Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

W nocy popadało a teraz słoneczko świeci i cieszą się dzieci i opiekunki. :oklaski:

Wczoraj przyszła dostawa włóczki z Dropsa bo jeszcze miesiąc a w końcu coś muszę robić. :haha:

Takie coś zaczęłam robić i wychodzi fajnie. :hura:obraz.png.572d93f1e03ab5c26dfd01c436d25cf5.png

Rób dalej, a jak dojdziesz do wprawy, to zrób dla mnie też...:haha: Kolor wybiorę później...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mirelle'o...ileż radości ...miodu w me serce wlałaś tem cichutkim wstanięńciem i siorbaniem swem .....Qwa...można ?! ....Widocznie można ! ...A nie drą te dzioby od rańca ....za słowiki , czy inne kosy chcą robić , czy coo....ludziom spać nie dają i to nie patrzą , czy to piątek , świątek , czy święta niedziela ....Brać przykład z @Mirelka1965cichuśko wstać ...siorbnąć kawy szluk ...albo nawet ze dwa ( w zależności od pojemności gardzieli )i dopiero grzecznie ( jak w/w ) przywitać się ....

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI ....wy moje ...w mordkie jeża :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Mirelle'o...ileż radości ...miodu w me serce wlałaś tem cichutkim wstanięńciem i siorbaniem swem .....Qwa...można ?! ....Widocznie można ! ...A nie drą te dzioby od rańca ....za słowiki , czy inne kosy chcą robić , czy coo....ludziom spać nie dają i to nie patrzą , czy to piątek , świątek , czy święta niedziela ....Brać przykład z @Mirelka1965cichuśko wstać ...siorbnąć kawy szluk ...albo nawet ze dwa ( w zależności od pojemności gardzieli )i dopiero grzecznie ( jak w/w ) przywitać się ....

Miłej , spokojnej niedzieli MRÓWECZKI ....wy moje ...w mordkie jeża :cmok:

A już myślałam, że zaspałaś...:haha: A ty tak też po cichaczu...budzić ludków nie chciałaś...:szydera: A teraz sza......idę na szlugasa...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

A już myślałam, że zaspałaś...:haha: A ty tak też po cichaczu...budzić ludków nie chciałaś...:szydera: A teraz sza......idę na szlugasa...:haha:

No ...to idziemy razem :haha:....A teraz idziemy na jednego ....a teraz idziemy zapalić :hura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Lisa_Ona napisał:

Dzień dobry.

Ja czekam, aż  Maria Jolanta  natrzaska" tych zdjęc i dopiero się przywitam  co by w tłumie nie zginąc ha,haaa

Miłego dnia życzę, oraz smacznej porannek kawy, która smakuje wyśmienicie.

:oklaski:

Znów mnie z kimś pomyliłaś. :haha:Chyba z Geronimo. :szydera:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Znów mnie z kimś pomyliłaś. :haha:Chyba z Geronimo. :szydera:

Kawa w filiżance

I kawa w szklancę,

Kawa na stoliku

I kawa w słoiku,

Kawa na stole

I kawa pod stołem,,,,

:gazeta: to nie Geronimo To Lucyna i Beata.  ha,haa

Edytowane przez Lisa_Ona
  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Magdzie napisał:

Hej ludziska !!!!

Dzis mam plan farbowania wlosow , musze sie zabrac z samego ranca , bo pozniej wena mnie opusci.Teraz kawka , papierosek i w trase , obudzic Niemcow niech wstaja ))

Milego dnia)

Nie budz ich,

Niemiec jak śpi to dobry jest,,,,:szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj niedziela jest...czyli śniadanko pół godziny później...czyli o 8-ej jajeczko na miękko...:szydera:  Potem zrobię łódeczki bezowe z kremem ajerkoniakowym dla Jubilatki...kumpelki Chici...w charakterze prezentu urodzinowego...:haha: Dobrze, że obiad nieskomplikowany, bo w czasie oblizywania paluchów mogę przyjąć te procenty, co to ich wczoraj wieczorem zabrakło...:szydera:  Dobrze, że za kierowcę nie robię..dzisiaj...te procenty...:haha: I znowu proszona kolacja na wyjeździe...:oklaski: Rozpuszczę się jak dziadowski bicz...:haha: Dobrze, że niedługo do domku jadę...odpocznę sobie od tych "niedogodności" jedzeniowych...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Mirelka1965 napisał:

Dzisiaj niedziela jest...czyli śniadanko pół godziny później...czyli o 8-ej jajeczko na miękko...:szydera:  Potem zrobię łódeczki bezowe z kremem ajerkoniakowym dla Jubilatki...kumpelki Chici...w charakterze prezentu urodzinowego...:haha: Dobrze, że obiad nieskomplikowany, bo w czasie oblizywania paluchów mogę przyjąć te procenty, co to ich wczoraj wieczorem zabrakło...:szydera:  Dobrze, że za kierowcę nie robię..dzisiaj...te procenty...:haha: I znowu proszona kolacja na wyjeździe...:oklaski: Rozpuszczę się jak dziadowski bicz...:haha: Dobrze, że niedługo do domku jadę...odpocznę sobie od tych "niedogodności" jedzeniowych...:szydera:

jak tak cie czytam to obawiam sie ze odzwyczaisz sie od gotowania ...dobrze ze twoj PP ma pojecie o tej sztuce kulinarnej:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...