Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

Pacz gdzie sie na świat pchałam. A Lidzbark Warmiński to był:szydera:. Tam gdzie teraz mieszkam od zawsze była Warmia! 

Ale jakby nie patrzył, to Pl,, to się liczy,,wszyscy się pchaliśmy nie Ty jedna:szydera:,każda/y chciał zobaczyć światło,,a gdzie komu popadło to tam się wypchał, :szydera:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@beatrix+ wiesz co kombinowałam? ale tylko kombinowałam, bo wyszukalam piękną lampę ,ale ona jest w Kielcach,,no przecież nie będę Tobie lampą doopy zawracać,,a odbiór tylko osobisty,,no to tyle było kombinacji,,,szukam dalej lampy,,koło siebie,:tak2: 

Radzę zabrac pieski razem z sobą, bo będzie tęsknota na początku,,a potem już trochę się przyzwyczaisz a potem już będzie dobrze,,:tak2:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na przerwie.Wszystkim życzę miłego popołudnia .Pdp spokojny, zagubiony po śmierci żony.Nie wiem co dalej myslą jego synowi , wczoraj jeden dzwonił,że od 16 grudnia do 01.0.1.2019 załatwili mu miejsce w Heimie  tam gdzie mieszka jeden z synów.Ja mam umowę do 21.12.2018.Syn mnie się zapytał do kiedy ja będę w domu bo firma powiedziała że nie ma chętnych pań na zastępstwo.Na koniec stycznia mam zlecenie z siostra/ mam nadzieję że wypali/.Tu się klaruje dobre miejsce, kasa nie powala ale też nie cisnęłam na kasę tylko szukałam miejsca ze zjazdem do domu przed świetami. No nic muszę jutro do firmy zadzwonić.A tak a propos Pdp ma zaliczone wszystkie szczyty górskie powyżej 4000tys m i 54 albumy.Grzecznościowo oglądam, choć jeden zajął 1.5 godz.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michasia 1959  może tak być ,że zjedziesz trochę wcześniej, wiesz jakie to są umowy z agencją,,ja nie raz zjechalam wcześniej niż było planowane,dobrze ,że masz spokój, do 16 też jeszcze daleko, wszystko się może zdarzyć,,aby tylko na dobre, potem pojedziesz jak co od 1 stycznia na trochę a potem razem z siostrą ,, wykorzystaj jak najlepiej Ci pasuje,,:cmok: nieraz grzecznosciowo i opowiadaniowo można się zanudzić ,,ale lepsze oglądanie niż fizyczne popitalanie,,,:szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Blondi to że wczesniej to nie ma problemu tylko powrót tu by nie wchodził w rachubę bo na pewno by chcieli na 2 miesiące, ale coś mi się wydaję ze oni chcą ten dom spienięzyć i Pdp do domu starców.Jeżeli by im zależało to firma by na pewno znalazła zmianę, a on dzisiaj dostał papiery do wypełnienia do  heimiu

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michasia 1959Po takim pobycie w heimie i depresji po śmierci żony,po powrocie PDP może już nie być taki fit:(To częste:(A druga sprawa to przecież rodzina chyba wie do kiedy masz umowę,ale jak widac w doopie to mają ,do 21.12 jeszcze czasu jest ,może znalazłaby się zmienniczka jednak.Cóż te niemieckie dzieci ani nas ani swoich rodziców nie mają na wzgledzie,jeno włąsną wygodę:(

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Kaszubskie określenie sosny to "chujka"....Czy coś dodać? Nie klniemy na forum...więc mamy roślinny Ersatz :szydera:

Ja grab, ja grab, sosna jak mnie słyszysz? Nie wiedziałem że Lidka z 4 pancernych jest na opiekunkowie się człowiek całe życie uczy. Marusia też tu jest? 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszłam z psem na łąki.Losie, jak mnie wywiało!:(Czapa,kaptur,szal,rękawice a i tak zmarzłam:(Mroźna pizgawica normalnie:(Brrr Kółko zrobiłam,1500kroków i do ciepłej chałupki biegusiem.A miałam wcześniej na wioskę rowerem....dobrze ,że koleżanka zadzwoniła,że jej w domu niet.Nigdzie się już dziś nie ruszam,nosa z domu nie wychylam,nie ma!Poleżę sobie pół godzinki i za grę wstępna się biorę:)/vide obiadki:)/

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michasia 1959 jak wypelniał papiery to na 100% wyślą dziadka do heimu,,jeszcze jak tam syn jest,,zawsze taniej im to wychodzi,połowę państwo dołoży, ale tutaj to normalne, każdy liczy kasę a dzieci szybkie są, takie to życie,,dla niektórych  rodzic to kula u nogi,,:płacz:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Mirelka1965 napisał:

Kaszubskie "ruchańce" to ruchanki...:haha: A śledź to sleydz....:haha: 

jak mala bylam sie znaczy mlodsza tak ze 40 latek to jezdzilam pod ocypel ..okolice wdy lubichowa itd...babka u ktorej letnikowalismy kiedy piekla chleb w piecu z resztek ciasta piekla ruchajki...alez one byly obledne...posypane cukrem....oczywiscie ale jak nie widziala bo w pole szla albo cos innego to z jej synem ryskiem kroilismy po pajdzie takiego swiezego chleba ektrawagancko smarowalismy smietana i oczywiscie cukier albo miod smak nie odtworzenia

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...