Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, Mirelka1965 napisał:

Oczętom swoim cudnym nie wierzę....:szok: Zaspało towarzystwo...:haha: Witam o poranku z nad hoboczka z kawusią...:cmok:47463395_pitek.gif.d859479aea8d3fb319c8d100ecea77f3.gif Wstajemy, ogarniamy się i działamy...jak zwykle...:szydera: Miłego dzionka kochani...:oklaski:

Jak ślicznie pupcią kręci. :hura:

Witam się z Państwem.

Za oknem mgła, wczoraj popadało,pora wstawać i brać się do roboty.

  • Lubię to 9
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry .....

Niestety ....obudziłam się i wstałam za pomocą wrednego głosu budzika w telefonie .....Jeszcze bym sobie pospała , ale organizm mój domagał się porządnego szluka kawy ...czynność tę właśnie uskuteczniam ....Pogody nie będę opisywała , bo na razie jest pięknie , ale co będzie później to jedna wielka niewiadoma ....Zmienia się jak w jakimś kalejdoskopie ....Nie jest źle ...ogólnie ....Poza tym ...

Miłego dnia MRÓWECZKI :cmok:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

A ja chcę żeby padało żeby padało, żeby padało.

Nie tylko ogród się ucieszy ale i moje kolanko bo nici z wyprawy na cmentarz. :haha:

No weź se na wstrzymanie z tą wyprawą ....masz czas jeszcze ...kilkadziesiąt lat  przynajmniej :cmok:

Ha ! ....Widziałam w moim " grafiku " pauzowym wpis " Freitag  ab 13 " ....Ponieważ za jutrzejszy brak wolnej półdniówki miałam takową już w środę , myślałam , że zwykła dwugodzinna pauza dzisiaj jest " ab 13 " ....ależ skąd ...mam też wolne do 18.30 dzisiaj ...teraz się dowiedziałam ....Uffff....fajnie , nawet nudno mieć taki dzień wolności w tygodniu , ale jak se pomyślałam ( wcześniej ) , że od środy do  niedzieli ....długachnooo ...to mnie trochę skręcało ....A tu proszę ...dziś też od popołudnia wolność ...No jaka miła pomyłeczka :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Maria Jolanta napisał:

Ty lepiej nas nie szczuj tymi wolnymi półdniówkami bo nie każdy ma takie luksusy. :haha:

Ja będę miała półdniówkę 27 i 29 czerwca. :hura:

No i pasi ....akurat w dniu imienin mojej mamusi a później  męża ....Oni już flaszki nie postawią , ale mój pierworodny syneczek tak ... Zabiorę Cię na imieniny . Będziemy pić i pić ....do upadłego . Wirtualnie :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry :serce: Upał sobie poszedł precz. Jest cudnie chłodno i chce się nareszcie żyć.

Życzę bezpiecznej podrózy , wracającym do domu miłego urlopu , także tym, ktorzy juz urlopują

a wszystkim miłego dnia i spokojnej pracy. Ja juz zaczynam się powoli pakować :d 

  • Lubię to 8
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Magdzie napisał:

Dzis mam troche pracy - chyba , bo musze sie spiac posladki , a na razie to siedze i pije kawe z fusami.Ostatnio sobie taka serwuje , moje cisnienie- to jest rewelacyjne.Zrezygnowalam po 3 tygodniach ze skakani , ze wzgledu na bardzo niskie cisnienie- nawet czasem 100 nie bylo.Zostalam przy bieganiu dwa razy dziennie i wszystko sie unormowalo.Przez 9 tygodni schudlam 12 kilosow :oklaski:, mam plany na powrot do domu , aby dalej biegac :oklaski:Zobaczymy.

Jutro wyjezdza moja Tereska , wiec dzis obowiazkowo trza isc pozegnac sie z jej dziadkiem.I dzien zleci ))

Piękny wynik Madziu, gratuluję. U mnie dopiero 4 mniej na wadze, a potrzeba jeszcze co najmniej ze 4 .

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...