Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry" późnoporannie  " Milusińscy :d

Pogoda jak to w listopadzie mało interesująca ,pogoda ducha jeszcze się tli ,oby tego żaru stykło do końca turnusu .

No to pora wyjąć zapas sreberka na cały tydzień i do zawijania Świstaki . Szybkiego tygodnia w szczęściu,zdrowiu i pomyślności :całus:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaski :)U mnie słonko:)Dziś zaś do wielkiego miasta się wybieram.Córka mi doniosła,że wczoraj śnieg we Wro popadał.

Nie lubię specjalnie miastowej brudnej i brejowatej zimy:(Tu to co innego bialutko i śliczniutko ,jak już posypie.Ale póki co na to się nie zanosi.

Obiadek podszykowałam,lecę z psiną na łąki bo juz łapami przebiera:)Do potem:)

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Maria Jolanta napisał:

Baśka, nawet w bajzlu ale bym siedziała i poganiała towarzystwo. Noż kuźwa ile można ? :przekleństwa:

Nie dało rady siedzieć , bo próbowałam . Ściany były wyrównywane ...nawet nie miałam pojęcia , że krzywe były ....wszędzie unosił się pył . Po godzinie siedzenia włosy aż skrzypiały . W mieszkaniu tylko lodówka , łóżko i tapczan rogowy ....na których sterty przykrytych folią różności . Oprócz tych moich trzech gratów - drabinki , rusztowania , kubły wszelakie ....Mogłam siedzieć na miejscu u najmłodszego lub siostry , ale nie bardzo mi się to widziało . Tutaj na wyjeździe czuję się swobodniej , bardziej potrzebna ...Już nie marudzę , wiem , że w sobotę już były kładzione płytki na podłodze w kuchni to wreszcie widać końcówkę . I tak meble mam mieć zwożone dopiero w czwartek , ale coś tam już będę sobie robiła ...jakieś okna i takie inne . Jeśli nie będzie już pyłu to dostanę się do pościeli , czy tam koca i będę spała u siebie . Młodemu zlecę tylko przywiezienie " z magazynu " routera , bo inaczej musiałabym lecieć na telefonie a to trochę niewygodne :szydera: ...Na jutro zaplanowane są mocowania jakichś półek , półeczek , dlatego chcę być w domku , żeby mi nie pomocowali na od...pitol , gdzie im pasuje , przy tym być muszę  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, Joy napisał:

Dzień dobry :) Tyle życzeń na dzisiejszy dzień i cały tydzień zostało już napisane.Więc ja tylko skromnie się dołączę i podstawię swój kubeczek.Może jakaś kawa mi się dostanie:haha:

images (30).jpg

Już Ci robię ...rozpuszczalna , czy sypana ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:szydera:

10 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ogłoszenia parafialne. 

1. Oddam w "dobre ręce" tę ohydną pogodę.

2. Poszukuję słońca.

3. Szukam lekarstwa na "nicniechciejstwo".

Chętnych i darczyńców proszę o wiadomości na PW :haha:

A co za to??:szydera:

Edytowane przez 1bozka
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Ogłoszenia parafialne. 

1. Oddam w "dobre ręce" tę ohydną pogodę.

2. Poszukuję słońca.

3. Szukam lekarstwa na "nicniechciejstwo".

Chętnych i darczyńców proszę o wiadomości na PW :haha:

Ja Ci mogę ewentualnie kopa zasadzić :d i to nie wirtualnie .Niechciej przylazł ,posiedzi trochę i jak znam życie ,to przylezie do mnie .:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. 

Życie jest piękne :oklaski::oklaski:

Jeszcze tylko 8 dni w wyjazd do domu, ogarnia mnie podniecenie jakieś :d energia mnie rozpiera do granic, że dziś nawet szczotkę wzięłam i liście zmiotlam, mam czasem odpaly, co zrobię. 

Już sobie w telefonie datę zapisałam pewnej audycji radiowej, żeby nie zapomnieć :jak być dobra żona w łóżku :haha:, bo porady o seksie już kiedyś odsłuchalam szanownego ojca :d

Lece pyry nastawić i dalej wio. 

Miłego popołudnia ludziska. 

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...