Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

27 minut temu, Grzegorz B napisał:

Jadę dzisiaj z dzidzią do stomatologa oj będą jaja, nie da się ukryć skoro ja muszę stosować środki przymusu przy myciu zębów, goleniu, myciu głowy... póki co siorbię kawusię i palę faję za fajną... Elka dzisiaj z głowy. Zabiera się z nami i coś ten dentysta ma jej tam robić z tą jej paradontozą. A przy jej sercu znieczulenie kładzie ją do łóżka na cały dzień. No i tak: na mojej pauzie będę musiał Heinza zawieźć na podskoki i wygibasy do fachklinik, a potem zawieźć samochód na umówione pranie i czyszczenie wnętrza  

alez ty masz dzien atrakcji....nie wiem czy zazdroscic czy nie...wole moja...dzidzie:haha:....stomatolog do niej przychodzi....raz w roku...jak znajdzie czas.....

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra...spadam robic sie na bostwo ...ubrac sie znaczy bo pizamowania czas minal

wczoraj mialam ogromna ochote na zimne piwo...jest tego w lodowce od pyty...szogun mow chcesz pic to sie napij a ja mu na chlopie po puszce to legne na posadzce i zasne  a ty bedzie dwie kobity musial obrobic....a ten ...dam rade lucy ...moze byc ciekawie...ot sie dowcip wysotrzyl..

 

ale najwazniejsze za pare dni ..bede miala dwojeczke z przodu na stelomierzu

czyli jeszcze raz milego czwartkowania moi drodzy

 

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

Mglisto i zimno na zewnątrz, za to w domu ciepło i miło.

Wczoraj dom powiększył się o kolejnych rodaków, którzy przyjeżdżają do tej rodziny w celach zarobkowych od 18 lat. Mam z kim pogadać po polsku. No i to by było na tyle nowości w moim miejscu pracy.

Miłego , spokojnego dnia kochani.:cześć:

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, lucyna.beata napisał:

no to wiem co i jak

jak sie tak z doskoku czlowiek wczytuje w posty to...mozna sie w szoku nie odnalezc...ale jak to kolezanka napisala a ja potwierdzam...nie warto nawet zabierac glosu...

a teraz....guggy.gif

i zycze nam wszystkim zeby to byl dobry dzien 

Lucynko z Beatką tego bez pól litra nie rozgryziecie. Kawa tu nie pomoże.

I ja nie nadążam i nie zabieram głosu :szydera:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:cześć2: i dzień niech będzie dobry :) Coś mój szlafroczek przestaje dawać rady na papierosku ...znaczy zimno idzie :(, a paszoł won najlepiej na Giewont ... >:( Co by nam się jeszcze  ociepliło i czwartkowe buziaki :cmok:

Edytowane przez NNNdanuta
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Maria Jolanta napisał:

podopieczni zwalniają obroty i wcześniej lulają.

Chyba Twoja Kasieńka :haha:, bo moja to wieczorem dopiero chce żyć, aż się zastanawiam czasem czy ona nie latała po jakich nocnych dancingach. 

Dzisiaj znów się rozkopała, koc na lewo, kołdra na prawo a ona bez przykrycia, zmarznięta.

Pytam, tańczyła Pani walca w nocy? :szydera:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Opiekunkowo cieplutko :całus:chociaż na dworku tylko 4 graduski. 

Wczoraj jak pojechalam do fryzjerki moja szefin wysprzatała ogród z liści bo było już full. 

Teraz wyszłam na taras i od nowa jest full, dzisiaj ja się z niej śmiałam.

Milego dnia ludziki, bez swarów, przytyków,z uśmiechem na ustach :love:

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry się z Państwem :cześć2:

Miłego listopadowego czwartku dla Wszystkich ...dla babci też :haha:

Ps. I bardzo proszę o zabezpieczenie tych prywatnych szamb ,bo wybijają co jakiś czas i rozbryzgują gdzie popadnie ...a czasem dość mocno podtopią i człowiek siedzi w tym gównie i zastanawia się jak głęboko :| , choć to nie jego podwórko, nie jego szambo ,a umoczony .Przypadek !? Nie sądzę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Afryka napisał:

Dzień dobry się z Państwem :cześć2:

Miłego listopadowego czwartku dla Wszystkich ...dla babci też :haha:

Ps. I bardzo proszę o zabezpieczenie tych prywatnych szamb ,bo wybijają co jakiś czas i rozbryzgują gdzie popadnie ...a czasem dość mocno podtopią i człowiek siedzi w tym gównie i zastanawia się jak głęboko :| , choć to nie jego podwórko, nie jego szambo ,a umoczony .Przypadek !? Nie sądzę :d

Afryko dzika, zważaj co piszesz bo możesz "stanąć na wokandzie" :szydera:

  • Lubię to 5
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...