie działają . Nie biorę jedynie na robotach , bo wiadomo , że tam muszę być czujna jak ważka .No i miewam tragedie ze snem . Doktor mnie wybudzał na jego " pipi " ...on zasypiał ( nie zawsze :szydera: ) jak aniołek a ja schodziłam na dół do siebie i mój sen szedł się teges . Zombie  przy mnie to wtedy był pikuś :szydera:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Meryjko nie wszyscy jeszcze śpią...może tylko wstydzą się odezwać ? :haha:...Jak wyżej napisałam po zażyciu mojej ziołówki nawet nie wiem kiedy usnęłam . Obudziła mnie wredna muzyka budzikowa ...Bigos wstępnie podszykowany , kapusta i grzybki na pierogi też . Teraz spokojnie kawka , papieros a po 10 -tej najazd ...zaatakują mnie gremliny ...czyt, słodkie wnuczątka sztuk dwie ...Rodzice dzieci niestety dzisiaj pracują , druga babcia przygotowania do świąt uskutecznia ...zajmowała się nimi wczoraj  . Nadszedł czas na mnie , na nadrabianie uczuć ...oj ..będzie nerwowo trochę w stylu " babciaaa...a Judyta powiedziała  , że jestem gamoń...a to ona przecież jest głupia  ! "...Na zadane przeze mnie pytanie , czy jest ktoś Filipku , kogo nie lubisz usłyszę " nienawidzę Judyty ! " ....Nic to , jakoś przetrwam tą nawałnicę ...do prawie wieczora >:( A w międzyczasie , pomiędzy robotą w kuchni luknę w lapka , coś skrobnę , coś przeczytam i będzie fajnie .

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem i ja na stanowisku skrobankowo-siorbankowym :oklaski: Skrobnę sobie co nieco w trakcie siorbania i będziecie wiedzieli, że żyję i ma się dobrze :haha:Dzisiaj nadszedł dzień, gdzie luzik będzie nieco mniejszy, jako że trzeba jakieś ciasta poczynić i sałatki przyszykować :tak2: Plany mamy takie, że ja będę w kuchni rządzić, a moi panowie kosmetycznie ogarną chałupę :szydera: Po południu zjadą goście sztuk 3 i już nie będzie luzu, bo trza będzie gadułować :haha: Na razie raduję się względną ciszą w trakcie siorbania, gdyż w tle telewizorek coś szemrze :haha: Zatem...coby nie było...coby się nie wydarzyło, każdemu 310725312_dziedobryniedzielaruchomapingwiny.gif.58a8c18f33f28d473fc8ef9e25714b8a.gif 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy w ten grudniowy,ponury ,ciemny poranek tuż przed godziną W czyli Wigilią :cześć2:

Ja już najazd mam za sobą ,co prawda nie Hunów ale Angoli ,naturalnych i przysposobionych ...se śpią jeszcze ,a biedna matka,żona i ...wariatka myśli,co pierwsze wrzucić do piekarnika,bo piekarnik tylko jeden ...rolada boczkowa pójdzie w pierwszym rzucie,a później spód do makowego tortu ,i następny placek orzechowo- pomarańczowy i to by było na tyle w temacie placków .Dobrz e,że obiadu nie muszę szykować ,bo uwaga! Teściowa ma osobista zaprosiła całą naszą szóstkę do knajpy ,bo taki kaprys starsza pani ma :szok: :d.Restaurant z tych topowych i dobrych , nie taniutkich ,ale babcia się zaparła ,jest przygotowana finansowo .:haha:

Dobrego dnia Ludeczkowie Roztomili ,bez nerwacji ( :szydera: i kto to pisze) , jutro też mamy jeszcze trochę czasu :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcies pracusie w DE I PL.

My wstalim,  choć moja szefowa zaś zaspała. 

Rozleniwiła się przy mnie,  albo ja przy niej..:p

 

Moje pierwsze święta tu. 

Twarda jestem....wydawało mi się 

Popłynęłam jak Ren przy Preissnerze i Rybotyckiej. 

 

Ale przy tej pastoralce zawsze odplywam. 

Nawet latem. 

 

Pierogi z kapustą i PIECZARKAMI dziś lepię. 

Te ichnie pieczarki to jak siano smakują. Zapachu żadnego. 

 

Matjasy zrobiłam w miodzie. 

I sałatkę jarzynową w ilości przekraczającej nasze  możliwości,  a wczoraj się okazało że tylko mojej. Babka nie ruszy,  nie jej smak. 

Jedyna nadzieja w panu synu,  że się rzuci na polskie żarcie, gdy jutro przyjedzie na kawę z żoną. 

To tyle relacjj z niemieckiej wsi. 

Aaaa! Wieje i pizgo jak u mnie,  czyli w kieleckim!

Wszystkiego najlepszego,  wesołych świąt Bożego Narodzenia i szczęśliwego Nowego roku!

 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, beatrix+ napisał:

@Afryka Moja też jest na taki obiad i najazd przygotowana..

Ale nie wiemy kiedy..

Ale u nas w regionie stypa na to mówią. xd:p

 

:szydera:...myśmy też delikatnie pobrzękiwali,że może tego nie udźwignąć finansowo ,a babcia ,że może już w przyszłym roku nie doczekać 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Afryka napisał:

:szydera:...myśmy też delikatnie pobrzękiwali,że może tego nie udźwignąć finansowo ,a babcia ,że może już w przyszłym roku nie doczekać 

I ma rację ...też zawsze mówię " a co mi będzie zależało , że ktoś mnie będzie chwalił po tym jak Piasecki łopatą mi już doopę oklepie ?!...Lubię tu i teraz na radość w czyichś oczach patrzeć " :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam się z Wami serdecznie w Wigilię Wigilii. Tydzień banicji już mi minął. Zajęta robotą byłam przeokropnie, bo to i choinka do ubrania i tony ciasteczek do upieczenia i chałupa do posprzątania i udekorowania i zakupy przedświąteczne. No jednym słowem zarobiona byłam po kokardę . Właście gotuję cutaty na Kartoffelsalat, więc jakby końca przygotowań jeszcze nie widać. Jakie to szczęście, że tylko tydzień mi został. W sobotę do domku ukochanego i moich dzielnych chłopców.

Pozdrawiam wszystkich przeserdecznie. Tym co, po ciemnej stronie mocy, życzę szybkiego ubywania dni do odsiadki, tym urlopującym się życzę wspaniałych świąt, spędzonych w gronie rodziny i najbliższych oraz samych wspaniałości. Jednym słowem: wszystkiego naj naj najlepszego. :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Afryka napisał:

Teściowa ma osobista zaprosiła całą naszą szóstkę do knajpy ,bo taki kaprys starsza pani ma :szok: :d.Restaurant z tych topowych i dobrych , nie taniutkich ,ale babcia się zaparła ,jest przygotowana finansowo .:haha:

 

Po raz pierwszy żałuję,że nie mam teściowej:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ....

Meryjko nie wszyscy jeszcze śpią...może tylko wstydzą się odezwać ? :haha:...Jak wyżej napisałam po zażyciu mojej ziołówki nawet nie wiem kiedy usnęłam . Obudziła mnie wredna muzyka budzikowa ...Bigos wstępnie podszykowany , kapusta i grzybki na pierogi też . Teraz spokojnie kawka , papieros a po 10 -tej najazd ...zaatakują mnie gremliny ...czyt, słodkie wnuczątka sztuk dwie ...Rodzice dzieci niestety dzisiaj pracują , druga babcia przygotowania do świąt uskutecznia ...zajmowała się nimi wczoraj  . Nadszedł czas na mnie , na nadrabianie uczuć ...oj ..będzie nerwowo trochę w stylu " babciaaa...a Judyta powiedziała  , że jestem gamoń...a to ona przecież jest głupia  ! "...Na zadane przeze mnie pytanie , czy jest ktoś Filipku , kogo nie lubisz usłyszę " nienawidzę Judyty ! " ....Nic to , jakoś przetrwam tą nawałnicę ...do prawie wieczora >:( A w międzyczasie , pomiędzy robotą w kuchni luknę w lapka , coś skrobnę , coś przeczytam i będzie fajnie .

Miłej , spokojnej niedzieli :cmok:

Basiu, narobiłaś mi smaka tym bigosem . Jak Twoja Rodzinka nie da rady go zjeść-to jestem chętna :d, odgrzewany smakuje jeszcze lepiej. Bez innychrzeczy mogę się obejść , ale BIGOS -to moje sztandarowe danie .:)

I zwracam się jeszcze do tych , którzy pieką MAKOWIEC .

Podeślijcie mi,PLISSSSSSSSS! :smutek:

 

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...