Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Spóźnione Dzień dobry :) Trochę mi się dzisiaj zaspało i nie miałam czasu wcześniej zajrzeć do Was :) 

U mnie pogoda paskudna,wprawdzie ciepło ale ciemno,słońca niet :( i pluchato.Nic tylko z dobrą książką pod kocykiem się wylegiwać.A tu nie ma to tamto :( trza zapierdzielać :(  Żeby sobie humor poprawić to od dzisiaj przechodzę na system dwójkowy _ jeszcze 2 dni i mój wolny piątek a później 2 dni i odjazd do domciu:oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, beatrix+ napisał:

Dopiero jestem parę dni w pracy a już wysiadam...

Otóż moja pdp ma dziwną manierę..

Po posiłku,  albo w jakiejś innej chwili wyciąga szczękę z gęby i wysysa z pomiędzy  zębów resztki żarcia..:szok:jak niektórzy z kostek szpik..

Ja wtedy liczę pająki,  kasę w myślach,  albo moje  wymarzone meble..

Uff.

A wasi pdp jakie mają przyzwyczajenia,  które o mdłości przyprawiają.?

Dobre ... moja tak robila ale tylko przy sniadaniu i dyskretnie ... Powiedzialam wiec ze sniadan nie jadam i krzatalam sie w kuchni ... cos tam ew czasem przegryzajac ... Syn mnie pytal czy sniadan nie jem -mowilam ze NIE bo obiad o 12 i nic bym nie zjadla ;;;)))

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Znowu będę się chwaliła! Dostałam takie piękne handmade, że aż mi szczena zwisła bardziej niż normalnie! Patrzcie! Very macz balszoje spasiba, chrum, chrum, kwiku kwik:szydera:

 

13737529_20181204_163714.jpg

13737530_20181204_164112.jpg

13737531_20181204_164056.jpg

Oooo matecko , jakie pikne :love: :oklaski: i wcale nie zazdroszczę :p 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Znowu będę się chwaliła! Dostałam takie piękne handmade, że aż mi szczena zwisła bardziej niż normalnie! Patrzcie! Very macz balszoje spasiba, chrum, chrum, kwiku kwik:szydera:

 

13737529_20181204_163714.jpg

13737530_20181204_164112.jpg

13737531_20181204_164056.jpg

Ile trzeba cierpliwości ufff:szok:zeby takie cudenka zrobić:szok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...