Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

59 minut temu, Basiaim napisał:

Dzień dobry się z Wami.

Jeszcze 16 takich poranków świstaka.

Chęci coraz mniej do wstawania.

Przez olewkę Pflegedienst wczoraj miałam dłuuuugi dzień, nie mogłam się odciąć od Szwendaczka.

Oby dziś było lepiej, czego Wam i sobie życzę.

 

Niech moc będzie z nami :)

256_27729755cfa304071106_dj_master_yod.jpg.796c431d0dffbba35ed890691690290e.jpg

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, NNNdanuta napisał:

 Witam :cześć2:Może byłabym pierwsza dziś tutaj, ale miałam taaaakie zaległości, które postanowiłam uzupełnić żeby być na bieżąco z tym co się w wielkim opiekunkowym świecie dzieje ... I dwojga imion lucyna.beata mnie wyprzedziła. :d Czas pełznie, ale to i tak przedostatnia sobota tutaj :oklaski: Zmienniczki nie mam, ale postanowiłam "za żadne skarby" nie dać się namówić na zostanie choćby o dzień dłużej ...  Tym razem (po raz pierwszy) dałam sobie bardzo mało czasu w Polsce bo tylko miesiąc i nie chce go jeszcze uszczuplać.

Mamy weekendzik, więc kto może niech korzysta :d Buziaki dla Was na dzisiejszy dzień :cmok:

jutro ty stawiasz kawe...:haha:

rowniez na caly dzien milego cmoka

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dżdżysty dzień, pada  i siąpi na przemian z mgłą.No trudno  mam wolne nawet  więc nawet  taka pogoda nie jest w stanie popsuć mi mojego humoru i planów A w planie Londyn to tylko ok 70 mil.  I....obiadek na Oxford street:hura:kawusia na Oxford Street:hura:hmmm...pewnie mały shopping ,ale to po południu. Jeszcze raz miłego dnia

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, awe59 napisał:

@Baśka powtarzająca się  czasami chodzą....:szydera: wiesz jak to smiesznie wygląda ? :d ja, osoba poważna, w stosownym wieku,  powsciągliwa,  przewidująca, roztropna i madra z dwoma psami na smyczy a za nami dwa koty....:d

Błagam Ewuniu ...w łazience majster urzeduje a ja muszę siku ...a wyobraźnia moja pracuje xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Teresadd napisał:

Rozpoczynam długaśne wolne.Do stycznia.Flaszka już się chłodzi.

Nie psuj mi dzisiejszej radości :grzmotnąć::haha:

Mimo wszystko , życzę Tobie wspaniałego urlopu :cmok:

Ps. Staliście na granicy , czy przebiegło to sprawnie ?

Edytowane przez violka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...