Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Piąteczek...piątunio...to chyba powód do radości? :haha:No nie wiem, nie wiem...jak na razie to masakra...ziewanie trwa, siorbanie w toku, bo 405917919_dziedobrykawa.jpg.5c227dc27551a050ccc342f99a0cbced.jpg Może pomoże? Nic to...skoro wstałam, to witam serdecznie każdego, kto chce tego powitania :haha: A nawet jak nie chce, to i tak życzę miłego dzionka :oklaski: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry pozdrowionka w piątek piąteczek piątunio piszę tak jak ja bym miał tu jakieś weekendy, a piątek kończył tydzień pracy siła przyzwyczajenia.  

Ale Ale, patrzę na licznik, 28 dni, czyli jeszcze 4 tygodnie i srrruuuu do domu  

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ...Skulona , niewyspana , pokaslujaca siedzę na łóżku a na parapecie okiennym kawusia ....popielniczka na kaloryferze ....Bałam się zaspać , bo musiałam uwinac się z poranna toaleta zanim majstry przyleza ....Oj ...będzie się działo ...nie odpuszczę ...Miłego dnia :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ...Skulona , niewyspana , pokaslujaca siedzę na łóżku a na parapecie okiennym kawusia ....popielniczka na kaloryferze ....Bałam się zaspać , bo musiałam uwinac się z poranna toaleta zanim majstry przyleza ....Oj ...będzie się działo ...nie odpuszczę ...Miłego dnia 

Opowiedz jak już będzie po i jakby co, to możesz na mnie liczyć. Pomogę Ci w ukryciu zwłok

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Niech to będzie udany dzień również dla mnie .Zapowiada się interesująco bo dzisiaj mamy kąpiel podopiecznej i wyjazd na zakupy z jej mężem więc dla mnie to prawdziwa"próba ognia"Chociaż stosunki między nami nieco się ociepliły :haha:wczoraj ta nawet prawidłowo umyłam to i owo :szok::haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też się witam z Wami :cześć2:Za chwilę, za momencik pdp wynurzy się ze swojej sypialni bo dziś ma w laboratorium wizytę i w planie też okulista ... Ja generalne :nie:, ale szybciej zacznę to szybciej skończę :) Pocieszam się, że w grudniu nie spędzę tu żadnego piątku :d

Miłego dzionka, fajnych zakupów (ja raczej się nie wybieram) i tradycyjne buziaki :cmok:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. Zimno, chyba muszę zmienić miejsce palenia i przenieść się do kotłowni, choć to wcale mi się nie uśmiecha, tu mam stolik i krzesełka, mam gdzie nogi zarzucić :d, bo jednak jak pale to muszę siedzieć, no mieć wygodę. Nie che mi się taszczyc tego wszystkiego, tu jednak świeże powietrze dochodzi przez nieszczelny dach. 

Dziś nawet dziadkowi zapowiedziała, że przedłużam sobie przerwę, bo są duże promocje i muszę mieć czas aby coś wyszarpac. 

Miłego dnia, a tym którzy wybierają się na zakupu, udanych lowow. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziń dybry Milusińscy :cześć2:

Normalnie mnie nosi , żeby tak bezczelnie ,bez caluśką noc ,ten wredny Łysy śmiał mnie się prosto w twarz?! A nie tego gnojka przysłonić ,bo " rolad" niet na moich włościach ,zasłon też,tylko firanecka , która pewnie pamięta  czasy Bismarcka ...:mur:...i przez ten łysy łeb, takie pierdoły mnie się śniły, że klękajcie narody 

Mimo wrednej natury...o losie ,losie , miłego, szalonego piątku w niemieckich geszeftach :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Grzegorz B napisał:

Dzień dobry pozdrowionka w piątek piąteczek piątunio piszę tak jak ja bym miał tu jakieś weekendy, a piątek kończył tydzień pracy siła przyzwyczajenia.  

Ale Ale, patrzę na licznik, 28 dni, czyli jeszcze 4 tygodnie i srrruuuu do domu  

jestem od ciebie lepsza o jeden dzien ale za to jaka roznice robi:haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Dzień dobry ...Skulona , niewyspana , pokaslujaca siedzę na łóżku a na parapecie okiennym kawusia ....popielniczka na kaloryferze ....Bałam się zaspać , bo musiałam uwinac się z poranna toaleta zanim majstry przyleza ....Oj ...będzie się działo ...nie odpuszczę ...Miłego dnia :cmok:

pobrane.jpg.2eb01aaa58af8dc6a989a8748156e91e.jpgbierz....zebys miala narzedzie do zaprowadzenia porzadku grzes pomoze ci zutylizowac co trzeba i bedzie git

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...