Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie to mam na co jechać do sanatorium bo przed wiekami miałam poważną operację kręgosłupa i czasem się odzywa. Guzik mi pomogą ale powód mam. :haha:A lekarka jest świetna i mnie lubi bo nie zawracam jej głowy pierdoletami i idę tylko jak naprawdę muszę.

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, INEZ napisał:

A mnie myślisz ,że nie boli?:smutek:tylko co mi po tym ???:smutek:Ty to chociaż do sanatorium z tym bolącym kręgosłupem sobie pojedziesz a ja z moim to tylko do pracy ,żeby mnie jeszcze bardziej bolał  ;)

Plany i zadania do wykonania wpisujemy  w grafik czynnosci i je potem realizujemy.   Ot cała recepta.  :tak2:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Heidi napisał:

Plany i zadania do wykonania wpisujemy  w grafik czynnosci i je potem realizujemy.   Ot cała recepta.  :tak2:

Wcale to nie prawda,nigdy mnie się nie udało wykonać coś według planu i założonych zadań. Zawsze były zmiany,natomiast plan globalny powoli się realizuje :papieros:

Edytowane przez geronimo
  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Barbara48 Tu na forum był gdzieś temat o takich uzależnieniach..

Bo wówczas dajemy bardziej się wykorzystywać przed rodzinę i samego pdp. 

Emocjonalne zwiazki ważna rzecz,  a nasze zdrowie psychiczne najważniejsze .

Niektórzy zmieniają co chwila miejsce szteli zwiedzając w ten sposób kraj. 

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Basiaim napisał:

Alem ciekawa, kto to taki ;) 

Fajnie, że spotkanie się udało, choć czasem można się rozczarować (i tu mi się cisną pod palce wielokropki ;)  )

Dzień dobry Opiekunkowo w kolejny nie listopadowy, ciepły i słoneczny dzień :)!

 

Basiu, myślę, że nie znasz tej forumki, pisaliśmy lata temu na Eldorado, a tam się chyba nie udzielałas?

Wiesz, chyba wiele tych wielokropków bym nie postawiła, generalnie mam miłe wspomnienia ze wszystkich forumowych spotkań. Był czas, że naprawdę intensywnie się umawiałam, z kilkoma osobami kontakt się urwał, ale większość w różny sposób jest wokół mnie. FB, maile, rozmowy, zastępstwa, spotkania w De i w Polsce.

Bardzo dużo fajnych dziewczyn tu (mówię ogólnie o forach opiekunkowych) poznałam.

Pozdrawiam Cię serdecznie, może kiedyś pokażesz się jeszcze raz w Monachium, choć wiem, że "osiadłaś" gdzie indziej ;).

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Margaritka napisał:

Teraz już 7 miesięcy

A jak wychodzi z kuwety , takiej krytej, to wyciera łapki o próg . Rano wita się mizianiem. Któregoś ranka pobolewał mnie brzuch( byłam jeszcze w łóżku), a on przyszedł , pokręcił się chwilę i ulokował się na brzuchu

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@INEZ ej ej, nie przesadzaj!

Jedz i ty,

Jak teraz zlozysz papiery to za1.5 roku pojedziesz (chyba)

Ja porwalam sie prywatnie na maj, 

ciekawa jestem jak to bedzie.

Nigdy nie bylam w sanatorium ,i jeszcze nie wiem na co mam jechac,

Bo na glowe to napewno...;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...