Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Nie. Nie jest mi wstyd. Wcale. Gdyż mam tak jak Ewa Bem. "Do przodu żyj, żyj kolorowo." A fioletowa jest dzisiaj bielizna. I rulez:szydera:

image.png.98bc339d1110e251400db7ec89732125.pngDziś wtorek jesteś przy pomarańczy,jutro będzie najjaśniej ,a pod koniec tygodnia skończysz na swoim :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

@hawana Ja tu pomarańczkę wcinam na śniadanko, zapijam kawą z kardamonem, a Ty o skręcaniu makowca:szydera: Jak Cię pacnę zara w ucho to długo o mnie będziesz myślala. Zobaczysz!:szydera::grzmotnąć:

Ta mysl o zjedzeniu pomaranczy bardzo mi pomogla...;):szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli botox w piątek. Udało się Elce jeszcze przed moim wyjazdem wcisnąć dzidzìę. Co prawda to ten łatwy, prawa stopa, jednakowoż którz lepiej utrzyma dzidzìę nieruchomo ode mnie, z całym wachlarzem gestapowskich chwytów, które musiałem opanować, gdy pracowałem w psychiatryku ? Tak samo udało jej się z botoxem twardzieli tuż przed moim ostatnim wyjazdem. dobra jest

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ivanilia40 napisał:

Pomyśl,że dzień bez kupy,dniem straconym.:d Pomogłam?

Waniliowa kobietko:haha:, nie wiem czy nie trzeba niekiedy grzebnąć aby pomóc.Sorki-chyba nie najwyższych lotów to było.Kurcze! gdzie mi wlazł ten emotek-miał być na końcu zdania

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Grzegorz B napisał:

Czyli botox w piątek. Udało się Elce jeszcze przed moim wyjazdem wcisnąć dzidzìę. Co prawda to ten łatwy, prawa stopa, jednakowoż którz lepiej utrzyma dzidzìę nieruchomo ode mnie, z całym wachlarzem gestapowskich chwytów, które musiałem opanować, gdy pracowałem w psychiatryku ? Tak samo udało jej się z botoxem twardzieli tuż przed moim ostatnim wyjazdem. dobra jest

Z psychiatryka  to tzw uścisk przyjaźni haha masz opanowany:szydera: wiesz ze takie zboczenie zawodowe haha pozostanie na zawsze :szydera::szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Wszystko  zalatwilam co miałam do zalatwienia :oklaski: teraz już tylko  nastrajam się duchowo na na ten piękny czas jakim są Święta....:d zamykam jadaczkę bo domownicy wzięli się do roboty i zaczynają ozdoby świąteczne wyciągać ze strychu....:oklaski: uwielbiam ten czas....:d

Miłego dnia kochani  :cmok:

P. S  kocham moja rodzinę....kocham dom....kocham wszystkich ludzi :d

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

46 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Wszystko  zalatwilam co miałam do zalatwienia :oklaski: teraz już tylko  nastrajam się duchowo na na ten piękny czas jakim są Święta....:d zamykam jadaczkę bo domownicy wzięli się do roboty i zaczynają ozdoby świąteczne wyciągać ze strychu....:oklaski: uwielbiam ten czas....:d

Miłego dnia kochani  :cmok:

P. S  kocham moja rodzinę....kocham dom....kocham wszystkich ludzi :d

Ja też Ewuniu kocham swoją rodzinę ...Wk...zdenerwują nas po świętach to im doopy obrobimy ...no niee ? :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też Ewuniu kocham swoją rodzinę ...Wk...zdenerwują nas po świętach to im doopy obrobimy ...no niee ? :szydera:

Nooo.....już się nie mogę doczekać....:szydera:

Na razie muszę być grzeczna bo dałam słowo honoru, że nie będę kłapać dziobem.....:szydera:  

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Ja tam tylko rok wytrzymałem to zostanie mi tylko na pół życia

 To nie ...tylko.   ale aż..haha , uścisk przyjaźni przydaje Ci się na zleceniu hmmm..nawet śmiem twierdzić że jest doceniany:szydera::haha:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

Nooo.....już się nie mogę doczekać....:szydera:

Na razie muszę być grzeczna bo dałam słowo honoru, że nie będę kłapać dziobem.....:szydera:  

Tak jest ! Ja też nie będę ....w ten przedświąteczny , magiczny czas ....A bo to kuźwa wiadomo , czy człowieka ( no...to ja ! ) do stołu , do  wszelakiego jadła dopuszczą jak się język za mocno rozwinie ? ...Po BN luzik ...można pyskować :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Tak jest ! Ja też nie będę ....w ten przedświąteczny , magiczny czas ....A bo to kuźwa wiadomo , czy człowieka ( no...to ja ! ) do stołu , do  wszelakiego jadła dopuszczą jak się język za mocno rozwinie ? ...Po BN luzik ...można pyskować :szydera:

Basia ! Mam taka zasadę, że w Święta ważna jest atmosfera a nie to czy wszystko jest wypucowane i zapiete na ostatni guzik....nawet to co na stole też jakby jest na drugim planie chociaż jestem łasuchem i lubię jeść....zawarliśmy pakt o nieagresji  :szydera: a po Świętach się zobaczy.....:szydera:

Nawet jak moich ozdób nie powieszą to będę jak żona Lota....:szydera: 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, awe59 napisał:

Basia ! Mam taka zasadę, że w Święta ważna jest atmosfera a nie to czy wszystko jest wypucowane i zapiete na ostatni guzik....nawet to co na stole też jakby jest na drugim planie chociaż jestem łasuchem i lubię jeść....zawarliśmy pakt o nieagresji  :szydera: a po Świętach się zobaczy.....:szydera:

Nawet jak moich ozdób nie powieszą to będę jak żona Lota....:szydera: 

Bombkowej @violka...na przeszkolenie im trzeba !...Dopiero by docenili te śladowe ilości ozdób :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Teresadd napisał:

@foczka63 wczoraj nawet w miarę pogoda była.Do wiosny spokój.Ale chyba tylko my Polacy takie pucki z oknami czynimy.A im na wschód dalej ,tym pucki większe.

A ja nie czynię pucek oknowych na okoliczność świąt :haha:Pucujemy je, gdy taka potrzeba zachodzi...i jest mi z tym zajebiaszczo :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...