Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem już nadymana, tfu...najarana, czyli po pierwszej fajeczce :haha: Teraz mogę poinformować, że siorbię już kawusię :oklaski: I na tym moja inwencja twórcza się skończyła :haha: A tak serio, to śpię jeszcze :haha: Zeszłam sobie na dół, włączyłam lampki na kaszubskiej chujce, robiącej w tym roku za drzewko świąteczne, i odechciało mi się myśleć :haha:Bo jak sobie pomyślę co powinnam zrobić, to włączam wsteczny i od razu lepiej się robi na duszy :oklaski: To jeszcze sobie posiedzę i posiorbię :szydera: I żeby nie było, że chytra jestem...wszystkim życzę przewspaniałego dzioneczka przy choinkach marzeń, bez zabiegania, bez zwariowania i bez stresu choinka.gif.28e38aaf169e9b3f03b1ecfb1e8aacd9.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde wstałem choć nie muszę, no bo ile można w łóżku leżeć?

Choróbsko zdaje się powoli ustępuje dzięki firmie Bayer

Tak się zastanawiam,kiedy się od tych Niemców uwolnimy?

Siorpie sobie kawkę i na duszy lżej bo nie niemiecka a włoska

Miłego dnia życzę:cześć2::papieros:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

 Po 15.5 godzinach podróży wreszcie cała i zdrowa dotarłam do swojego domu . Wyjechałam wcześnie , bo busik ruszał z Solingen a ja wsiadałam jako druga pasażerka . W Dusseldorf w dwóch nieodległych od siebie miejscach dosiadły się trzy pasażerki ( matka , córka i wnuczka ) plus trzy , przesympatyczne  pieski ....kundelki . Później w Bielefeld dosiadły się też mama z córką , więc zbierania , zatrzymywania się  po trasie było mało . Niestety trafiliśmy na korek , zbyt długo w nim nie staliśmy ,  na szczęście kierowcy busów ( jechali blisko nas ) znaleźli objazd , ale nadrobiliśmy trochę trasy . Wyszło lepiej , bo w korku posuwalibyśmy się w żółwim tempie . Na a potem to już normalka ...w Polsce byliśmy przed samą północą , tylko przesiadki , toaleta , cugasek , jakaś kawa i dobra godzina zleciała . Nieważne . Ważne , że jestem u siebie i to w jednym , nienaruszonym kawałku ...A ...od granicy miałam zaszczyt siedzenia pomiędzy kierowcą a jeszcze jednym pasażerem . Panie z pieskami nadal jechały tym samym busem co ja ...Ok. 60 km przed miejscem mojej wysiadki opuściły nas i przesiadłam się na tyły ...samiuteńka , tylko z bardzo zdrętwiałymi nogami ...Pasażer przysnął i leciał wyraźnie na mnie ...a ja na kierowcę ...ładny chłopaczek ...pasażer też ładny :szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, geronimo napisał:

Kurde wstałem choć nie muszę, no bo ile można w łóżku leżeć?

Choróbsko zdaje się powoli ustępuje dzięki firmie Bayer

Tak się zastanawiam,kiedy się od tych Niemców uwolnimy?

Siorpie sobie kawkę i na duszy lżej bo nie niemiecka a włoska

Miłego dnia życzę:cześć2::papieros:

Cyt. " no bo ile można w łóżku leżeć ..." ....a kuźwa za robotę się bierz skoro już w tym łóżku leżysz . Wstyd tak bezczynnie polegiwać ...i to przed świętami !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Cyt. " no bo ile można w łóżku leżeć ..." ....a kuźwa za robotę się bierz skoro już w tym łóżku leżysz . Wstyd tak bezczynnie polegiwać ...i to przed świętami !:szydera:

Dokładnie...:haha: A Żonka będzie miała huk roboty ..sama jedna...jedniuteńka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tak trzymaj :oklaski: MeryKy. U nas pies za budzik robi, więc wstałam. Dzieci przyjeżdżają wieczorem, więc trzeba się koło "magii świąt" zakręcić, ale to akurat lubię. Zmykam do gotowania wiadra rosołu i gołąbków (zestaw obowiązkowy), reszta później, bo dosyć długo wszyscy będą. (chciałam zawołać MeryKy, ale cuś źle zrobiłam).

Dzień dobry wszystkim, miłego dnia.

Edytowane przez aniao
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Witam z centrum zarządzania kryzysowego czyli z kuchni ,wariacji " Beethovena" ciąg dalszy bo to wicie rozumicie coraz bliżej święta ,coraz bliżej święta ...czekam z utęsknieniem na 27 grudnia :haha:...ale muszę się pochwalić ,że dzięki ogromnej pracy i autoterapii mam coraz bardziej wywalone na rzeczy które koniecznie muszę zrobić , zrobię to będzie , nie zrobię to nie będzie :d

Dobrego dnia Rybionki :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry Milusińscy :cześć2:

Witam z centrum zarządzania kryzysowego czyli z kuchni ,wariacji " Beethovena" ciąg dalszy bo to wicie rozumicie coraz bliżej święta ,coraz bliżej święta ...czekam z utęsknieniem na 27 grudnia :haha:...ale muszę się pochwalić ,że dzięki ogromnej pracy i autoterapii mam coraz bardziej wywalone na rzeczy które koniecznie muszę zrobić , zrobię to będzie , nie zrobię to nie będzie :d

Dobrego dnia Rybionki :cmok:

Widzę progres w twoich słowach :haha: Brawo :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry:cześć: A dzisiaj to się już nie dam i dzień będzie miły a już na pewno nie smutny. Magia Świąt mnie od rana opanowała czego i Wam życzę. Może jednak zwolnienie tempo......po co ja się tak spieszę , przecież Święta i tak  przyjdą.... powiem więcej są tuż tuz...... Miłego dnia:d

Screenshot_2018-12-11-17-38-13-458_com.android.chrome.png

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@aniao nie przejmuj się, ze źle zawołałaś. Ostatnimi czasy jest taki ogrom wpisów, że trudno coś przegapić :haha:

@Afryka ja też mam już wywalone na wszystko i dlatego czasem siedzę w Dojczlandii.

Moja siostra już nienawidzi świąt bo musi coś niecoś porobić. Wcześniej wszystko było na mojej głowie :haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, geronimo napisał:

Kurde wstałem choć nie muszę, no bo ile można w łóżku leżeć?

Choróbsko zdaje się powoli ustępuje dzięki firmie Bayer

Tak się zastanawiam,kiedy się od tych Niemców uwolnimy?

Siorpie sobie kawkę i na duszy lżej bo nie niemiecka a włoska

Miłego dnia życzę:cześć2::papieros:

Ty tu się nie zasłaniaj kolego niemiecką marką:szydera: powiedz prawdę co Cię tak szybko na nogi postawiło. Haha.... bayer to my:haha:ale NIE nas.... Pozdrawiam

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, 1bozka napisał:

Ty tu się nie zasłaniaj kolego niemiecką marką:szydera: powiedz prawdę co Cię tak szybko na nogi postawiło. Haha.... bayer to my:haha:ale NIE nas.... Pozdrawiam

Nie znasz go? @geronimo lubi bayerować, A dobry bajer to połowa sukcesu :haha:

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, geronimo napisał:

Kurde wstałem choć nie muszę, no bo ile można w łóżku leżeć?

Choróbsko zdaje się powoli ustępuje dzięki firmie Bayer

Tak się zastanawiam,kiedy się od tych Niemców uwolnimy?

Siorpie sobie kawkę i na duszy lżej bo nie niemiecka a włoska

Miłego dnia życzę:cześć2::papieros:

Od Niemców i Ruskich...

 

NIESTETY NIGDY...

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Administrator

Witajcie. Zapraszamy do klubu z opiniami. W klubie można podawać do woli nazwy agencji. Prosimy o pierwsze opinie. Przypominamy o merytoryce: opinie bez uzasadnienia w stylu polecam lub nie polecam, oszuści, złodzieje będą kasowane.

 

Pracujemy nad ogólnym rankingiem agencji na podstawie funkcjonujących już szczegółowych ankiet. Będzie to jedyny ranking tworzony przez Opiekunów odpowiadających na pytania dotyczące współpracy z agencjami. Ale to już w styczniu.

W weekend będziemy mieli dla Was nowy moduł. Mamy nadzieję, że będziecie się dobrze bawili. Będzie można tworzyć go razem z nami.

Szukamy także moderatora do grupy zaproponowanej przez FrauMiau (dobra sztela). Przykład @MeryKy i @Michasia 1959 pokazuje, że to dobra droga. Zyskały dwie strony ( @MeryKy - dobrą sztelę, @Michasia 1959 - prowizję). Takiego miejsca brakuje i jesteśmy bardzo za.

Pozdrawiamy!

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...