Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

4 minuty temu, lucyna.beata napisał:

i to jaka.....OGROMNA:d

jak twoja paszcza sie dzisiaj czuje?

Troszkę łupie. Rana, musi się zagoić. Za to pogryzione usto jedno szczypie jak diabli kiedy piję kawę

Edytowane przez Grzegorz B
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Mirelka1965 napisał:

Piąteczek...piątunio...to chyba powód do radości? :haha:No nie wiem, nie wiem...jak na razie to masakra...ziewanie trwa, siorbanie w toku, bo 405917919_dziedobrykawa.jpg.5c227dc27551a050ccc342f99a0cbced.jpg Może pomoże? Nic to...skoro wstałam, to witam serdecznie każdego, kto chce tego powitania :haha: A nawet jak nie chce, to i tak życzę miłego dzionka :oklaski: 

moze zimna kapiel na pobudzenie krazenia? ponoc dobrze robi..ja polezalabym sobie w saunie ....ech...

jeszcze troszke i zalegne w jakims kacie wypacajac caly jad i stres ..tylko nie wiem czy czasu styknie bo musze urzad miasta odwiedzic o mieszkanie dopytac socjalne komunalne albo co...nie wiem kompletnie do czego zaczac ale od czego ma sie jezyk co nie??

tak czy siak budz budz....dzisiaj piatunio jak foremki trabia od rana

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, lucyna.beata napisał:

pobrane.jpg.2eb01aaa58af8dc6a989a8748156e91e.jpgbierz....zebys miala narzedzie do zaprowadzenia porzadku grzes pomoze ci zutylizowac co trzeba i bedzie git

Dałam radę pyskiem ...obeszło się bez użycia narzędzi ciężkich xd...Zapitalaja jak małe Kazie xd...Siedzę niewygodnie ...palce z racji podeszłego wieku niemrawe ...klikam na coś ...wpakowuje się z butami na profile ...do doopy to wszystko :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Baśka powtarzająca się napisał:

Dałam radę pyskiem ...obeszło się bez użycia narzędzi ciężkich xd...Zapitalaja jak małe Kazie xd...Siedzę niewygodnie ...palce z racji podeszłego wieku niemrawe ...klikam na coś ...wpakowuje się z butami na profile ...do doopy to wszystko :(

pozytywnie prosze pozytywnie kto jak kto ale ty zwlaszcza zawsze pelna optymizmu co nie? 

bedzie dobrze..dawaj idziemy na dymka albo kawa jak wolisz

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Troszkę łupie. Rana, musi się zagoić. Za to pogryzione usto jedno szczypie jak diabli kiedy piję kawę

polupie i przestanie a ktorego to dziada wyjeba..es na dwor sie znaczy eksmitowales?

Edytowane przez lucinda
slowo ucieklo
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Grzegorz B napisał:

Troszkę łupie. Rana, musi się zagoić. Za to pogryzione usto jedno szczypie jak diabli kiedy piję kawę

Jednej pani jak kiedyś jakiś frajer pogryzł wargi to ....usiedzieć nie mogła , bo ją szczypalo mocno xd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak towarzystwo ale juz po sniadanku..moja babka wprawdzie konczy jeszcze swoja porcje ale ja poki co juz po orzechowym obarstwie 

1515539523_images(1).jpg.c2d3e18a1bafae49f84b9b8d58ddbd9d.jpg

mam jeszcze troche wiec jak chetny ktos sie prosze czestowac

poki co ide ogarna tzw proze bytnosci na zleceniu

milego piatku szacownemu gronu 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie "totalne ocieplenie" nawet temperatura za oknem na + 1 ;).Czasami musi porządnie "pierdyknąć",żeby potem wszystko było dobrze .Szkoda ,że tylko czasami się to sprawdza :(

To do roboty trzeba się brać ;)

W niedzielę będę miała "półmetek" potem tylko 2 tygodnie a potem to ONLY YOU :hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niech będzie pochwalony :d

Ja już po śniadaniu i spacerze....teraz kawa, papieros i dupy nieruszenie do żadnego sklepu żeby mnie coś nie podkusiło....:d jestem trochę zdenerwowana bo taaaakie okazje przejdą mi koło nosa.....:szydera: 

Miłego dnia  :cmok:

@Teresadd Tereniu.....szczęśliwej podróży i udanego urlopu  :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, lucyna.beata napisał:

az korci zapytac gora czy dol ale nie wiedziec czemu mam przed oczyma scene z seksmisji...

zagoi sie tylko dziwgac sie nie powinno chyba co nie? przynajmniej jakis czas o eksmisji

Z tym dźwiganiem, a raczej nie dźwiganiem to nie przy dzidzi. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jejku...

Jak ten czas leci! 

Jeszcze tylko 3 dni i zacznę inicjację opiekunkową. 

To będzie MÓJ PIERWSZY RAZ xdxd:p na stelli.

Podusia i kocyk do busa naszykowane. Zastanawiam się tylko nad piżamką..czy koronki czy barchany?xd

Miłego dla wsiech!

 

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...