Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 godziny temu, geronimo napisał:

@lucyna.beata No aby mam urlop od wczoraj, ale dopiero dzisiaj wyjeżdżam bo mój pociąg nie chodzi w czwartki

tak se niemce rozkład ułożyli a nie mam zamiaru 5 razy się przesiadać

Szczesliwej PODROZY i by do CELU jak najszybciej ...:choinka1:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry Ludki :całus:

Pracusiom życzę szybkiego dnia , a urlopowiczom mało pracy :d

Próbuję zebrać się w sobie i pogonić trochę puckowej pracy , ale jakoś brak mi zapału . Chyba wybiorę się poodwiedzać znajomych . Jak zobaczę te czyściutkie i ozdobione gniazdka , to może dostaną powera :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 godzin temu, Grzegorz B napisał:

Fb przypomniał mi taką sytuację, to się podzielę. Syn mój przyszedł ze szkoły i powiedział że jutro ma być ptaszkiem żona moja więc wyjęła sobie ileś godzin z życiorysu i w nocy zrobiła strój

Oczywiście żadnym ptaszkiem miał nie być i chodziło o co innego

received_1996907840584054.jpeg

received_1996907837250721.jpeg

Pewno mial byc fruwajacym aniolkiem ???

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, violka napisał:

Dzień dobry Ludki :całus:

Pracusiom życzę szybkiego dnia , a urlopowiczom mało pracy :d

Próbuję zebrać się w sobie i pogonić trochę puckowej pracy , ale jakoś brak mi zapału . Chyba wybiorę się poodwiedzać znajomych . Jak zobaczę te czyściutkie i ozdobione gniazdka , to może dostaną powera :haha:

Chcialas powiedziec wnerwa:haha:No, ale adrenalinka bedzie :haha:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

:szydera: Jak zawał , tak zwał , oby tylko było skuteczne :haha:to coś :szydera:

Sie przejmujesz.Tez lubie miec czysto ale  postawilam na inne priorytety,  Nie zdaze, to nie. Wazne, zeby urlop dobrze spedzic i kontakt ze znajomymi podtrzymywac:d

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

no to witaj...ja usiadlam przy babce zeby ja wyciszyc i dooopa...do 3,30 mniamala po swojemu a ja co chwile wstawlam zeby ogarnac czy sie nie dlawi itd....a jak zasnela to mi spanie przeszlo...no coz...nikt nie mowi ze bedzie lekko

moze ci sie uda w ciagy dnia legnac?

Pewnie mi się uda. Zresztą lubię nieco przysnąć w ciągu dnia. Pół godzinki. Mam potem Power

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Im bliżej wyjazdu tym bardziej nic mi się nie chce :(.

Normalnie jak to bylo rok temu czy wczesniej, dom już był posprzątany, dekoracje świąteczne rozłożone, czekałam tylko na zmienniczkę i odwózkę na lotnisko. 

A teraz jakiś marazm mnie dopadł, już chciałabym jechać do domu. 

Mam nadzieje że do jutra mi przejdzie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

44 minut temu, Grzegorz B napisał:

Pewnie mi się uda. Zresztą lubię nieco przysnąć w ciągu dnia. Pół godzinki. Mam potem Power

Też ...i właśnie dzisiaj to wykonałam . Doktor w fotelu , ja na tyłach na kanapie , lapek na ławie przede mną a ja nogi na fotel i drzemka . Obudziła mnie Elka ( moja ) łaskocząc w policzek i oznajmując " pause "...Nawet odkurzacz włączony przez Tureck ą mi nie przeszkadzał w drzemce ...ani tv rozpuszczone na full . Już jestem rześka i zregenerowana :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Dzidzia po botoxie A ja po dużych lodach wniliowych. No i masz, znowu zostałem obdarowany. Nienawidzę pełnej torby w podróży, lubię swobodnie podróżować... już ostatnio miałem problem z obrazem od Elki. To teraz mam dwa

received_783423955327875.jpeg

received_1438441212954514.jpeg

Grzesiek ...nie marudź , bo są piękne ! ...Faktycznie może być problem z przewiezieniem przed BN , bo Ty chyba też tak jak ja w przyszły piątek ruszasz ? ...Najwyżej , jak nie będzie miejsca w busiku to Elka Ci je przechowa do następnego razu i już . Szkoda by było je uszkodzić ....Teraz przyjrzał się dokładnie . One chyba  nie są w ramach , problemu z transportem nie będzie :dobrze:

Edytowane przez Baśka powtarzająca się
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, hawana napisał:

Nie wloze juz ani grosza w tego rupiecia, bateria kosztuje 130.

Juz kupowalam. Inne wydatki tez ponioslam, bo sprzet tak jak auto wymaga wkladu.Tylko sa granice.

Teraz powiedzialam nie. Koniec. Lapek musi odejsc. Jak nie dam rady teraz, to jeszcze troche pozyje, moze srajtek go w czyms tam wyreczy, ale nie bedzie mi zycia utrudnial w nieskonczonosc. Howgh!

 

U mnie to syn czegos potrzebowal ...i mowi eureka jak ty na nim mozesz cokolwiek robic ...sam dokupil ...zamontowal i nawet kasy :oklaski:nie chcial ....a ja tyle lat sie meczylam ....:d

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...