Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:cześć2: Witam :) Dzień trza zacząć, zaczęłam.., ale poudaję że nie jestem na bieżąco z forum O.o

Wczoraj zaklepałam sobie busa, już jedną (mniejszą) walizkę mam prawie spakowaną :d Co z tymi garkami i miskami, które kupiłam zrobię... na razie nie wiem :(, ale staram się myśleć pozytywnie xd I będę miała okazję sprawdzić, czy pozytywne myślenie faktycznie nakłada się na rzeczywistość :haha: Miłego dzionka Wam i wtorkowy buziak :cmok:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

54 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Kaaaaaawy....kaaaaaawy....dużo kaaaaaawy potrzebuję...:haha: Przedwczoraj mróz siarczysty, wczoraj lało i pizgało...dzisiaj sucho. Znaczy ciśnienie wariuje >:( Kaaaaaawy....może postawi mnie na nogi :haha: Rozpoczęłam siorbanie...rozpoczęłam czytanie...image.png.cde54cd5231c8267f4f3f32fd02faf79.png...dobrze, że nikotynka uspokaja :tak2: Nie będę sobie dodatkowo ciśnienia podnosić...niech to załatwi kawusia :tak2: Dla spokojności włączę sobie wiadomości z kraju i ze świata...:szydera: A tymczasem pożyczę wszystkim miłego dzioneczka...:oklaski:

alez masz zabojcze spojrzenie....czuje sie inwigilowana

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Afryka napisał:

Do Niemców to donosiła na partyzantów ze wsi ... najgorzej to się wtryniać między wódkę ,a zakąskę .Tak się ładnie zaprezentowałaś parę chwil temu chcąc pomóc koleżance na trudnym miejscu ,a tu ch..j strzelił w bombki choinki nie będzie .

tylko sie nie opluj:haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

47 minut temu, Grzegorz B napisał:

Ja z dzidzią zawsze kiedy myję mu zęby, głowę albo zaczynam golić, a on taki niezborny próbuje łapać mnie za ręce, mówię mu po polsku: trzepiesz się jak perski dywan

A tak na poważnie to wcale mi się z dywanami nie kojarzy

czyi zdrowe podejscie do tematu...trzepania masz :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, NNNdanuta napisał:

:cześć2: Witam :) Dzień trza zacząć, zaczęłam.., ale poudaję że nie jestem na bieżąco z forum O.o

Wczoraj zaklepałam sobie busa, już jedną (mniejszą) walizkę mam prawie spakowaną :d Co z tymi garkami i miskami, które kupiłam zrobię... na razie nie wiem :(, ale staram się myśleć pozytywnie xd I będę miała okazję sprawdzić, czy pozytywne myślenie faktycznie nakłada się na rzeczywistość :haha: Miłego dzionka Wam i wtorkowy buziak :cmok:

ty zaklepalas busa a ja przeglad zakupow poczynionych zrobilam i powiem ci ze ciezko oj ciezko bedzie jak syn autem sie nie zjawi....bedzie trzeba nadac paczki zeby miejsce na wiosne w pokoju zrobic pod stolem na kolejne zakupy:d

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Wstałam o 6tej,zupelnie nie wiem po co, teraz już jestem po kawie i papierosku. Trza zrobić sobie druga kawę, zejść do palarni, posiedzieć chwilę, oby do 8.30, bo o tej porze wstaje dziadek. 

Dziś obiadu nie robię, dziadek ma gest, będzie udko z rożna i frytki, obiad dla dziadka na dwa dni :haha:, no i dobrze mniej roboty. 

Miłego dnia ludziska. 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Nie podoba mi się ta pogoda. Nie podoba wcale.

Nie wiem jeszcze co za oknem bo ciemnica straszna ale noc była do d... Łomotało roletami jakby ktoś się powiesił. :szok: Na dodatek znów miałam sen z tych realistycznych i się częściowo rozebrałam w nocy. :haha::szydera: Szkoda że to tylko sen. :szydera:

Ale zdążyłaś do toalety ?:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, salazar napisał:

Szybkie dzień dobry, bo dziś pospałam i ogólnie mam w planach lenistwo oraz przewalanie się z kąta w kąt :).

 

Dla wszystkich szykujących się do powrotu do domu, czekających z utęsknieniem oraz dopychających torby kolanem z życzeniem sympatycznego, uśmiechniętego wtorku ;) 

1&srcw=1018&srch=678&dstw=1018&dsth=678&

 

Legenda ;)

z13552648IH,Praga--David-Cerny---We-are-

 

 

mam jeszcze pare dni na psychiczne przygotowanie sie na urlop w pl i...faktycznie moge sie poczuc jak na zalczniku..

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...