Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

42 minut temu, Dodzisława napisał:

@fioletowa.mysz Wstawaj, szkoda dnia :d:serce:. Ja dziś, jakoś tak zupełnie jak nie ja, obudziłam się w srodku nocy czyli o 6 30. No przecież to mi się nie zdarza i w normalnych okolicznosciach natury, to bym się na drugi bok przekręciła i pospała dalej, ale adrenalina wywaliła mnie z łózka z siłą wodospadu i też zaliczyłam juz 2 papieroski. Tak dla spokojnosci. Teraz czas na trzeciego :d 

Wstałam. Ale niechętnie:smutek:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, awe59 napisał:

e w mazowieckim śnieg z deszczem ma padać a ja na letnich oponach jeszcze....:d dziś muszę dzwonić, żeby w poniedziałek  jechać na wymianę.

Miłego piątku i całego weekendu  :cmok:

Bo jak tak można ,8 miesięcy nic,a tu nagle jak nie pier... nie ...śnieg z deszczem w połowie listopada ! Świat się kończy ! :szydera:...a Ty jak drogowcy ,co roku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jesienny buziak na dzień dobry.

Wczoraj "się narobiło" względem "urody" równolatków różnej płci:haha:

Spieszę wyjaśnić co autorka miała na myśli:jedynie tzw.jakość skóry-no bo "oni"mają skórę jak nosorożec,ktora nie tak szybko się "gniecie". 

Inną sprawą jest to,że "nasi"faceci nie mają kompleksów na tle swego wyglądu-patrz polska plaża:d 

No i niestety najczęściej-"poznaj Stachu po zapachu"

Jeśli chodzi o zębiska -to jest remis międzypłciowy.Często w paszczękach wiatr hula:tak2:

Natomiast 20-sto latkowie-to już inna bajka! Aż miło popatrzeć i...powąchać.No dobra-najczęściej!

I tym optymistycznym akcentem itd.

Słońca w serduchach:cmok:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Blondi napisał:

Czesc klepacze,,,:oklaski:  @Barbara48 jedno i drugie,,ma być piękniutkie:szydera:  przecież tutaj są same talenty,,wszystko mają ,kiedyś ktoś  pisał,że język najważniejszy,,goowno prawda,, fota najważniejsza i referencje,,a język na końcu:haha: ja tak mialam,,może jest też inaczej w innych agencjach,,

Witajcie ... a co tam zdjecie ...Agencje Germanistki wynajmuja ... i musisz gramatycznie mowic ...Bo stawki teraz niby wysokie daja ..by miec z czego zbic ...ze wzgledu na nieznajomosc jezyka ... Jestem po takiej rozmowie ... chociaz wczesniej egzamin w Agencji w miare dobrze wypadl .... Po 3ch zdaniach podziekowalam Germanistce za rozmowe - byla tym zaskoczona a do Firmy wyslalam smsa z prosba o usuniecie wszelkich moich danych ... i zaproponowalam by Germanistce takie chociaz 2miesieczne zlecenie dali ... ;;;)))

:mur::mur:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...