Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

30 minut temu, Kruszynka64 napisał:

A ja dzisiaj do domku,nic nie jest w stanie mnie wku...ć !Udanej,bezstresowej soboty.Nie,coś jednak może mnie wkurzyć-jak kierowca w busie przez drogę będzie pisał na Whatts appie i słuchać heavy metal,tego nie zdzierżę :grzmotnąć: 

47118143_1930061000362906_7726701265639440384_n.jpg

To i tak o niebo lepiej. Bo ja już kilka razy trafiłam na palącego i siedziałam na siedzeniu za kierowcą. Inhalacje za darmo. Gorzej niż w moim rodzinnym smogowym mieście, które to razem z dymiącymi kominami oglądam w niemieckiej Tv raz po raz. Z okazji szczytu klimatycznego.

Wracając do pisania czy gadania przez komórkę to chyba robią to specjalnie żeby nie zasnąć. Tak z moich obserwacji wynika.

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

byc moze ktos zapominal w dziecku wyksztalcic poczucie wlasnej wartosci bo tego sam nie zaznal?

ile dziwologaow tyle psychicznych anomalii...bo tak sobie mysle a wlasciwie zapytam

czy wsrod nas jest ktos normalny? a co to jest normalnosc?

kto odbiega od norm a kto w nich se miesci?

no i kto te normy stworzyl?

to troche jak religia...tyle ile wersji biblii tyle interpretacji..

mam wrazenie ze sami siebie ograniczamy ale...to dewagacje juz innego wymiaru i za ciezkie na sobotni poranek 

LucynaBeata przybijam z Tobą piątkę. Wg mojej mniemanologii wszyscy ludzie maja dwie natury, ludzie to Dr Jeckyl i Mr Hide.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grzegorz B  jestem przekonana iż każdy z nas ma "coś do przerobienia". Innymi słowy "co ma wisieć ..." itd.

A psychologię i psychoterapię to...do wora! Terapie trwające latami są skuteczne jak ,jak...sosna.

Telewizji nie oglądam od...Ho,Ho,Ho...albo i więcej:tak2:.

Miłego i spokojnego dnia!

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Kruszynka64 napisał:

A ja dzisiaj do domku,nic nie jest w stanie mnie wku...ć !Udanej,bezstresowej soboty.Nie,coś jednak może mnie wkurzyć-jak kierowca w busie przez drogę będzie pisał na Whatts appie i słuchać heavy metal,tego nie zdzierżę :grzmotnąć: 

47118143_1930061000362906_7726701265639440384_n.jpg

Kruszynki, szerokości! Lepszy metal niż disco polo:haha:polo.Jak z biletem z Sindbada?

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc (wiem,wiem nie zaczyna się zdania od no więc).No więc wróciłam z zakupów.:haha:Nie przemęczyłam się zbytnio,kilka drobiazgów potrzebnych na dzisiaj.Długaśną listę z zakupami wręczyłam Połówkowi niech sobie chłopak w poniedziałek pospaceruje.Co mu będę żałowała,ruch to zdrowie:szydera:

Ja zrobię zakupy na Wielkanoc,obiecałam :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

hej ludzie

cynk dostalam...harpia wraca na dniach i macie sie ogarnac....cytuje:szydera:

cokolwiek to znaczy...

No co Ty Lucuś ...bardziej ogarniętych od nas to ze świecą szukać . Powiedz jej ..tej harpii jednej ....oki ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Elka od wczoraj ma podnośnik. W porównaniu ze sprzętem z którym miałem do czynienia w kraju, cud miód i malina. Malutki, elektryczny, ergonomiczny, no normalnie Mercedes. Elka cieszy się jak mała dziewczynka z jednorożca pierdzącego tęczą. Ja cieszę się dużo mniej. Z szybkiego kursu obsługi, który przeprowadził koleś od podnośnika, Elka nie zapamiętała NIC. Wczoraj wieczorem usiłowała przetransferować dzidzìę z wózka na łóżko. To trzeba było zobaczyć . Ale jak już jej podniosłem Miłość jej życia i wypionowałem, przez pół godziny obwoziła go po chałupie. A to za stołem go posadziła, a to w kuchni coś tam robili no poprostu fan. Zacząłem tracić cierpliwość Ale Elka to wyczuła i w końcu pozwoliła mi pokazać jak Heinza w te bety ułożyć. 

Dzisiaj nic już  nie pamiętała z obsługi, a koniecznie chciała rzucić Heinza na fotel. Do wyjazdu chyba będę ją szkolił

Ale ja też dostałem prezent od typka od wózków i podnośników. Piękne niebieskie śpiochy dla mojego demantyka. Próbnie go wystroiłem w pajaca i z dzikim uśmiechem i wielką satysfakcją stałem i patrzyłem jak dzidzia gmera, uciąga, szarpie pajaca by dostać się łapkami do pampersa, do cewnika, może do brązu z którego rzeźbi.. A tu jakaś przeszkoda no cóż, śpioszki rozmiarowo i materiałowo OK. Przeróbka jednak musi być, otwory na przewody do pompy i na drenaż mają zrobić w odpowiednich miejscach. Jestem bardzo ścieszony tym że w styczniu Heinz straci dostęp do swojej ulubionej nocnej zabawy z pieluchą

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Grzegorz B napisał:

Elka od wczoraj ma podnośnik. W porównaniu ze sprzętem z którym miałem do czynienia w kraju, cud miód i malina. Malutki, elektryczny, ergonomiczny, no normalnie Mercedes. Elka cieszy się jak mała dziewczynka z jednorożca pierdzącego tęczą. Ja cieszę się dużo mniej. Z szybkiego kursu obsługi, który przeprowadził koleś od podnośnika, Elka nie zapamiętała NIC. Wczoraj wieczorem usiłowała przetransferować dzidzìę z wózka na łóżko. To trzeba było zobaczyć . Ale jak już jej podniosłem Miłość jej życia i wypionowałem, przez pół godziny obwoziła go po chałupie. A to za stołem go posadziła, a to w kuchni coś tam robili no poprostu fan. Zacząłem tracić cierpliwość Ale Elka to wyczuła i w końcu pozwoliła mi pokazać jak Heinza w te bety ułożyć. 

Dzisiaj nic już  nie pamiętała z obsługi, a koniecznie chciała rzucić Heinza na fotel. Do wyjazdu chyba będę ją szkolił

Ale ja też dostałem prezent od typka od wózków i podnośników. Piękne niebieskie śpiochy dla mojego demantyka. Próbnie go wystroiłem w pajaca i z dzikim uśmiechem i wielką satysfakcją stałem i patrzyłem jak dzidzia gmera, uciąga, szarpie pajaca by dostać się łapkami do pampersa, do cewnika, może do brązu z którego rzeźbi.. A tu jakaś przeszkoda no cóż, śpioszki rozmiarowo i materiałowo OK. Przeróbka jednak musi być, otwory na przewody do pompy i na drenaż mają zrobić w odpowiednich miejscach. Jestem bardzo ścieszony tym że w styczniu Heinz straci dostęp do swojej ulubionej nocnej zabawy z pieluchą

:oklaski::szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Elka od wczoraj ma podnośnik. W porównaniu ze sprzętem z którym miałem do czynienia w kraju, cud miód i malina. Malutki, elektryczny, ergonomiczny, no normalnie Mercedes. Elka cieszy się jak mała dziewczynka z jednorożca pierdzącego tęczą. Ja cieszę się dużo mniej. Z szybkiego kursu obsługi, który przeprowadził koleś od podnośnika, Elka nie zapamiętała NIC. Wczoraj wieczorem usiłowała przetransferować dzidzìę z wózka na łóżko. To trzeba było zobaczyć . Ale jak już jej podniosłem Miłość jej życia i wypionowałem, przez pół godziny obwoziła go po chałupie. A to za stołem go posadziła, a to w kuchni coś tam robili no poprostu fan. Zacząłem tracić cierpliwość Ale Elka to wyczuła i w końcu pozwoliła mi pokazać jak Heinza w te bety ułożyć. 

Dzisiaj nic już  nie pamiętała z obsługi, a koniecznie chciała rzucić Heinza na fotel. Do wyjazdu chyba będę ją szkolił

Ale ja też dostałem prezent od typka od wózków i podnośników. Piękne niebieskie śpiochy dla mojego demantyka. Próbnie go wystroiłem w pajaca i z dzikim uśmiechem i wielką satysfakcją stałem i patrzyłem jak dzidzia gmera, uciąga, szarpie pajaca by dostać się łapkami do pampersa, do cewnika, może do brązu z którego rzeźbi.. A tu jakaś przeszkoda no cóż, śpioszki rozmiarowo i materiałowo OK. Przeróbka jednak musi być, otwory na przewody do pompy i na drenaż mają zrobić w odpowiednich miejscach. Jestem bardzo ścieszony tym że w styczniu Heinz straci dostęp do swojej ulubionej nocnej zabawy z pieluchą

czytam ...i pod wrazeniem jestem..odrobina humoru, szczypta sarkazmu...dystans

inaczej  sie nie da

gratuluje ze w koncu masz odboj dla kregoslupa

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

39 minut temu, hawana napisał:

Nie wiesz , ze na finiszu przyspiesza?:szydera:

Wiem kochana . Właśnie z zakupów wróciłam . Jednym okiem na skoki patrzę ...drugie na forum zawieszę . I sosna ...najwyżej zeza rozbieżnego na stare lata sobie zafunduję  :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Wiem kochana . Właśnie z zakupów wróciłam . Jednym okiem na skoki patrzę ...drugie na forum zawieszę . I sosna ...najwyżej zeza rozbieżnego na stare lata sobie zafunduję  :szydera:

Nie ma stracha, najwyzej cos tam potna i bedziesz jak nowka:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...