Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Ludziki!:)

Obudziłam się zasmarkana. Nie wiem z kim walczyłam przez sen ale kołdra znalazła się na podłodze.

A w sypialni mam wyłączony kaloryfer bo tak lubię, zobaczymy co się z tego wykluje?

Chyba dzisiaj trzeba pomyśleć o jakiejś antygrypince :tak2:

6ba0ad84ccf502f6358721bf4fa5f15c.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kruszynka64 napisał:

@lucyna.beata @lucyna.beata

Ale ja po nocce jezdem !

36410893_251696662229793_3783624282332987392_n.jpg

bylo do rana balowac????

to w zyle se daj ha ha ha 

a serio jezeli takie masz zlecene to sorki....zrobi ci herbatke na sen jezeli wstawac nie musisz a jezeli nie mozesz legnac....to lacze sie z toba w bolu

mnie nocki czekaja od srody ale dniowki bierze moja zmienniczka 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, MeryKy napisał:

Dzień dobry Ludziki!:)

Obudziłam się zasmarkana. Nie wiem z kim walczyłam przez sen ale kołdra znalazła się na podłodze.

A w sypialni mam wyłączony kaloryfer bo tak lubię, zobaczymy co się z tego wykluje?

Chyba dzisiaj trzeba pomyśleć o jakiejś antygrypince :tak2:

6ba0ad84ccf502f6358721bf4fa5f15c.jpg

imbir cytryna  miod 

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wasnie obejrzalam reklame zjohnem zdeepem...i sie facetowi postarzalo kurcze..nie powalal mnie nigdy  na kolana ale w "czekoladzie" z tymi dluzszymi wlosami byl...smaczny..potem se zlote zeby dorobil jakies dzioby na twarzy sie mu pokazaly i sie...posunal...stracil ten swoj smaczek...czy to kwestia ubioru czy fryzury czy sosna wie czego...jak obwies normalnie sie zrobil...

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Helloł. Wiaterek sobie pizga dziarsko ale nie poddaję się i jaram szluga. Gdyż lubię:szydera: Odwłok zniesłam z łóżka, kawkę zaparzyłam i przyleciałam tutaj na kolejną odsłonę poniedziałku:haha:. I fajnie. Bo chciałam wam powiedziec, że...Ludzie! Jaki ten świat jest piękny! :szydera:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, lucyna.beata napisał:

alez ty bezposrednio...tak z mostu wprost???a gdzie wrozumialosc i empatia??

basiu basiu...to co o nas kolega sobie pomysli:szydera:

Przecież ja ogólnie , nie o konkretnej osobie ...Pogrzało Cię Lycy od rańca , czy jaki sosna ?:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z domowych pieleszy :d W domu jak w domu.., zawsze coś się dzieje choć nie tylko to co byśmy chcieli xd Wczoraj wreszcie miałam okazje zobaczyć moje dzieci (:love:) w towarzystwie ich połówek co niezmiernie ucieszyło moje serce :d Wreszcie mogłam pozbyć się tego co targałam z De dla moich latorośli.. Był też wystawny obiad :d Na szczęście nie mam dzieci trawożernych, więc ze smakami było nam po drodze. Ciaglę jestem przed kosmetyczką, więc czuję się jakbym chodziła w jednym bucie i czekam z utęsknieniem  na sobotę żebym mogła zrobić się na bóstwo :haha:Nie uszczupliłam jeszcze za bardzo tego co zarobiłam i doszłam do wniosku, że albo mam już wszystko, albo gust mi się wyostrzył, albo mam za mało na to co bym naprawdę chciała :haha:

Miłego dzionka Wam życze i serdeczne buziaki :cmok:

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Podaj namiary na dilera, ja też tak chcę. :szydera:

Żeby nie podała tylko namiarów na dobrego dochtora ...od głowy :szydera:...Coś nie halo z tą naszą @fioletowa.mysz..mysz ostatnio : nie narzeka , że coś boli ...z nosa nie kapie ...pytongów w babcinym łóżku nie znajduje ....No nie teges coś z nią i sosna .To nie ta sama kobita ....musi pogorszyło się jej mocno :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Żeby nie podała tylko namiarów na dobrego dochtora ...od głowy ...Coś nie halo z tą naszą @fioletowa.mysz..mysz ostatnio : nie narzeka , że coś boli ...z nosa nie kapie ...pytongów w babcinym łóżku nie znajduje ....No nie teges coś z nią i sosna .To nie ta sama kobita ....musi pogorszyło się jej mocno :szydera:

No patrzaj Pani jakie cuda:szydera:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...