Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Mój boszszeee....nadal Ci wali w dekiel ...bidulko . Bez dochtorów nie obejdzie się chyba . Tych od głowy dochtorów  :cmok:....:szydera:

Zgłupłaś? Jej nie doktorów potrzeba a kalendarza.Fioletka pory roku pomyliła i se po jesieni wiosnę zapodała:szydera: Jeszcze trochę i zaśpiewa nam "zielono mi" :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :d

Czwartek wieczór to mój dzień telewizyjny....najpierw Ojciec Mateusz, pozniej sprawa dla reportera Elżbiety Jaworowicz, następnie magazyn śledczy Anity Gargas a na koniec program 997.....nosz mam taką dawkę adrenaliny, że nie mogę usnąć albo jakieś koszmary mi sie śnią.....:d jak jestem podkurwiona to najlepiej mi sie sprząta.....ale dziś spałam jak osesek.....:haha:

Miłego dnia wszystkim życzę    :cmok:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fioletowa.mysz napisał:

Dokąd mi dobrze to PRECZ Z DOCHTORAMI! Oraz Amen zapomnialam dodać:szydera:

Jeśli to miłość na Ciebie tak działa ...to też choroba . Zaczyna się od głowy a kończy się na doopie . O doopę trzeba dbać ...przecież , bo na nasze , profesjonale , opiekuńcze głowy to już i tak żaden dochtor lekarstwa dobrego nie zapoda :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry słabo dziś startuję.  Mam opóźnienie we wszystkim. Nie licząc tego piątku, jeszcze dwa przede mną i chwilą na oddech

O ile okres Ci się nie opóźni to możesz być pewny ....w ciąży nie jesteś :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W domu lubię każdy dzień tygodnia :oklaski: I nawet lubię być niewyspana :haha: Ale dzisiaj jestem wyspana, a nawet za mocno wyspana :szydera: I dlatego tak późno się do was dokulałam :szydera: Niemniej melduję się na stanowisku siorbankowym :oklaski: Nie wiem, czy mi zielono, bo w lustro zapomniałam spojrzeć, ale nie gniję jeszcze...no tak mi się wydaje :szydera: Przychylam się do zdania większości, że należy celebrować ten dzień tygodnia, jak każdy inny z resztą :szydera: Celebrujmy więc...:oklaski:1688301412_dziedobrypitek_kot.gif.06ddee9ff8bae9eedafc17eefc4e3e82.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Czwartek wieczór to mój dzień telewizyjny....najpierw Ojciec Mateusz, pozniej sprawa dla reportera Elżbiety Jaworowicz, następnie magazyn śledczy Anity Gargas a na koniec program 997.....nosz mam taką dawkę adrenaliny, że nie mogę usnąć albo jakieś koszmary mi sie śnią.....:d jak jestem podkurwiona to najlepiej mi sie sprząta.....ale dziś spałam jak osesek.....:haha:

Miłego dnia wszystkim życzę    :cmok:

Nawet nie wiedziałam,że w polskiej telewizji takie horrory lecą.Dotleń się telewizyjnie ,głupot na ogládaj.W De tego brak.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fioletowa.mysz napisał:

Helloł w ten cudnej urody dzionek. Chodźcie do mnie na kawę. Jest pyszna po prostu. A cugaski made in Ukraina to po prostu miodzio:szydera: I rym cym cym, i hop sasa, idziemy przez piątek w podskookach. No i rulez:haha:

Ależ bije po gałach optymizmem.I o to chodzi.:dobrze:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, awe59 napisał:

Dzień dobry :d

Czwartek wieczór to mój dzień telewizyjny....najpierw Ojciec Mateusz, pozniej sprawa dla reportera Elżbiety Jaworowicz, następnie magazyn śledczy Anity Gargas a na koniec program 997.....nosz mam taką dawkę adrenaliny, że nie mogę usnąć albo jakieś koszmary mi sie śnią.....:d jak jestem podkurwiona to najlepiej mi sie sprząta.....ale dziś spałam jak osesek.....:haha:

Miłego dnia wszystkim życzę    :cmok:

Oj Ewa, seriali prawie nie oglądam, chyba że na wygnaniu, a TVP staram się unikać. Wolę kawę na podniesienie ciśnienia . Miłego dnia.

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Jeśli to miłość na Ciebie tak działa ...to też choroba . Zaczyna się od głowy a kończy się na doopie . O doopę trzeba dbać ...przecież , bo na nasze , profesjonale , opiekuńcze głowy to już i tak żaden dochtor lekarstwa dobrego nie zapoda :szydera:

Nie chcę się wyleczyć:szydera:. Reszte pominę milczeniem. Literacko znaczy:haha:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...