Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

54 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Niech i ja się przywitam...:cześć3: Moje koleżanki, łasice, kazały mi wstać i napić się kawy...:haha: Zatem...1257291065_dziedobryniedziela2.jpg.8493175bbb7f80b2e33938af1682b688.jpg I tym sposobem ogłaszam dzień za rozpoczęty...:oklaski:

Nie dość , że dały Ci pospać ...to jeszcze sobotę po drodze przespałaś ....Dobre...łaskawe  źwierzątka . Te łasice ...jedne .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Maria Jolanta napisał:

Witam porannie.

I ja też ma z górki. Co prawda jeszcze trochę zostało ale z każdym dniem bliżej do zjazdu. :hura:

M+J .....( oszczędna w słowach jestem ).....ja nawet nie liczę , ale to moje z górki to jeszcze jakieś 28 dni ...czy coś na podób :szydera:

Dzień dobry ....

Wyspałam się jak niemowlę ....Ciutkę chyba za długo , bo poduchy mi pod ślepka wlazły ....jakieś paskudne ...Nic to ...mam w zapasie jakieś plasterki gegen poduchen to se przylepię , potrzymam z pół godziny i moja facjata wróci do normalności ....dalej będę mogła nią ludzi straszyć ....i niegrzeczne dzieci też .

Miłej , spokojnej soboty MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, geronimo napisał:

Witam Was serdecznie w przedostatnią moją sobote

Kawka już od dawna na stole siorpam sobie i się zastanawiam czy dzisiaj nawiedzi mnie Polizaj

Mój Gerhard od 5 już japę drze na pół miasta Hallo Hilfe ałła, złapała go faza

Lokalsów nie rusza ale najazd turystów już jest bo pogoda zapowiada się atrakcyjna

Spokojnej soboty wam życzę:cześć2::kawa:

Masz "wesoło"....

Dzień doberek Tobie i pozostałym:)Zachmurzone ,ale ciepło i nawet kaloryfery grzeją.......ha ha ha 

Spokojności:)

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak mawiala emilia korczynska z "nad niemnem"...globusa mam ..glowa mnie napier...la...juz trzeci dzien...a najgorsze przede mna..O.o apogeum pewnie bedzie na sam weekend..ale  od poniedzialku  powinno ulzyc..

czytam was z doskoku bo oczy mnie bola nie wspomne o swietle albo jakiejkolwiek pracy...najlepiej zakutac siie w koc zaslonic okna zrobic zimny oklad na leb i lyknac porzadna dawke vit C i spac spac spac...mi to pomaga

na mysl o kawie dostaje cofki wiec woda woda woda woda ...mam to dwa razy w roku DWA!!! i wlasnie do mnie zawitalo..nawet zloscic mi sie nie chce..

nie biore specyfikow ...tzn nie biore ich nagminnie ...mam ketonal itd ale najlepsza jak dla mnie bylaby nasza poslak pyralgina w zastrzyku...slowianska krew....mocne wrazenia to nasza cecha narodowa...

zycze wam milego wekendu

jestem z wami duchem i myslami 

buziaki

  • Lubię to 7
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@lucyna.beataniechcący lajknęłam , bo wcale mi się to nie podoba , że cierpisz ...Trzymaj się ...znam taki ból . Wystarczy , że kolorowe , świetliste gwiazdki przed oczami zaczynają mi krążyć ....mimo , że śliczne są ...to natychmiast posilam się tabsami przeciwbólowymi , bo jak nie zażyję od razu ...to umarł w butach ...Głowa tak rozboli , że nie pomaga nic , tylko tak jak napisałaś ....leżeć ( o spaniu mowy nie ma ) ...okłady i cisza ...cisza ...Też mnie potrafi tak złapać ze dwa razy w roku .....Łapało mnie już tutaj , próbowało ze trzy razy , ale miałam pod ręką tabletki i natychmiast zażyłam , bo wiem czym to pachnie ...co by było gdybym pozwoliła tym gwiazdkom jeszcze chwilę pośmigać przed oczami .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

Bardzo tęsknię za powrotem. Wczoraj wrąbalam całą czekoladę doprawiłam krakersami.....dziś myślę nad tym jak sie wymiksować z urodzin córki Pdp.....nie mogę już znieść niemieckiej mowy.

Wymyslam sobie jakieś zajęcia żeby czas szybciej leciał. Wiem, ze jak wrócę do domu to wszyscy będą zajęci swoimi sprawami.....nie będą mieli czasu albo ochoty na dotrzymywanie mi towarzystwa na okrągło, ale mimo wszystko już bym chciała być w tej polskiej a nie niemieckiej rzeczywistości....

Miłego dnia . :cmok:

  • Lubię to 4
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Bardzo tęsknię za powrotem. Wczoraj wrąbalam całą czekoladę doprawiłam krakersami.....dziś myślę nad tym jak sie wymiksować z urodzin córki Pdp.....nie mogę już znieść niemieckiej mowy.

Wymyslam sobie jakieś zajęcia żeby czas szybciej leciał. Wiem, ze jak wrócę do domu to wszyscy będą zajęci swoimi sprawami.....nie będą mieli czasu albo ochoty na dotrzymywanie mi towarzystwa na okrągło, ale mimo wszystko już bym chciała być w tej polskiej a nie niemieckiej rzeczywistości....

Miłego dnia . :cmok:

Mam dokładnie tak samo .Kawa,czekolada i fajka.Ale jak pomyślę,że jeszcze 5 tygodni to normalnie "słyszę" jak mi włosy na głowie siwieją :przekleństwa:.To moja pierwsza stela i tak sobie myślę,że albo się przyzwyczaję do spania w nie swoim łóżku albo od tej czekolady rozsadzi mi tyłek:d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, awe59 napisał:

Dzień dobry,

Bardzo tęsknię za powrotem. Wczoraj wrąbalam całą czekoladę doprawiłam krakersami.....dziś myślę nad tym jak sie wymiksować z urodzin córki Pdp.....nie mogę już znieść niemieckiej mowy.

Wymyslam sobie jakieś zajęcia żeby czas szybciej leciał. Wiem, ze jak wrócę do domu to wszyscy będą zajęci swoimi sprawami.....nie będą mieli czasu albo ochoty na dotrzymywanie mi towarzystwa na okrągło, ale mimo wszystko już bym chciała być w tej polskiej a nie niemieckiej rzeczywistości....

Miłego dnia . :cmok:

 

15 minut temu, Maria Jolanta napisał:

@awe59 widzę bratnią duszyczkę. Jak mi jest źle albo tęskno to zażeram wszystko czekoladą. :haha:

Kuracja czekoladą za mną...:haha:Nie pomogła czyli trzeba spróbować raz jeszcze...:haha: I do skutku...czyli jeszcze 10 dni kuracji...:haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie cudaki,dopijam kawkę,w ogrodzie firma tnie żywopłot,ogólnie porządkuje,moja pd nie była zadowolona że jedną obcinarkę mają na prąd,a wiadomo Niemiec oszczędny a za prąd ona płaci i jeszcze za pracę ma im zapłacić,to już był spór że ona nie chce ,dlaczego nie mają takiej na paliwo.No ale facet powiedział że na prąd jakieś 20 min,no i ok jakoś doszli do porozumienia.I warczą i warczą łeb mam jak sagan.Miłego dzionka

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Berdi napisał:

Witam z domowych pieleszy ,urlop zbliża się do końca ,jeszcze odwiedziny do  wnuka i od 1 lipca znów do pracy . Czy ktoś mi wyciągnie szukam koleżanki czy coś takiego ? 

A ta k w ogóle to miłego przyjemnego dnia wszystkim :oklaski:

@Berdijuz wyciagnelam, witaj kochana :całus:

  • Lubię to 1
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czołem dzieciarnia:love:, drzecie się samego rana, a tu są ludki co z migreną walczą-.-. Pomóc :sos:dziewczynie trzeba doradztwem. Moja ciotka całe życie walczyła z migreną,aż trafiła na akupunkturę do Ruskich cudaków. Kilka wizyt im złożyła. Przeszło jak ręką odjął. Polecam

A... zapomniałam dodać, że następny kredyt wzięłam (zaufania), jak umrę: jesteście moimi spadkobiercami, bo przecież jesteście rodziną Co? Nie ?:szok::szok:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...