Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry ludki. Kawa zrobiona, więc proszę kto chętny się czestowac, herbaty też dostatek :dJa już drugi kubek siorbie, kierowca dzwonił, będzie za 20minut, zdążę wyjarac jeszcze z dwa petki. :oklaski:Trzymajcie się, i bądźcie grzeczni, bo Mikołaj do Was nie zawita :d

Do napisania z domu :d

Miłego dnia. 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

59 minut temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry ludki. Kawa zrobiona, więc proszę kto chętny się czestowac, herbaty też dostatek :dJa już drugi kubek siorbie, kierowca dzwonił, będzie za 20minut, zdążę wyjarac jeszcze z dwa petki. :oklaski:Trzymajcie się, i bądźcie grzeczni, bo Mikołaj do Was nie zawita :d

Do napisania z domu :d

Miłego dnia. 

no to milego i szerokosci 

za kawe dziekowac przyda sie 

 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pomijajac fakt ze to prawie normalna pora mojego wstawania czuje sie jakas taka.....podd...i niedorobiona kawe od kolezanki chleptam i zamotalabym sie w koc najchetniej ale wiem ze nie zasne wiec bede sie snuc...ide na fajura

a potem zrobie sobie druga kawe...moze ktos zajdzie do kuchni i wypijemy razem? powiadaja ze czlowiek czlowiekowi potrzebny jest 

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Magdzie napisał:

Dzień dobry ludki. Kawa zrobiona, więc proszę kto chętny się czestowac, herbaty też dostatek :dJa już drugi kubek siorbie, kierowca dzwonił, będzie za 20minut, zdążę wyjarac jeszcze z dwa petki. :oklaski:Trzymajcie się, i bądźcie grzeczni, bo Mikołaj do Was nie zawita :d

Do napisania z domu :d

Miłego dnia. 

Szerokości i 1211470349_podrpapa.jpg.d86d67f57d6ee9df1513d7bdba14476d.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forum po nieprzespanej nocy.Nerwy nie dały mi w ogóle skimnąć sie po przegranej batalii z firma o zapłacenie za nadgodziny.Powiedzieli,że to nie jest ciężka praca,nie wymaga ode mnie super wysiłku,a że zjeżdżam po 6 tygodniach a nie po 2 miesiącach jak było pierwotnie w zleceniu-dodano mi tylko 50 euro jednorazowego bonusu  na te 6 tygodni.A co z tymi dodatkowymi 3 godzinami codziennie plus 12 godzin nocnych ?Maila do firmy wysmarowałam,więc na pewno po10  tej zaczną dzwonić.Busa mi już załatwili,a tu wraca Pani,która twierdziła,że pracuje dłużej,bo robi to z własnej woli i czuje sie tu jak w rodzinie !Nosz ku...a ,rodzinę to ja mam w Polsce !

46488038_267391174123022_2823055782885457920_n.jpg

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozmemłania ciąg dalszy :haha: Ale mój wróg, budzik, nie zdążył dzisiaj zadzwonić...chyba się bał :haha: Informuję, że siorbię już sobie napój ulubiony...fajeczka pierwsza za mną, a teraz czas na przyjemności....czyli zaległości wczorajsze czas odczytać :szydera: Wszystkim życzę 571403635_dziedobrybezzoci.jpg.ef55f39a726dc88422a9b8ddb1df55f4.jpg Tymi słowy dzień uważam za rozpoczęty :oklaski:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Od dobrej godziny jestem na nogach . Noc miałam fatalną ,nie mogłam spać , kręciłam się po łóżku jak jakiś sputnik . Po 5-tej postanowiłam wstać ...lepsza kawa niż kotłowanie się w łóżku .

Wczoraj wieczorem otrzymałam powiadomienie - przypomnienie  od mojej fryzjerki , że będzie dziś u mnie o 10 -tej w celu upodobnienia mnie do kobity ....a robota z rozstawianiem , zawieszaniem , układaniem jeszcze qwa nie końca ....dopiero  w połowie ! ....Dzisiaj dalszy ciąg walki . Nerwy mnie zżerają ...brakuje sił ...Co tam ..w piątek pojadę na podbój Germanii ...odpocznę sobie :szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...