Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, violka napisał:

Nawiedził nas  sąsiad , lat 20 plus . Chłopak trzymał w ręku zupę w puszcze i poprosił aby mu ją otworzyć , ponieważ gdzieś zapodział otwieracz do konserw . Już miałam wybuchnąć śmiechem i wytłumaczyć mu , że w takich przypadkach używa się noża kuchennego , ale ugryzłam się w język :haha:Zaprosiłam go do kuchni , podałam otwieracz , który po chwili odebrałam , bo biedaczek nie wiedział jak się za to zabrać O.o Brak kreatywności u Niemców już mnie nie zdziwi , ale brak umiejętności obsługi otwieracza do konserw , lekko mnie zamurował :szydera:

No widzisz. W Polsce dobry harcerz nawet dżdżownicą piwo potrafi otworzyć. :haha:

  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 minut temu, violka napisał:

Nawiedził nas  sąsiad , lat 20 plus . Chłopak trzymał w ręku zupę w puszcze i poprosił aby mu ją otworzyć , ponieważ gdzieś zapodział otwieracz do konserw . Już miałam wybuchnąć śmiechem i wytłumaczyć mu , że w takich przypadkach używa się noża kuchennego , ale ugryzłam się w język :haha:Zaprosiłam go do kuchni , podałam otwieracz , który po chwili odebrałam , bo biedaczek nie wiedział jak się za to zabrać O.o Brak kreatywności u Niemców już mnie nie zdziwi , ale brak umiejętności obsługi otwieracza do konserw , lekko mnie zamurował :szydera:

Nie miał aplikacji na smartfona jak otwierać puszki?:d

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

Ależ się ten mój Slodziak nakręca na nową przyczepę campingową,,ale go rajcuje wyszukiwać i wybierać,,doszedł do wniosku ,że żadnego starocia używanego nie kupi,,bo dołoży i mamy nówkę,,:szydera: a większośc jest bardzo podobna do naszego starocia,który wygląda w środku jak nówka,,:tak2: wybijalam mu z glowy wcześniej, a teraz ? a niech kupuje ,będzie luksus,,inaczej i pięknie,,:oklaski:

@Blondi tu gdzie jestem stoi takie cudo

moze toto Slodziak kupi?

 

http://www.newsauto.pl/luksusowe-kampery-morel-beda-dostepne-sprzedazy-polsce/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Barbara48 napisał:

@Blondi to nie jest powód do zerwania

.

Nie! bo ja kocham przyczepę- starego dziadka , tą co jest,,,,ja nie jestem z tych co luksusy widzą tylko,,ale jak się już tak napalił na nową ,,to rob co chcesz,,ja pomogę wybrać pod siebie,,aby mi pasowała, aby byla inna trochę od starego dziadka,,,:tak2:

  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blondi napisał:

@sayonara 52 nie kupi:przekleństwa: bo to wohnmobil,,a on chce samą przyczepę,, przyczepa sobie stoi a autem jezdzimy wszędzie,,a wez się takim klunkrem rusz,,widze ,że tam auto się miesci też,,

Też myślę o zakupie i z tych samych powodów odrzuciłam kampera. :haha:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Blondi napisał:

Nie! bo ja kocham przyczepę- starego dziadka , tą co jest,,,,ja nie jestem z tych co luksusy widzą tylko,,ale jak się już tak napalił na nową ,,to rob co chcesz,,ja pomogę wybrać pod siebie,,aby mi pasowała, aby byla inna trochę od starego dziadka,,,:tak2:

Chyba nie wiem co powiedzieć :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Marta B napisał:

Witam.

Strasznie szybko te dni  lecą.

Na weekend mam komplet dzieci w domu w ilości sztuk dwóch.Tak więc jest co robić hi hi.

Darek pojechał na Śląsk po auto i kupi/ nie kupi.Niepotrzebne skreślić

Na sztele nie dzwonię,lepiej chyba nie wiedzieć co tam,czy Inge szaleje w normie,czy poza normą

Miłej niedzieli wszystkim.

 

Kupił

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Blondi napisał:

@Grzegorz B Jak ja Ciebie ominęłam? wracaj ,wracaj bo bab jest tutaj full ,,ale dziadów bardzo mało:szydera: wiesz ,że jesteś lubiany jak wszyscy pozostali przystojniacy? to Ci zdradziłam wielką tajemnicę-cisza sza:haha:

Hahaha poranna kawa na bank. Wproszę się

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Grzegorz B napisał:

To prawda. Do tego w Polsce kocioł z balią... Ale muszę pracować

No tak. Ja też muszę, ale w Pl to chyba dobra atmosfera, bo moja ,,ulubiona" partia znów łupnia dostała :d :d:d . Jakież to optymistyczne :d Kłopotami się nie martw. One zawsze się rozwiązują i to w sposób pozytywny.

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...