Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, foczka63 napisał:

@hawana Mnie sie zamarzyły długie,takie do albo za kolano.Botki do biegania mam, z futerkiem ,z zeszłego roku.

Kupilam do kolan.Spodnie rurki wrzucam w kozaki. Nawet fajnie wyglada. Kolezanki na kijkach mnie pochwalily:d

Zabieram na zmiane a'la traperki i wystarczy. Mam nadzieje, ze wyprawe przetrzymaja:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, hawana napisał:

Zagladaj do nas czesciej. Ufarbowalas wlosy czy nie?

A ja mogę odpowiedzieć? nie ufarbowalam ,,mam w kurzu , chyba nawet sztywne trochę,,jutro idę dalej w kurz ,,to kurz się nie obrazi na wlosy,,farbowac będę za troche i na blond,,:cmok: 

Dobranoc ,,bo pózno ,,strasznie pózno,,pa :spioch::love:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Blondi napisał:

Ty Basienka nie masz much, Ty jesteś spokojniutka dziewczynka, Ciebie tęsknota żera za rodziną,praca zmęczyla i nocne wstawania,,jesteś za długo może w de, a na święta jedziesz do domu?

A ty blondasku to psycholog czy wróżka jakiaś?

Ja tu się nie będę na forum otwierać prywatnie, ale dziekuję :serce:

Tak , Święta zawsze spędzam ze Swoją Rodziną

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Barbara48 napisał:

A ty blondasku to psycholog czy wróżka jakiaś?

Ja tu się nie będę na forum otwierać prywatnie, ale dziekuję :serce:

Tak , Święta zawsze spędzam ze Swoją Rodziną

wielkanoc ok dam rade ale grudniowe swieta tylko raz spedzilam w pracy...i nie chce juz wiecej.....nie chodzi nawet o ten uroczysty nastroj...to nie moja bajka....ale o caloksztalt...nawet jezeli nic nie bede robic a tak zdarzyc sie moze bo wyjade na ten przyklad...bede  U SIEBIE z MOIMI bliskimi ot co:dobrze:

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to wiem co i jak

jak sie tak z doskoku czlowiek wczytuje w posty to...mozna sie w szoku nie odnalezc...ale jak to kolezanka napisala a ja potwierdzam...nie warto nawet zabierac glosu...

a teraz....guggy.gif

i zycze nam wszystkim zeby to byl dobry dzien 

Edytowane przez lucinda
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry ....

Wczoraj znów zmieniłam miejsce pobytu i wylądowałam u pierworodnego ...po raz drugi . Do domu wracam w niedzielę i już do czasu wyjazdu na roboty nie ruszę się z niego choćby nie wiem co . Nieważne , czy obrobię się ze wszystkim do grudnia , podchodzę do tego na luzie ...choć nie tak do końca na luzie , bo mam problemy ze snem . Dziś zaliczę aptekę po jakieś wspomagacze - wyciszacze . Takie wędrownego urlopu to jak żyję jeszcze nie miałam a żyję oho ...hoooo ..a może jeszcze dłużej . Szlajam się po rodzinie , kąty czyjeś wycieram a w moich jeszcze pył   :szydera:

Miłego , spokojnego dnia :cmok:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Mirelka1965 napisał:

Chciałabym się przywitać....i powiedzieć, że dobry ten dzień będzie...ale nie chcę kłamać, bo tego nie wiem...:haha: Powiem dzisiaj inaczej....706198041_dziedobryczwarteczek.jpg.ae3bda768f8fa9d857841a3b505a90e7.jpg Do kompletu każdemu przesyłam jeszcze życzenia miłego dnia...:oklaski:

bedzie dobry...coraz blizej zjazdu i tego sie trzym....jestem z toba duchem...osobiscie nadrobimy zaleglosci jak sie spotkamy....niebawem

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a tak poza tym...wczorajsza wizytacja gesundheitamtu pokazala naga prawde niemieckiej perfekcyjnosci..nic nowego zapewne ale...lista dluuuuuuuga dotyczy pflege i caritasu...walka i wojna nie do mnie nalezy ale i tak liste w ciagu roku zredukowalam podejrzewam o dobre nascie punktow...patrz zarzutow..

zobaczymy...ja mam ubaw aczkolwiek nie do smiechu mi z tym co poczytalam...jestem zazenowana poziomem i wizytacji  i jakosci pracy ludzi od ktorch niejednokrotnie zalezy zycie staruszkow

 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jadę dzisiaj z dzidzią do stomatologa oj będą jaja, nie da się ukryć skoro ja muszę stosować środki przymusu przy myciu zębów, goleniu, myciu głowy... póki co siorbię kawusię i palę faję za fajną... Elka dzisiaj z głowy. Zabiera się z nami i coś ten dentysta ma jej tam robić z tą jej paradontozą. A przy jej sercu znieczulenie kładzie ją do łóżka na cały dzień. No i tak: na mojej pauzie będę musiał Heinza zawieźć na podskoki i wygibasy do fachklinik, a potem zawieźć samochód na umówione pranie i czyszczenie wnętrza  

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...