Skocz do zawartości

Rozmowa przy kawie (2)


 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

10 godzin temu, Heidi napisał:

Dzisiaj mam dwie osoby do położenie do łóżeczka:  Podopieczną i zmienniczkę . 7 rano wyjazd :oklaski: do męża, a potem z @maras1 do Truskawca :oklaski:. I co Wy na to ? Żałujcie, że Was nic nie boli :trele:

Mnie boli ...ale tak bardziej w człowieku :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Teresadd napisał:

A tu pisał @ORIM ,że możesz nawet co roku jechać mając skierowanie od różnych lekarzy.Sugerował ,że i nawet dwa razy w roku.On kiedyś w sanatorium pracował( chyba tak zrozumiałam) i pisał o takich możliwościach.Prosimy o info dla Jolanty dwojga imion.

Ale do tego trzeba mieć skierowanie i jakieś dolegliwości. Ja  jestem zdrowa jak byk. A raczej jak prosię. :haha:

  • Lubię to 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :) Mój zmiennik nie wraca na adres z pewnego powodu i dzisiaj muszę podjąć decyzję czy przedłużyć mój pobyt o miesiąc czy wracać terminowo. Ehh... ciężka decyzja. 
  Miłego dnia :)

Edytowane przez Michał845
  • Lubię to 5
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minut temu, Michał845 napisał:

Witam wszystkich :) Mój zmiennik nie wraca na adres z pewnego powodu i dzisiaj muszę podjąć decyzję czy przedłużyć mój pobyt o miesiąc czy wracać terminowo. Ehh... ciężka decyzja. 
  Miłego dnia :)

Jaka ciężka,,jak dasz radę  i znasz ten adres już, to zostawaj,decyzja jednak należy do Ciebie,agencja powinna tylko dolożyć Tobie co nie co, za to ,że zostaniesz, nie muszą finansować następnego biletu dla zmiennika, główkuj i napewno podejmiesz słuszną decyzję,,:tak:

  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to w tej robocie człowiek trochę ograniczony w swojej wolności, ale w sumie co ja będę robił w zimę w PL :)  Gdyby to było lato to co innego, a tak to chyba zostaje dłużej.  W mojej agencji poprawiło się od roku tyle, że teraz w końcu wynagradzają po ludzku człowieka za pobyt świąteczny i gdybym został jeszcze do 15 stycznia to bym miał dodatkowo 1200 zł. 

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Michał845 napisał:

Jak to w tej robocie człowiek trochę ograniczony w swojej wolności, ale w sumie co ja będę robił w zimę w PL :)  Gdyby to było lato to co innego, a tak to chyba zostaje dłużej.  W mojej agencji poprawiło się od roku tyle, że teraz w końcu wynagradzają po ludzku człowieka za pobyt świąteczny i gdybym został jeszcze do 15 stycznia to bym miał dodatkowo 1200 zł. 

No właśnie! co byś robił zimą w Pl, nic chyba,,dlatego warto się zastanowić,,co do ograniczonej wolności to wszyscy tak mają w opiece, siedzimy wtedy jak w klatce,, ale jak masz internet a masz,,masz ciepło i masz co jesc to idzie przeżyć, teraz dni są krótkie i dzień jest krótki i szybciej nawet mija czas, zawsze można dużo ciekawych rzeczy w internecie się nauczyć i zobaczyć i każdy coś dla siebie znajdzie,,aby nudę nieraz zabić, bo i tak jest,także głowa do gory,zimą zarobisz a wiosną poszalejesz sobie,,

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Michał845 napisał:

Witam wszystkich :) Mój zmiennik nie wraca na adres z pewnego powodu i dzisiaj muszę podjąć decyzję czy przedłużyć mój pobyt o miesiąc czy wracać terminowo. Ehh... ciężka decyzja. 
  Miłego dnia :)

No więzień w czyimś domu z pauzą na spacerniaku ja to tak określam, ale zostań,zawsze więcej kasy a aura taka będzie że czy tak czy siak to siedzenie w domu,a czas leci szybko, przynajmniej mi dopiero wydaje mi się że przyjechałam a jeszcze ponad 2 tyg,też bym została ale jadę do sanatorium

  • Lubię to 6
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Teresadd napisał:

A tu pisał @ORIM ,że możesz nawet co roku jechać mając skierowanie od różnych lekarzy.Sugerował ,że i nawet dwa razy w roku.On kiedyś w sanatorium pracował( chyba tak zrozumiałam) i pisał o takich możliwościach.Prosimy o info dla Jolanty dwojga imion.

Taaa....pracował ...na dancingi z kuracjuszkami ( która ładniejsza ) biegał ...:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, hawana napisał:

Witajcie w kolejnym pracowitym dniu. Ehhh, jak mi sie nie chce chciec...

A kiedy ostatnio ...dziecinko ...Ci się chciało ...chcieć ?....Jeśli wtedy chęci miałaś jak i ja ....to znaczy kuźwa , że bardzo dawno to było !:szydera:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Michał845 napisał:

Jak to w tej robocie człowiek trochę ograniczony w swojej wolności, ale w sumie co ja będę robił w zimę w PL :)  

A zap ..lał na budowie,  albo z torbą listonosza,  śnieg,  deszcz,  plucha..za najniższą krajową. 

 

W świętokrzyskich kniejach tyz pizgo. 

Jadę opony zmienić. 

 

  • Lubię to 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj ...zgrywus taki . Niby w pustym poście odczytał o minie ....Coś Violinek nasz dzisiaj ciężkawo myśli , czy mi się wydaje ?:szydera:..

Zimno , buro i ponuro , to i mózg ma prawo szwankować :haha: Do tego straszą wichurami , a ja w panice jestem całkowicie pozbawiona logiki :haha:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, violka napisał:

Zimno , buro i ponuro , to i mózg ma prawo szwankować :haha: Do tego straszą wichurami , a ja w panice jestem całkowicie pozbawiona logiki :haha:

Ja teraz aktualnie pauzuję , ale skubany dr. tak upierdliwy od samego świtu ( od 9.20 ), że już tej 12-tej nie mogłam się doczekać ...Padnięta jestem ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

A kiedy ostatnio ...dziecinko ...Ci się chciało ...chcieć ?....Jeśli wtedy chęci miałaś jak i ja ....to znaczy kuźwa , że bardzo dawno to było !:szydera:

Ty zabyla, ze to forum publiczne i tajemnic alkowy sie nie wyjawia? 

Tu mozna miec checi wierszem milosc wyznawac...

Edytowane przez hawana
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Baśka powtarzająca się napisał:

Oj ...zgrywus taki . Niby w pustym poście odczytał o minie ....Coś Violinek nasz dzisiaj ciężkawo myśli , czy mi się wydaje ?:szydera:..

Jak @Adolf, to moze nie zartowac i sam jakas mine podlozy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij



O nas

Forum Opiekunkaradzi.pl służy Opiekunom osób starszych już 8 rok. W tym czasie napisali oni (Wy) 356 tysięcy postów w blisko 49 tysiącach tematach, tworząc ogromne kompendium praktycznej wiedzy o pracy w opiece w Niemczech i Szwajcarii. To przy wsparciu Społeczności forum powstały Stelomierze, Rankingi opinii, Mapa Opiekunów i pierwszy w branży opiekuńczej multiFormularz, pozwalający aplikować jednym kliknięciem do wielu agencji na raz, będący uzupełnieniem działu pracy, w którym oferty pracy w Niemczech, Szwajcarii, Austrii i we Włoszech publikuje ponad 50 sprawdzonych i polecanych firm i agencji pracy. 

logo-opiekunka1.png
Wszelkie prawa zastrzeżone 2015-2023 Opiekunkaradzi.pl 

Polityka prywatności i cookies  |  Regulamin Kontakt  |  Reklama i HR - cennik


×
×
  • Dodaj nową pozycję...