Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Lorelai napisał:

A czemu tylko o piesku ?:d Dobrze się przypatrzyłaś innym domownikom ? Może też coś dobrego da się o nich rzec ?:p

Nie da się ...widocznie.... Nie pozwalają się tarmosić za uszy . Nie znają się na pieszczotach :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lorelai napisał:

Witajcie .

No i pędzi ten czas ,jak szalony :oklaski:.Za tydzień będzie już PO Świętach . Potem szybciutko Nowy Roczek , a 3 Króli - już w domku. I tak trzymam , zamiast się zamartwiać , że przyszło mi spędzać ten czas w Niemczech. Sama tak sobie wybrałam ,a potem.... L ...U...Z...I...K... ,aż mi się znudzi - i znów postanowię wybyć na tę "gorszo - lepszą " stronę . 

Da się przeżyć ,grunt to dobre  nastawienie ,czego życzę wszystkim  tu pozostającym :cmok::dobrze:

Jasne że pędzi a my ciągle mlodzi:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1bozka napisał:

Jasne że tak ...ale jak on merda ogonem:haha: hmmmm poezja

Rozumiem Cię :) mój KOTECEK , jak popatrzy na mnie swymi ślepkami -to też ulegam mu :$insza inszość , że , jak powiem "nie" lub udam , że go nie widzę -to potrafi mnie capnąć ząbkami i pazurkami w celu doprowadzenia do porządku .:d Ale wdzięczny jest  ,jak żadem człowiek , który też potrafi ugryzć rękę , która go karmi ;)

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, 1bozka napisał:

Jasne że pędzi a my ciągle mlodzi:d

No, nie może być inaczej :cześć3: Cały świat stoi na głowie -toi my młodniejemy .:książka: Żeby tylko jeszcze te kosteczki i inne cząstki , októrych wspomina @Afryka chciały podążać za młodym duchem i umysłem :ostrzegam:...Ale i tak jest niezle :d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Lorelai napisał:

Rozumiem Cię :) mój KOTECEK , jak popatrzy na mnie swymi ślepkami -to też ulegam mu :$insza inszość , że , jak powiem "nie" lub udam , że go nie widzę -to potrafi mnie capnąć ząbkami i pazurkami w celu doprowadzenia do porządku .:d Ale wdzięczny jest  ,jak żadem człowiek , który też potrafi ugryzć rękę , która go karmi ;)

Musi ważny ten KOTECEK skoro dużymi literami napisany xd...Taki tygrysek ...jakby ? xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Musi ważny ten KOTECEK skoro dużymi literami napisany xd...Taki tygrysek ...jakby ? xd

:d No, bo to taki KOTECEK milusiński :d:haha:

tygrys, powiadasz ? nooo , umie się postawić i trochę chce sobie porządzić  czasami :)

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

31 minut temu, 1bozka napisał:

No więc rozumiesz moją bezgraniczną miłość:szydera:

No, peewnie , widziałam tego Twojego dziwaczka na zdjęciu ( nie mogłam się w nim dopatrzeć psa , widzialam tylko sierść :haha::p) , więc z pewnością bardzo go kochasz zasłużoną miłością , a ta jest ślepa . Ja też kocham tę moją niemotkę (bo jak na kota - to jest za bardzo "ludzki":szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przedostatnia noc na tej szwabskiej wiosce, słynnej przez jednego pediatrę, z której familia jego wywodzi się i ich fabryka maszyn rolniczych MENGELE. 

Czasu nie mam wcale, a jak do domu przyjadę to tym bardziej go nie będzie... wszystkim zatem pięknie życzę dobrych świąt. Rodzinnych i pełnych miłości. Pogody ducha tym, którzy zostają w DE. 

Do Siego Roku !

 

received_1883532815088423.jpeg

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Lorelai napisał:

No, peewnie , widziałam tego Twojego dziwaczka na zdjęciu ( nie mogłam się w nim dopatrzeć psa , widzialam tylko sierść :haha::p) , więc z pewnością bardzo go kochasz zasłużoną miłością , a ta jest ślepa . Ja też kocham tę moją niemotkę (bo jak na kota - to jest za bardzo "ludzki":szydera:

Śmiem powiedzieć że to była  miłość od pierwszego wejrzenia:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Grzegorz B napisał:

Przedostatnia noc na tej szwabskiej wiosce, słynnej przez jednego pediatrę, z której familia jego wywodzi się i ich fabryka maszyn rolniczych MENGELE. 

Czasu nie mam wcale, a jak do domu przyjadę to tym bardziej go nie będzie... wszystkim zatem pięknie życzę dobrych świąt. Rodzinnych i pełnych miłości. Pogody ducha tym, którzy zostają w DE. 

Do Siego Roku !

 

received_1883532815088423.jpeg

 Wszystkiego Dobrego dla Ciebie i Całej Twojej Rodziny. Szalonego Sylwestra:cześć:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...