Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Miłego dzionka :cześć2:@hawana pozdrów Lądek ode mnie bo to tam wylądowała moja rodzin wykopana ze wschodu, więc jest to tez część mojej historii. Nie pij za dużo tej wody ze źródła Chrobrego bo śmierdzi :szydera: i później brzydko się odbija :szydera:

@Barbara48 Ja mam niezłą stelę... teraz. Za w miarę godne pieniądze. Bez wstawania w nocy, bez jakiejś anormalnej oszczędności... i kieratu. Tylko trzeba powiedzieć, że jest to najlepsza stela z moich kilkunastu O.o, więc sama w idealne stele nie wierzę.

Wszystkim buziaki :cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Joy ...mój też zawsze pyta , czy w nocy był grzeczny . I co takiemu odpowiedzieć jak on , naszprycowany tabsami  nawet nie pamięta ?..Jak nie odwala cyrków to odpowiadam , że ok ., bo przecież nie jego wina , że chciało mu się siku i że ja później mam problem z zaśnięciem . Jak odwalał cyrki ( bo i takie bywały ) ze zrzucaniem pościeli , wszystkiego co obok na stoliku , bo przez barierki nie udało mu się nóg przełożyć to i owszem , wtedy mu mówię , że miałam noc do doopy , ale jak zawoła za potrzebą to nie . Kiedyś udokumentowałam robiąc mu zdjęcie , pokazałam Elce a ona doktorowi . Popatrzył i powiedział " przecież to nie jestem ja ! " ...Widać niekorzystne ujęcie było i nie dopatrzył się swojej podobizny :szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Nie wstydź się Grzesiu ...nawet porządnym zdarza się zaspać :haha:

Dzięki za słowa otuchy dzisiaj akurat to ma znaczenie, że wstałem późno. Terapeutka, która przychodzi co wtorek, i jak mantrę powtarza " Puppe auf " i nigdy przenigdy nic jej się nie udało zrobić z Heinzem, przychodzi o 9.30. Więc pewne rzeczy muszę zrobić wcześniej

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry. Szaroo, mokro i calkiem do luftu. Tfu, tfu, na psa urok!

A co do stelli idealnej to istnieją tak samo jak Idealie Opiekunkiewicz. Życzeniowo pod beretami niektórych. Osobiście wiem jedno. Choćby mi brylanty pod obcasy sypali to i tak znajdę powód do narzekania. Życie...:szydera:

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, maras1 napisał:

w tej robocie jest zajebiście,zarabiam dobrze lub bardzo dobrze,mam 7,5 godzin pracy na dobę /w tym posiłki/ale -jak zawsze -nie ma z kim pogadać w cztery oczy,nuda jest taka ,że gadam sam ze sobą,ostatnio poderwałem niemkę ,w razie czego whisky czeka w lodówce:d

Właśnieo tym mówię, coś za coś, ja przynajmniej na weekend mogę jechać, a Ty tylko w nocy masz wolne. 

A tak zdesperowana nie jestem żeby za Niemców się brać :szydera:, zdecydowanie bardziej wolę Polaków :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

@Barbara48 ...aj Basiunia . @maras1...tak sobie  tylko gada / czyt. picuje / o tej Niemce na podorędziu . To bardzo porządny człowiek kochający własną żonę a tutaj tylko se tak pierdacy :szydera:

A przeca wiem :szydera:

Z tęsknoty za żonką tak usycha, że się musi porządnie nawadniać :haha:

Zresztą wcale mu się nie dziwię, gdybym miała taką śliczną żonkę. .....

To do pracy wcale bym nie jechała. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minut temu, Barbara48 napisał:

Właśnieo tym mówię, coś za coś, ja przynajmniej na weekend mogę jechać, a Ty tylko w nocy masz wolne. 

A tak zdesperowana nie jestem żeby za Niemców się brać :szydera:, zdecydowanie bardziej wolę Polaków :haha:

Bo to jakos swojsko ... Nie bylo mnie bo chca haslo i logowanie a ja buuu zapomnialam ... Witajcie ..sloneczko swieci to i zyc sie chce ... Buziole KOCHANE ... Milego DNIA WAM zycze ...:kawa::bukiet:

 

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Joy napisał:

Basia ja mogłabym napisać,że tak mam.Wszystko jest "zajebiste" i kasa i rodzina i mało pracy bo nie piorę,nie prasuję nie sprzątam ,obiady gotuję albo nie :) Ale nie napiszę,bo pdp jest trudna i demencyjna :( Do wszystkiego na nie.Godzinę tracę na wyciągnięcie jej z łóżka ,zanim zje śniadanie to jest południe.Wieczorem ten sam cyrk.A ,że jest prawie nie widoma to muszę ją odprowadzać do toalety bo sama to daleko nie zajdzie.I tu jest największy problem.Nie dociera do niej,że o 4 rano to ja nie pracuję.Dzisiaj miałam ochotę ją udusić jak usłyszałam Jolantaaaaaa. Jeśli uda mi się to opanować i będzie przesypiać spokojnie noce to miejsce jest idealne jeśli nie to nie wrócę,bo po przebudzeniu mam problem z zaśnięciem i chodzę jak zombi :( 

No właśnie, zawsze jest jakieś ale. ..

Trzymaj sie sloneczko :serce:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...