Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, kris napisał:

@sayonara 52 chyba o tej mojej porannej sowie pisze?:p

Napewno,,, @sayonara 52 sobie jakiś piękny kamien wstawiła i teraz świeci wszedzie,,wszystko widzi,,slyszy, nawet sowę ujrzała ,,dobrze ,,bardzo dobrze,,to znaczy ,że czyta forum od dechy do dechy,,:hura:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, foczka63 napisał:

 

Kolejna wyprawa do miasta, niegdyś wojewódzkiego chyba w poniedziałek mnie czeka, jak kaska na konto wpłynie.Wypłacić ,wymienić wpłacić,jak trafię to kupić kozaki długie i do domu:)

 

 

A ja juz kupilam. Biegam w nich, zeby mnie w Ladku nie obtarly. Ocieplane nie sa, ale skarpeta wystarczy. Mega wygodne, moge zabrac:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48 :cmok:wiemy ,,wiem , bo ja Ciebie bardzo,,zresztą jak Wszystkich,,każdy z nas jest inny i dobrze,,bo jak wszyscy byśmy byli tacy sami to nuda,  ale dużo rzeczy niestety trzeba brac z przymróżeniem oka, obracać w śmiech a nie w nerwy, żartujemy nieraz dużo, trochę tylko humoru ,,tak czytam i widzę ,że niektórzy w ogóle nie powinni pracowac w opiece, chodzi mi o charakter,,nie jesteśmy i nie będziemy ideałami, muchy w nosie zostawić sobie i nie pokazywac ich innym,,wystarczy wymądrzania,,:love:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

A ja już myślalam,,randka:święty: no wez zobacz co mi w glowie siedzi,,randkowania,,:hura: zaraz spadnę też w nocne randkowanie we śnie,,:tak2:

Pewnie, ze randka:d Bedzie, bo bez randek zycie jest nieciekawe;)

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Blondi napisał:

@Barbara48 :cmok:wiemy ,,wiem , bo ja Ciebie bardzo,,zresztą jak Wszystkich,,każdy z nas jest inny i dobrze,,bo jak wszyscy byśmy byli tacy sami to nuda,  ale dużo rzeczy niestety trzeba brac z przymróżeniem oka, obracać w śmiech a nie w nerwy, żartujemy nieraz dużo, trochę tylko humoru ,,tak czytam i widzę ,że niektórzy w ogóle nie powinni pracowac w opiece, chodzi mi o charakter,,nie jesteśmy i nie będziemy ideałami, muchy w nosie zostawić sobie i nie pokazywac ich innym,,wystarczy wymądrzania,,:love:

Oj, Chyba wpadły mi te muchy blondasku

:szydera:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Barbara48 napisał:

Oj, Chyba wpadły mi te muchy blondasku

:szydera:

Ty Basienka nie masz much, Ty jesteś spokojniutka dziewczynka, Ciebie tęsknota żera za rodziną,praca zmęczyla i nocne wstawania,,jesteś za długo może w de, a na święta jedziesz do domu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Blondi napisał:

@hawana walizki to sekunda moment i gotowe,,czego ja nie ciepię,,jak jestem spakowana ,,wiem ,że musze jechac ,więc pakuję się zawsze przed samym wyjazdem i za walize i hej,,nie ma czasu na rozmyślania,,

Zaraz wrzuce co trzeba. W pensjonacie wszystko jest(reczniki, czajnik, kubki, kuchnia z kawa i herbata).Wrzuce pare ubran i po sprawie:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...