Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry przy sobocie. Mam dosyć chorowania i postanowiłam, że polecę po obiedzie przegląd butów zrobić po sklepach. Bo nie mogę przeboleć, że jakieś fajne przebiegną mi koło nosa. Koło nosa to nosówki już mi śmigają z ogromną częstotliwością i styka:szydera:

Poluję też na płaszcz ale musi być inny od tych, które mam na stanie. Gdyż wizję mam apropo jego wyglądu. I już wiem, że będzie ciężko:haha:

A tak całkiem poza tym to jeszcze dżinsów z lampasami pożądam. Ale z szafirowymi koniecznie! Bo muszą pasić do tej bluzki z plisowanymi rękawami co se ją w tamtym tygodniu fundnęłam. 

Mówię wam jakie mam braki w szafie. Szczególnie wieszaków ciągle mało. Chyba podopieczna mi je podkrada bo co dokupię to za dwa dni żadnego wolnego nie widać:grzmotnąć:

 

Edytowane przez fioletowa.mysz
Jak zwykle brak trafienia w klawisz!
  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :) Po szalonym wolnym piątku pozostało tylko wspomnienie :( .Ale nic to jeszcze sześć dni i znowu wolne:oklaski:.U mnie słoneczko się schowało choć nadal jest dość ciepło to jednak ponuro.Mam prośbę jak je ktoś zobaczy to niech fotkę machnie i mi podeśle :) :) :) 

Dobrego spokojnego dnia życzę Wszystkim :) 

pobrane (19).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam was.spokojnego dnia życzę.wczoraj wróciłam wieczorem do domu.Czuje sie jak zbity pies.Dla mnie t wciąż niewytłumaczalna porażka i dalej nie wiem dlaczego.SYn pdp odwoził mnie na Sindbadem,kiedy zapytałam dlaczego wracam,powiedział proszę rozmawiać z Pani firmą i temat zakończył.

  • Lubię to 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w przededniu wielkiego Święta

100-lecia odzyskania Niepodległości

W tym dniu bądźmy wszyscy razem myślami przy naszej Ojczyźnie,

bez względu na nasze poglądy czy sympatie poltyczne.

Szczególnie będąc daleko od niej bądźmy dumni ze jesteśmy Polakami.

Miłego dnia i spokojnej pracy

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Michasia 1959 z całą pewnością nie Ty zawiniłaś.Gdyby to była Twoja wina to dopiero szukał by kogoś innego.Tymczasem te panie już tam były.Rodzina namieszała i co miał powiedzieć ? Wiesz jak ludziom trudno przychodzi przyznać się do błędu.Nawet nie próbuj obwiniać siebie za tę całą sytuację.:cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry:cześć2:

:nie:za to, ze mnie wczoraj na forumowe łono wpuścic nie chciało.:ostrzegam:

:nie:za to, ze dzisiaj od rana internet zaliczył totalnego pada.:ostrzegam:

:tak:za to, ze forum nadal jest.

:tak:za to, ze w końcu internet wrócił do żywych.

Zatem miłego dnia mogę spokojnie Wszystkim życzyć:cmok:

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, ewa14 napisał:

Dzień dobry:cześć2:

:nie:za to, ze mnie wczoraj na forumowe łono wpuścic nie chciało.:ostrzegam:

:nie:za to, ze dzisiaj od rana internet zaliczył totalnego pada.:ostrzegam:

:tak:za to, ze forum nadal jest.

:tak:za to, ze w końcu internet wrócił do żywych.

Zatem miłego dnia mogę spokojnie Wszystkim życzyć:cmok:

Nie bądz Zołza i daj chociaż jedną łapkę w górę :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 6.11.2018 at 17:42, Basiaim napisał:

Nie, na Eldorado się nie udzielałam, nie znam w ogóle. Myślałam, że określenie "przedhiltonowe" to czasy świetności Op24 ;)

 

Ciągnie mnie do Monachium, bo nie wszystko tam jeszcze zwiedziłam.

Ciągnie mnie też w inne miejsca, jak widać nie całkiem osiadły ze mnie typ ;) 

Oj mnie też tam ciągnie. Mimo, że mam tutaj bardzo dobrze to mam ochotę na zmianę. Nawet znalazłam agencję, która ma tam oferty. Tam i w Norymberdze. Dzwonią do mnie od czasu do czasu i kto wie czy się nie skuszę choć korci mnie jeszcze coś innego ale nie wiem czy się odważę. Zmiana kraju. Pojawił się zupełnie nowy kierunek- Irlandia.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na wieszaki jest sposób, a właściwie dwa. Można częśc ciuchów, tych  które się opatrzyły zapakować do torby i tym sposobem zwolnić wieszaki albo tychże dokupić. Ewentualnie jest jeszcze inny nieco bardziej kodsztowny sposób- wysłać te nieciekawe już ciuchy paczką do domu. Praktykuję wszystkie trzy bo przy moich pobytach bagaż puchnie w oczach. Nie dałabym rady pomieścić się tym bardziej, że postanowiłam wymienić garderobę bo jakaś starawa się zrobiła.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, ewa14 napisał:

:kawa: Violuś napij się kawy:kawa:, bo jeszcze oczęta twe zaspane i dobrze nie widzą.

Dałam dwie łapki w dół:nie::nie: i dwie w górę:tak::tak::cmok: 

Już Mysza mnie uświadomiła :szydera: To jest jawny przykład na to , że każdy interpretuje posty po swojemu . U mnie dzisiaj  wszystko jest na .... nie , więc widziałam wszystkie łapki w dół :haha:

Masz :cmok: za te w górę :d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, violka napisał:

Już Mysza mnie uświadomiła :szydera: To jest jawny przykład na to , że każdy interpretuje posty po swojemu . U mnie dzisiaj  wszystko jest na .... nie , więc widziałam wszystkie łapki w dół :haha:

Masz :cmok: za te w górę :d

To zupełnie tak jak u mojego dziadka dzisiaj. Też wszystko ma na nie. Nie chciał wstać bo nie ma z tego żadnej radości. Nie chciał jeść śniadania i ogólnie jest nieszczęśliwy. Może to nieładnie z mojej strony ale chce mi się z niego śmiać bo robi to wszystko z miną paroletniego dziecka. 

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

32 minut temu, Alina 1 napisał:

Na wieszaki jest sposób, a właściwie dwa. Można częśc ciuchów, tych  które się opatrzyły zapakować do torby i tym sposobem zwolnić wieszaki albo tychże dokupić. Ewentualnie jest jeszcze inny nieco bardziej kodsztowny sposób- wysłać te nieciekawe już ciuchy paczką do domu. Praktykuję wszystkie trzy bo przy moich pobytach bagaż puchnie w oczach. Nie dałabym rady pomieścić się tym bardziej, że postanowiłam wymienić garderobę bo jakaś starawa się zrobiła.

A kiedy mi się moje ciuchy nie opatrzyły. I wszystkie są mi niezbednie potrzebne. A wieszaki na pewno ktoś mi podbiera! Ale ja sie nie poddam! Dzisiaj se kupie ze dwa zestawy. Te po 15 sztuk. Może nikt nie podwędzi i do stycznia styknie tego dobra?:haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

26 minut temu, fioletowa.mysz napisał:

A kiedy mi się moje ciuchy nie opatrzyły. I wszystkie są mi niezbednie potrzebne. A wieszaki na pewno ktoś mi podbiera! Ale ja sie nie poddam! Dzisiaj se kupie ze dwa zestawy. Te po 15 sztuk. Może nikt nie podwędzi i do stycznia styknie tego dobra?:haha:

Dokup ciężarówkę. :haha:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...