Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, NNNdanuta napisał:

Dodzisławo  @BabaJagusia mówi jak wie... xd Jej man jest wart grzechu i to chyba jest zbyt mało powiedziane :d

No wierzę, ale dalej twierdzę, że jedna jaskółka, ba nawet kilka jaskółek wiosny nie czyni. Co z tego , że Dodzisław dajmy na to, wchodzi w garnitur ze studniowki :d :d :d , jak twarz poorana zmarszczkami jak stąd na Kamczatkę?

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Dodzisława napisał:

@1bozka Ty tak mówisz, no niech by i szczękę miał, ale niektorzy to nawet tego nie ogarniają. Moj osobisty sąsiad, lat 62 chyba, ma dokładnie 3,5 zęba. Dentysty nie zna.

Napiszę jak @Afryka

Matko Bosko Czynstochowsko 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Dodzisława napisał:

No wierzę, ale dalej twierdzę, że jedna jaskółka, ba nawet kilka jaskółek wiosny nie czyni. Co z tego , że Dodzisław dajmy na to, wchodzi w garnitur ze studniowki :d :d :d , jak twarz poorana zmarszczkami jak stąd na Kamczatkę?

Oj niewierny Tomaszu:cześć:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Dodzisława napisał:

No wierzę, ale dalej twierdzę, że jedna jaskółka, ba nawet kilka jaskółek wiosny nie czyni. Co z tego , że Dodzisław dajmy na to, wchodzi w garnitur ze studniowki :d :d :d , jak twarz poorana zmarszczkami jak stąd na Kamczatkę?

Ogólnie to pewnie ten męski wygląd zależy od  ... wewnętrznej potrzeby estetyki ...  Nie wiem... Mam dwóch starszych braci, a jeden z nich przebiegł 60 km na swoje 60 lecie... Za drugim (starszym od niego) dalej wianuszek kobiet się ugania. Z domu tego nie wynieśliśmy bo to były czasy, że kapało się nas raz w tygodniu. W ogóle to widzę jakąś straszną przepaść pomiędzy tym co nam dano (wzorce), a czym się staliśmy O.o

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Dodzisława napisał:

@1bozka Ty tak mówisz, no niech by i szczękę miał, ale niektorzy to nawet tego nie ogarniają. Moj osobisty sąsiad, lat 62 chyba, ma dokładnie 3,5 zęba. Dentysty nie zna.

Trzy i pół zęba... No, no :kopara: Jest moc :szydera::szydera:

Nie gadaj, że on jeszcze z gatunku tych, co witaj brzusiu, żegnaj siusiu :szydera::szydera::szydera:

 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy @violka,do tej pory milczalam,czytajac te wasze wojny podjazdowe,

Dajcie spokoj, czy na kazdy post @INEZ musicie odpowiadac otwartym atakiem, lapaniem za slowka?

Jak ktos juz radzil, mozna wlaczyc ,,ignoruj,,

Nie jestem adwokatem @INEZona nie ma klakow na jezyku i potrafi odpowiedziec.

Ale po co to wszystko?

Przeszkadza wam,ze jest na forum?

To po prostu niesmaczne i malostkowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, sayonara 52 napisał:

@Joy @violka,do tej pory milczalam,czytajac te wasze wojny podjazdowe,

Dajcie spokoj, czy na kazdy post @INEZ musicie odpowiadac otwartym atakiem, lapaniem za slowka?

Jak ktos juz radzil, mozna wlaczyc ,,ignoruj,,

Nie jestem adwokatem @INEZona nie ma klakow na jezyku i potrafi odpowiedziec.

Ale po co to wszystko?

Przeszkadza wam,ze jest na forum?

To po prostu niesmaczne i malostkowe .

Każdy post ? Masz omamy ? Powiedz kiedy cytowałam ją ostatni raz , nie licząc wczorajszego . Jeżeli coś razi mnie w oczy to reaguję . Wolę mówić wprost niż czynić jakieś chamskie , dziecinne aluzje . 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...