Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Fajnie, że o nas pamiętasz :cmok: Wypoczywaj ile wlezie :oklaski:

Mirelko wczoraj doszłam po długej podróży,spacer z Manią i mężem.Dzisiaj fryzjer,bank,spacer z Mikołajem.Potem Manię z przedszkola wzięłam.I nawet juz walizkę rozpakowałam.Wszystko powoli spokojnie,żadnej nerwacji.Pies spał z nami w łózku też szczęsliwy.I o to chodzi.

Trzymajcie się cieplutko kochani.:dobrze: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też kocham moje lenistwo i żeby nie wiem co , to nawet palcem już żadnej roboty dzisiaj nie ruszę .

Ja również....:szydera: kupiłam sobie pudełka w gwiazdki.....takie świąteczne, do garderoby...:d i qźwa za małe.....:mur: specjalnie do Pepco pojechałam bo tam taniocha.....wymiar podany ale ja bez wyobraźni centymetrowej....:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Ja też kocham moje lenistwo i żeby nie wiem co , to nawet palcem już żadnej roboty dzisiaj nie ruszę .

Jakby co to ja też nie ruszę i basta.Nie ma mowy żadnych szachów.:cool: Jakas melancholia mnie dopadła

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, 1bozka napisał:

Jakby co to ja też nie ruszę i basta.Nie ma mowy żadnych szachów.:cool: Jakas melancholia mnie dopadła

Trochę jednak będę musiała dźgnąć , bo inaczej spać nie będę znów miała na czym . Toboły z pawlacza najwygodniej mi się rozpakowuje jak je na łóżko walnę . Muss to muss :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Barbara48 napisał:

@1bozka zawsze na urlop zaplanowany jadę , tylko wtedy szefin ma problem.

A do domu wrócę, niedługo. 

Fajnie macie.. A ja nie mam zamiennika. Na krótkich urlopach po tygodniu odzywa się Elka esemesowo: pozdrowienia dla rodziny mam nadzieję że wypoczywasz na urlopie KIEDY WRACASZ???

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...