Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

56 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Znowu będę się chwaliła! Dostałam takie piękne handmade, że aż mi szczena zwisła bardziej niż normalnie! Patrzcie! Very macz balszoje spasiba, chrum, chrum, kwiku kwik:szydera:

 

13737529_20181204_163714.jpg

13737530_20181204_164112.jpg

13737531_20181204_164056.jpg

:kopara:Jak mi ten zazdrosny fiolet z gęby nie zejdzie to Cię utłukę:grzmotnąć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

ide naprostowac troche....masaz pomogl ale teraz teoretycznie powinnam lezec na brzuchu kolo godziny ..nie da sie tak ciagle wiec z doskoku ...a tak sobie bym oczko przymkla

no dobra ale najpierw dymek ktos sie zalaczy???

 

Mogłabym

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, beatrix+ napisał:

Może jednak polubię moją szefową..może nawet daruję jej tą szczękę..xd

U niej czas może nie istnieć. 

Wszystko jest na jutro. 

I tak dzień za dniem mija..

Morgen. :p

Miałam kiedyś podopieczną dla której wszystko było "później". Tylko jak mówiłam o kąpieli to było najpierw "później" a potem było za późno i zrobiło się "jutro". :szydera:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, lucyna.beata napisał:

wyglada tak...niewnnie lekko i dziewczeco...grzes metry sa potrzebne i molosy chyba duzo opiekii ruchu itd potrzebuja tak mysle....wole..mniejsze rozmiarowki

Uwagi. Przede wszystkim uwagi. To takie dzieci, tylko wielkogabarytowe no i Tosa nie lubi innych psów. A suki Tosa to typowe kobiety, potwornie wredne no i kanapowce.  Nie mają podszerstka i zima W Polsce nie dla nich

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Miałam kiedyś podopieczną dla której wszystko było "później". Tylko jak mówiłam o kąpieli to było najpierw "później" a potem było za późno i zrobiło się "jutro". :szydera:

Że też mój doktor choć w połowie nie jest podobny do tej Twojej , byłej PDP . Od poniedziałku przypomina mi kilka razy dzienne , że w środę i sobotę ma być duszowany :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, Grzegorz B napisał:

Uwagi. Przede wszystkim uwagi. To takie dzieci, tylko wielkogabarytowe no i Tosa nie lubi innych psów. A suki Tosa to typowe kobiety, potwornie wredne no i kanapowce.  Nie mają podszerstka i zima W Polsce nie dla nich

Typowe kobiety :dwytlumacz proszę co miałeś na  myśli:dobrze:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, 1bozka napisał:

Typowe kobiety :dwytlumacz proszę co miałeś na  myśli:dobrze:

Jedna spojrzy na drugą trochę krzywo i zadyma gwarantowana takie są te suczydła Tosa. 

Rozmawiałem kiedyś ze znajomą. Bardzo nie lubi innej naszej znajomej.  Pytam czemu?? Odpowiedź: nie pamiętam, to coś z podstawówki..

Jedna suka ma jakiś tam wyrzut hormonów... cieczka tuż tuż... drugie suczydło na paluszkach musi chodzić

Mojej żonie zbliża się okres. Na paluszkach muszę chodzić

Itd itp etc

Dla mnie obcy mroczny gatunek

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Grzegorz B napisał:

Jedna spojrzy na drugą trochę krzywo i zadyma gwarantowana takie są te suczydła Tosa. 

Rozmawiałem kiedyś ze znajomą. Bardzo nie lubi innej naszej znajomej.  Pytam czemu?? Odpowiedź: nie pamiętam, to coś z podstawówki..

Jedna suka ma jakiś tam wyrzut hormonów... cieczka tuż tuż... drugie suczydło na paluszkach musi chodzić

Mojej żonie zbliża się okres. Na paluszkach muszę chodzić

Itd itp etc

Dla mnie obcy mroczny gatunek

Upss!! Nie wiedziałam że aż tak:szok:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, 1bozka napisał:

Upss!! Nie wiedziałam że aż tak:szok:

Nooo. Starsza suka kreta z pod ziemii potrafiła wykopać bo po "jej " parceli korytarz budował. Szczury, koty, łasice, gołębie, wszystko ginęło marnie. A dzieci pilnowała jak własne. Matka Polka z Japonii

20180719_133332.jpg

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O mało się nie posikałam ze śmiechu.

Rozmawiałam ze swoją 8-letnią wnuczką i w pewnym momencie mówi mi że przez okno widzi w sąsiednim budynku gołego pana w ręczniku. Pedagogicznie odpowiedziałam że na pewno się kąpał. Potwierdziła bo mówi że pod prysznicem czeka na niego goła pani. :haha: To się uczepiłam że powinna się uczyć zamiast sąsiadów podglądać. Całkiem poważnie odpowiedziała że właśnie dlatego że się uczy to podgląda bo okno jest na wprost jej biurka. :szydera:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...