Skocz do zawartości

  • Witaj, czego szukasz? (kliknij, by wybrać)

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

zeby jednak nie psuc nastroju politykami lub tymi co maja sie za politkykow na pocieszenie powiem ze teraz maja swoj piec minut narobia szkod ale...nic tak nie jednoczy ludzi jak brak podstawowych srodkow do normalnego funkcjonowania ..nadzieja w mlodych ktorzy sie obudza jak neta nie bedzie jak nie wyjada do tajlandii na wczasy jak beda znow stac w kolejach z kartkami zywnosciowymi w reku...albo jak nas eu podsumuje z tego co w nas zainwesotowala..pozostaje wiec tylko czekac az sie potkna i bolesnie wywroca..bo to przyjdzie predzej niz oni sadza

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę wcześniej był temat o pomaganiu. U mnie smutna prawda jest taka, że mam serce jak z waty cukrowej i dużo dużo ludziom pomagałem i też nie potrafiłem odmawiać.  I jak to w życiu mi też się potrafiła noga powinąć i od większości pomocy nie uzyskałem.  I nie było tak, że "Ja Ci pomogłem to Ty mi teraz musisz".  Nigdy nikomu nic nie wypominałem.  Rzecz jasna wiem, że są też wdzięczni ludzie. 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minut temu, Michał845 napisał:

Trochę wcześniej był temat o pomaganiu. U mnie smutna prawda jest taka, że mam serce jak z waty cukrowej i dużo dużo ludziom pomagałem i też nie potrafiłem odmawiać.  I jak to w życiu mi też się potrafiła noga powinąć i od większości pomocy nie uzyskałem.  I nie było tak, że "Ja Ci pomogłem to Ty mi teraz musisz".  Nigdy nikomu nic nie wypominałem.  Rzecz jasna wiem, że są też wdzięczni ludzie. 

Prawda jest taka : Umiesz liczyc?Licz na siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Basiaim napisał:

Kiedyś pytałam o to, gdzie (w jakim punkcie) w De można coś wydrukować z pendriva.

Korzystałam czasem ze sklepów komputerowych, czy lombardów.

Otóż odkryłam niedawno, że w dm tam, gdzie wywołuje się zdjęcia jest tez opcja drukowania z różnych nośników.

Jedna strona 0,10€

Szybko i bezproblemowo. To tak, jakby ktoś kiedyś potrzebował :)

 

Dzień dobry.

Müller , Rossmann też .Cen nie pamiętam.A i DPost i DHL punkty też mają taką możliwość.

Dzień dobry Basiu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, NNNdanuta napisał:

No właśnie :szydera: co to jest to bzykanie ? :szydera:

Między Bogiem a prawdą ...to też nie pamiętam ...dawno temu w pasiece bywałam...teraz to już tylko za robotnice mogę popitalac ....królowe są młodsze  :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Między Bogiem a prawdą ...to też nie pamiętam ...dawno temu w pasiece bywałam...teraz to już tylko za robotnice mogę popitalac ....królowe są młodsze  :haha:

No w jakimś momencie to jest się tylko w latach posuniętym :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klepaczkowo,, dużych i małych ,grubych i cienkich , z żylakami i bez żylaków, ubranych i gołych, uczesanych i rozczuchranych,,,długich i krótkich,, z celulitem i skórką pomarańczową, No! kogo ominęłam:płacz: wszystkich z ptakami jeszcze,,:hura: wróciłam z wycieczki,, :szydera: 

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Danuto ...czy wiesz , że ja obok PDP siedzę ....i program katolicki leci w tv ....Nie uchodzi w takim momencie parskac śmiechem xd

Nie uchodzi.., ja wczoraj dwa razy udawałam kaszel i wychodziłam na :papieros:aby dokończyć parskanie... xd

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, hawana napisał:

Wiecej senatorow, wiecej mozliwosci a placi przeciez podatnik a nie PIS.

Mnie niepokoi od poczatku zawierucha z trybunalem i ustawa o SN.

Jesli tkna konstytucje, to juz swietosci i zasad nie ma.

Tkną?Już ponad 10x prezydent złamał konstytucję....Dla tej sekty nie ma żadnych świętości i zasad poza toruńskim klechą i tym małym mściwym gnomem.Reszta czyli naród się nie liczy.Dopiero teraz zauważyłaś ,ze niszczą konstytucję?:(

  • Lubię to 3
  • Zgadzam się 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, violka napisał:

Masz zdjęcie ? 

Nie zrobilam,,,ale narożnik biały , podobny do Twojego,jeszcze z szufladką, tak sklep zagracony że miejsca nie było na zrobienie zdjęcia,,ale już nawet pomalowany przez jakiegoś partacza,,bo nadaje się do poprawki, i cena 120 euro,,oczywiscie dla slodziaka to taniocha,,już wybiera się z przyczepką,,ale ja jeszcze myslę, jest tam też fajna szafa, ale nie gigant jak szafa, z tych malych,,ale takie szafy widziałam do zrobienia u tego innego artysty z gratami i do zrobienia,,

 

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Blondi napisał:

Nie zrobilam,,,ale narożnik biały , podobny do Twojego,jeszcze z szufladką, tak sklep zagracony że miejsca nie było na zrobienie zdjęcia,,ale już nawet pomalowany przez jakiegoś partacza,,bo nadaje się do poprawki, i cena 120 euro,,oczywiscie dla slodziaka to taniocha,,już wybiera się z przyczepką,,ale ja jeszcze myslę, jest tam też fajna szafa, ale nie gigant jak szafa, z tych malych,,ale takie szafy widziałam do zrobienia u tego innego artysty z gratami i do zrobienia,,

 

Ja za mój narożnik , zapłaciłam 50 euro . Robota moja wiec nie liczę . Gotowy , ładnie zrobiony , widziałam u nas za 1100 zł .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...